Jaunumi

16 Jan

Vebinārs: Autodesk PDMC - Instrumenti produktu prototipēšanai

02 Jan

SIA “O3FM INŽENIERU BIROJS” VEIKSMES STĀSTS, IZMANTOJOT MAGICAD

06 Dec

VEBINĀRS "AUTOPATH UN AUTOSIGN RISINĀJUMI CEĻU PROJEKTĒŠANAI"

12 Okt

SEMINĀRS KLĀTIENĒ/TIEŠSAISTĒ - REVIT USER DAY 2022

29

Jaunums! Pirmā BIM rokasgrāmata latviešu valodā

Iznākusi pirmā BIM rokasgrāmata Baltijas valstīs latviešu valodā. Praktiskajā mācību BIM rokasgrāmatā ir apskatīti būves informācijas modeļa izveides un lietošanas procesi un digitālās būvniecības pamatprincipi, tehnoloģijas un risinājumi, ko izmanto mūsdienu ēku būvniecībā.

20

Kas jauns CGS Labs 2023?

iznākusi jauna CGS Labs Civil Solutions 2023 versija.
CGS Labs Civil Solutions 2023 ir savietojams ar AutoCAD, Civil 3D, AutoCAD Map un AutoCAD Architecture 2023.versiju.

08

Jaunums: SketchUp for iPad

Iepazīstieties ar SketchUp for iPad: mobilo modelētāju, kas daļēji ir digitāls skiču burtnīca, daļēji mākoņa sadarbības platforma un pilnībā iespējots reālajā pasaulē

10 Mai

Populārākie un pieprasītākie InfoEra apmācību kursi

Vēlamies iepazīstināt ar nelielu daļu no InfoEra Mācību centra piedāvātajiem apmācību kursiem!

22 Apr

SIA "Arčers" pieredze Bluebeam Revu lietošanā

“Arčers” ir viens no vadošajiem būvniecības darbu ģenerāluzņēmējiem Latvijā ar 30 gadu ilgu darba pieredzi. Tāmētāja Kaspara Kubliņa pieredze ar Bluebeam Revu.

07 Apr

Jaunums: Undet Browser

Undet Browser ir bezmaksas atsevišķs punktu mākoņa brouzeris, kas īpaši izveidots Undet lietotājiem, lai palīdzētu viņiem skatīt, analizēt un pārvietot digitālos datus kā panorāmas skatu.

29 Mar

Apmācības ar ERAF atbalstu

InfoEra Latvia apmācību centrs piedāvā kursus ar ERAF atbalstu

15 Mar

Kā izmantot Bluebeam Revu skicēšanai

Pielāgotas veidnes, rīku kopas un iezīmēšanas rīki padara Revu ideālu skicēšanai (sākot ar 2020. gada versiju).

15 Mar

Jaunas iespējas- Autodesk Flex

Autodesk piedāvā jaunas iespējas programmatūru izmantošanā – Autodesk Flex – pay as you go

03 Mar

MagiCAD 2022 UR-2 for AutoCAD jaunumi

MagiCAD for AutoCAD 2022 User Release 2 ir klāt! Uzlaboti rīki jaunam MEP projektu precizitātes un inteliģences līmenim.

03 Mar

MagiCAD 2022 UR-2 for Revit jaunumi

MagiCAD for Revit 2022. Uzlaboti rīki jaunam MEP projektu precizitātes un inteliģences līmenim

17 Feb

Lietuvas uzņēmuma Vilniaus Planas pieredze darbā ar CGS Labs programmatūru

Vilniaus planas BIM vadītājs Jonas Treinys un BIM koordinators Tautvyds Zinfeldas dalās savā pieredzē ar Slovēnijas programmatūras ražotāja CGS Labs risinājumu testēšanu un izmantošanu ikdienas projektēšanas procesā.

07 Feb

V-Ray 5 for Revit atjauninājums ir klāt

V-Ray® 5 for Revit 2. atjauninājums ietver pavisam jaunas darbplūsmas, lai ātrāk izstrādātu un kopīgotu savus projektus.

26 Jan

Strādā gudrāk, nevis vairāk 2022.gadā ar LayOut un SketchUp Pro

2022. gads ir sācies ar pavisam jauniem SketchUp Pro un LayOut atjauninājumiem. SketchUp 2022 versijā ir iekļauti jauni un uzlaboti modelēšanas rīki, papildumeklēšanas funkcionalitāte, laika taupīšanas uzlabojumi izkārtojumā un daudz kas cits.

11 Jan

Kūdras paku paletēšanas līnijas automatizācija ar Autodesk Inventor

Latmas, SIA veiksmes stāsts (www.latmas.lv), izmantojot Autodesk Inventor

14 Dec

Jaunajā gadā jauns līmenis jūsu darbiniekiem!

Autodesk autorizētais mācību centrs InfoEra Latvia aicina nākamajā gadā paaugstināt savu darbinieku kvalifikāciju un piedāvā īpaši uzņēmumiem pielāgotas apmācības vai tehniskas konsultācijas.

30 Nov

Enscape 3.2. Dinamisks dizains, spilgta vizualizācija

Enscape 3.2 piedāvā dinamisku reāllaika vizualizāciju un plūstošu darbplūsmu arhitektiem un dizaineriem

11 Nov

7 padomi sadarbībai attālinātā režīmā SketchUp

Darbs attālināti šobrīd lielākajai daļai cilvēku jau ir ierasta ikdiena. Neatkarīgi no tā, kādā segmentā strādajat, SketchUp programmatūra piedāvā dažādus trikus sadarbībai, kas palīdzēs jums efektīvāk strādāt no mājām.

21 Sep

Izbaudiet pasaules klases renderēšanu ar V-Ray 5 SketchUp Studio

Vai jums ir nepieciešams radīt augstas kvalitātes attēlus no 3D modeļa, lai radītu sajūsmu klientos un pieņemtu labākus dizaina lēmumus? SketchUp kopā ar Chaos Group ir izveidojuši pasaules klases renderēšanas rīku, kas pieejams vienā abonementā: SketchUp Studio.

21 Sep

Enscape for Revit

Renderējot programmatūrā Revit izmantojot Enscape, tā nodrošina ātrus izpildes laikus, kvalitatīvu vizualizāciju un lietotājiem draudzīgu darbvirsmu.

14 Sep

Enscape for SketchUp

Enscape ir SketchUp reāllaika renderēšanas spraudnis, kas dažu sekunžu laikā ļauj jums izveidot skaistus, reālistiskus attēlus, izmantojot vienu no iecienītākajām modelēšanas programmatūrām – SketchUp.

08 Sep

Enscape for Archicad

Enscape ir lieliski piemērota renderēšanas programmatūra Archicad lietotājiem. Izmantojot Enscape spraudni, lietotāji varēs izjust savus projektus tā, it kā tie jau būtu uzbūvēti.

01 Sep

Seminārs "REVIT USER DAY 2021"

Jau ceturto gadu organizējam dienu, kad sarunas norisinās tikai par programmatūru Revit! Seminārs notiks 5. oktobrī plkst. 10:00 TIEŠSAISTĒ

20 Aug

Kas jauns CGS Labs 2022?

Iepazīstinām ar jauno CGS Labs programmatūru versiju uzlabojumiem: Plateia (ceļu projektēšana), Ferrovia (dzelzceļa projektēšana) un Aquaterra (upju / kanālu inženiertehniskā projektēšana), kā arī Autosign (ceļu zīmēm un apzīmējumiem), Autopath (transportlīdzekļu braukšanas trajektoriju simulācijai).

19 Aug

Kas jauns MagiCAD for REVIT 2022?

Uzziniet, kas jauns! MagiCAD 2022 atbalsta jauno Autodesk Revit 2022 versiju, kā arī Revit 2018-2021.

05 Aug

Kas jauns MagiCAD for AutoCAD 2022?

Uzziniet, kas jauns MagiCAD for AutoCAD 2022

30

Realizē savas idejas ar Enscape 3.1

Realizējiet savas idejas, izmantojot jauno programmas versiju Enscape 3.1. !

10

SketchUp Pro 2021.1 atjauninājums ir klāt

Mēs esam priecīgi paziņot par vairākiem SketchUp Pro atjauninājumiem. Šīs jaunākās versijas mērķis ir uzlabot, kā modelēšana darbojas no viena rīka uz otru un kā palielināt darbplūsmas efektivitāti.

09

SKA Projekts pieredze darbā ar CGS LABS produktiem

SIA „SKA projekts” ir ceļu projektēšanas inženieru uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas jau no 2006. gada, bāzēts Jēkabpils pilsētā. Šajā rakstā uzņēmums dalās ar veiksmīgo pieredzi darbā ar CGS produktiem.

04

Serbijas Autoceļu Institūta veiksmes stāsts par CGS Labs produktu izmantošanu

Ņemot vērā straujo BIM attīstību ceļu projektēšanā Eiropā, piedāvājam Jums iepazīties ar Serbijas Autoceļu Institūta veiksmes stāstu par CGS Labs produktu izmantošanu.

02

Jumtu risinājumi sadarbībā ar TechnoNICOL

TECHNONICOL ir veiksmīgi realizējis BIM risinājumus – digitalizētos ēku izolācijas sistēmu datus piedāvājot savā tīmekļa vietnē (www. technonicol.eu): no tās lietotāji var lejupielādēt visus produktu datus un pārnest tos uz savu projektu. Šie risinājumi ir sagatavoti uz “Archicad” un “Autodesk Revit” programmatūru bāzēm.

01

Ferrovia - labākā izvēle dzelzceļa projektiem

Ferrovia ir funkcionāli pilnībā aprīkots rīks, kas ir viegli izmantojams dzelzceļa infrastruktūras projektēšanā. To var izmantot gan parasto, gan ātrgaitas dzelzceļu projektēšanā, kā arī kravu vilcienu, pazemes vai arī metro projektēšanai, ietverot krustojumus un pārbrauktuves. Ar Ferrovia iespējams izveidot lielus projektus, kas ir pat simt...

01

Andra Šica veiksmes stāsts ar Autodesk Fusion 360

Andris Šics, latviešu kamaniņu braucējs, par sevi un savu pieredzi ar Fusion 360 stāsta šādi

21 Mai

Fusion 360 darbnīcas - lieliska pieredze

No 12. līdz 15. aprīlim Mācību centrs InfoEra sadarbībā ar datorprogrammatūru ražotāju Autodesk organizēja Fusion 360 darbnīcu Latvijas skolu un tehnikumu skolotājiem.

26 Apr

Enscape akcija!

Abonē Enscape uz gadu ar 15% atlaidi!

16 Apr

Kas jauns Revit 2022?

Ilgi gaidītā Revit 2022 versija ir klāt! Ņemot vērā klientu atsauksmes un ieteikumus, projektēšanas un dokumentācijas darbplūsmas ir kļuvušas efektīvākas, uzlabota savietojamība projektu grupām visos projektēšanas posmos un virkne citu jaunu funkciju, kas paaugstinās darba kvalitāti, strādājot ar Revit.

14 Apr

SketchUp 2021 Studio: Uzlabojiet darbplūsmu

SketchUp izstrādātāji ir pielikuši lielas pūles, lai attīstītu SketchUp Studio piedāvājumu, tādā veidā padarītu to vēl pievilcīgāku arhitektūras, inženierijas un celtniecības (AEC) profesionāļiem. Šodien mēs kā SketchUp izplatītāji Latvijā, esam gandarīti paziņot par divām zīmola jaunajām funkcijām, kas padarīs jūsu darbplūsmas iespējas lie...

30 Mar

Mākoņtehnoloģijas būvniecībā

Covid-19 pandēmijas laikā ir strauji pieaugusi vajadzība pēc mākoņtehnoloģiju izmantošanas darbam attālināti, it īpaši, gadījumos, kad Latvijas uzņēmumi sadarbojas ar ārvalstu uzņēmumiem viena būvprojekta ietvaros.

29 Mar

Bluebeam Revu uzlabotā versija - 20.2

2021.gada 16.martā Bluebeam ražotājs ir iepazīstinājis lietotājus ar vairākiem jauninājumiem, kas padara katra darbu vēl efektīvāku.

03 Mar

Bezmaksas Fusion 360 apmācības skolotājiem

Piedāvājam lielisku iespēju skolotājiem, kas vēlas pasniegt Fusion 360 modelēšanu skolās, bezmaksas apmācības par Autodesk Fusion 360!

18 Feb

Kas jauns CGS Labs Civil Solutions 2021.2

CGS Labs, vadošais programmatūras ražotājs transporta un infrastruktūras jomā (Slovēnija), šā gada februārī izlaida programmatūras risinājumu atjaunojumu CGS Labs Solutions 2021.2.

10 Feb

SketchUp 2021: pamats panākumu veidošanai

Sākot ar 2021. gadu InfoEra Latvia papildina savu piedāvāto produktu klāstu ar SketchUp.

03 Feb

Bluebeam 20.1 ir klāt!

Bluebeam Revu atjaunotā versija 20.1. ir pieejama. Uzziniet par jaunumiem tajā.

16 Dec

Paaugstiniet uzņēmuma darbinieku kompetences 2021!

Plānojot nākamā gada budžetu, “Autodesk un Progman autorizētais mācību centrs InfoEra” piedāvā Jūsu uzņēmumam pielāgotas apmācības vai tehniskas konsultācijas dažādos līmeņos.

14 Dec

V-Ray akcija!

No 14.12 līdz 30.12 spēkā īpaša gada nogales akcija Vray programmatūrai!

07 Dec

CGS Labs decembra akcija!

Visiem klientiem, kas nepaspēja izmantot mūsu Melnās piektdienas piedāvājumu, esam sagatavojuši tradicionālo CGS Labs gada izskaņas akciju!

26 Nov

CGS Labs Melnās Piektdienas akcija!

Uzmanību! Melnās Piektdienas piedāvājums – tik izdevīgs, kāds vēl nav bijis- par godu CGS Labs 30 gadu jubilejai!

17 Nov

SIA “Metāla Studija” veiksmes stāsts, izmantojot Autodesk® Fusion 360™

Pauls Niedre, SIA Metāla Studija vadītājs stāsta par priekšrocībām un ieguvumiem, strādājot ar Autodesk Fusion 360.

14 Okt

Vebinārs: AutoCAD vs. AutoCAD LT

Aicinām uz vebināru, ko organizē Autodesk un kas notiks 29.oktobrī plkst. 17:00 (angļu valodā): AutCAD vs. AutoCAD LT

13 Okt

BŪVNIECĪBAS DIGITALIZĀCIJAS KONFERENCE 22.oktobrī

Jau 22.oktobrī Būvniecības Industrijas Digitalizācijas Asociācija rīko Būvniecības digitalizācijas konferenci, vienu no lielākajām un inovatīvākajām būvniecības jomas konferencēm Latvijā! InfoEra Latvia ir viens no galvenajiem šī pasākuma atbalstītājiem.

29 Sep

Projektēšanas gaita ar REVIZTO - Projektēšanas biroja LUDVIGS veiksmes stāsts

Īss izklāsts par programmatūras pielietojumu objektā “BIOR”, Lejupes ielā 1c, Rīga. Projektēšanas gaitā. BIM projekta komunikācija ar pasūtītāju, kā arī BIM uzbūve.

22 Sep

Revizto: nākamās paaudzes BIM koordinācija

Revizto ir reāllaika, uz 3D modeļiem balstīta problēmu izsekošanas programmatūra AEC komandām, kas nodrošina ērtu lietošanu un precizitāti sadarbībā un BIM projektu koordinācijā.

15 Sep

Fusion 360 rudens akcija!

No 2020. gada 16. septembra līdz 16.oktobrim iegādājies Autodesk Fusion 360 1 vai 3 gadu licenci ar 40% ATLAIDI!

10 Sep

BIM 360 - būvniecības vadības programmatūra

Īss apskats par arvien pieprasītāko BIM 360 programmatūru – BIM 360 Docs

09 Sep

Aicinām uz vebināru par Autopath

CGS Labs aicina pieteikties vebināram par Autopath: “Intervention and utility vehicles swept path analysis in hard-to-reach city areas”

03 Sep

Revizto 5 Open Beta ir klāt

Pirms pilnās jaunās versijas, kas tiks izlaista šī gada nogalē, šobrīd Revizto iepazīstina ar jauno Open Beta versiju.

01 Sep

Seminārs: Paātriniet modelēšanu, pamatojoties uz 3d punktu mākoņa datiem ar UNDET programmatūru

Vai profesionālajā darbā izmantojat vai plānojat izmantot 3D skenēšanas datus (punktu mākoņus), lai sagatavotu 2D rasējumus, 3D vai BIM modeļus? Apmeklējiet šo semināru un uzziniet, kā paātrināt darbu ar UNDET risinājumiem!

28 Aug

Uzņēmumiem pielāgotas apmācības

Autodesk autorizētais mācību centrs InfoEra Latvia piedāvā īpaši uzņēmumiem pielāgotas apmācību programmas. Izmantojot šo piedāvājumu, kursu dalībnieki līdztekus kvalitatīvai apmācību programmai saņem īpašas priekšrocības kā uzņēmums.

25 Aug

Jaunums Civil 3D 2021.1: Project Explorer

Autodesk Project Explorer for Civil 3D ir vide, kas ļauj lietotājam analizēt modeļa civilos objektus (Civil Objects), piemēram, izlīdzinājumus, koridorus un gravitācijas cauruļu tīklus.

19 Aug

Jaunais Bluebeam Revu 20 ir klāt!

Jaunā BluebeamRevu versija ir klāt, ar vēl vairāk viedajiem rīkiem un uzlabojumiem, kas palīdzēs jūsu komandai paveikt vairāk.

27

SIA ABORA pieredze, izmantojot BLUEBEAM REVU

Par Bluebeam Revu veiksmīgo izmantošanu uzņēmumā stāsta SIA “Abora” būvprojektu vadītājs Gints Gemzis.

27

Daži padomi ātrai un vienkāršai 3D elektriskās konstrukcijas izveidošanai, izmantojot MagiCAD for Revit un AutoCAD

Daži īsi padomi 3D elektriskās konstrukcijas izveidošanai ar MagiCAD

22

Jaunumi no REVIZTO

Tuvojas Revizto 5.0. izlaidums. Revizto 10 gadu laikā vienmēr ir bijušas inovācijas, funkciju un produktu uzlabojumi, balstoties uz nozares vajadzībām un atgriezenisko saiti no šobrīd jau vairāk kā 17 000 lietotājiem pasaulē.

22

Kas jauns MagiCAD 2021?

Jaunā MagiCAD 2021 versija ir klāt. Uzziniet par jaunumiem atjaunotajā programmatūras versijā!

29

4 VIENKĀRŠI VEIDI DOKUMENTU ORGANIZĒŠANAI AR BLUEBEAM REVU

Kā jau zina daudzi BIM speciālisti, pāreja no papīra uz digitāliem dokumentiem var ievērojami uzlabot efektivitāti un izvairīties no kļūdām būvniecības projektos. Salīdzinot ar papīra dokumentiem, digitālie dokumenti nodrošina ātrāku piekļuvi aktuālajam projekti rasējumam un informācijai.

16

Fusion 360 akcija

Sākot ar 23. jūniju, piedāvājam 50% atlaidi , abonējot Fusion 360 programmatūru!

12

CGS Labs 2021 akcija!

Ir īstais laiks izmēģināt CGS Labs programmatūru, jo no 15. jūnija līdz 10.jūlijam spēkā īpašas atlaides!

10

AUTODESK atbalsts apmācībām

Autodesk aicina jūs piedalīties programmā FLOW un pieteikties uz atbalstu apmācības izmaksu atlīdzināšanai. Pieteikumus jāiesniedz līdz š.g. m. 14. jūnijam (ieskaitot)

09

Tuvākie vebināri - Fusion 360, Inventor, Revit

Turpinām piedāvāt tiešsaistes vebinārus bez maksas!

20 Mai

Bezmaksas apmācības Plateia lietotājiem

Jaunums! Tiešsaistē pieejams bezmaksas apmācību pamatkurss angļu valodā programmai Plateia, kas ir CGS Labs BIM risinājums ceļu projektēšanai un rekonstrukcijai.

19 Mai

Revizto jaunumi

Revizto jaunumi un online semināri

18 Mai

Bezmaksas Bluebeam vebināri

Bluebeam apmācības komanda ir nolēmusi piedāvāt īsas apmācības tiešsaistē, lai palīdzētu jums maksimāli izmantot Revu iespējas, sekot projektiem un pat uzlabot sadarbību.

15 Mai

CGS LABS BIM RISINĀJUMS CEĻU PROJEKTĒŠANAI UN REKONSTRUKCIJAI

27.maijā plkst. 10:00 aicinām uz tiešsaistes semināru, ko organizē Infoera Latvia un CGS Labs – transporta, infrastruktūras un būvniecības datorprogrammu ražotājs.

05 Mai

Woodwork for Inventor 11.versija

Covid negaidīti mainīja mūsu dzīves un darba ritmu, un lika pāriet uz darbu no mājām. Tomēr kā katru gadu, jūsu vērtējumam tiek piedāvāta jauna Woodwork for Inventor 11.versija.

27 Apr

Veiksmes stāsts: Digitālais rīks Autodesk BIM 360 Build perfektai un uzticamai kvalitātes kontrolei būvlaukumā

Būvniecības nozares kopējo ainu maina arvien intensīvāka digitālo rīku pielietošana, aicinot mainīties līdzi speciālistiem un uzņēmumiem.

23 Apr

Revit 2021 - kas jauns?

Kādas jaunas iespējas un uzlabojumus piedāvā jaunais Revit 2021?

14 Apr

Revizto 2x palielina konta lietotāju skaitu

Revizto vēlas darīt visu, lai samazinātu situācijas ietekmi uz pasauli, vienlaikus turpinot dot iespēju jūsu biznesam darboties, izmantojot programmatūru.

06 Apr

Seminārs: MagiCAD for Revit- apkures un ventilācijas sistēmu projektēšana

Šī gada 29.aprīlī plkst.11:00 aicinām piedalīties interneta seminārā par MagiCAD for Revit izmantošanas iespējām apkures un ventilācijas sistēmu projektēšanā.

02 Apr

Woodwork for Inventor automatizē mēbeļu dizaineru darbu ar koku un kompozītmateriāliem

Woodwork for Inventor automatizē visu, sākot no precīzas BOM (Bill of material)* ģenerēšanas līdz ražošanas rasējumiem

31 Mar

BIM 360 jaunā 2020 versija - kas jauns?

Kā jau ziņojām, Autodesk COVID-19 krīzes laikā nodrošina bezmaksas pieeju vairākiem Autodesk produktiem un pakalpojumiem, tai skaitā arī BIM 360 Docs un BIM 360 Design.

27 Mar

Bluebeam atbalsts klientiem COVID-19 krīzes laikā

Bluebeam apņemšanās atbalstīt gan klientus, gan partnerus COVID-19 krīzes laikā.

26 Mar

MagiCAD 2020 Update Release svarīgākie jaunumi

Esam apkopojuši svarīgākos jaunumus jaunajā MagiCAD 2020 for Revit un MagiCAD 2020 for AutoCAD versijā.

23 Mar

Autodesk atbalsta klientus, kas šajā laikā strādā attālināti

Līdz pat 2020.gada 30.jūnijam Autodesk saviem klientiem piedāvās bezmaksas piekļuvi vairākiem Cloud Collaboration produktiem, lai atbalstītu attālināti strādājošos klientus pašreizējās COVID-19 krīzes laikā.

23 Mar

Izmaiņas Autodesk cenu politikā un licencēšanas noteikumos

2020.gada februārī Autodesk ir nācis klajā ar dažādām izmaiņām, kas skars gan cenu politikas izmaiņas, gan arī licenču menedžēšanu.

19 Mar

Top 7 Revit padomi un shortcut'i

Šoreiz rakstu sērijā “Padomi Revit lietošanā” iepazīstināsim ar dažiem padomiem un ieteikumiem Autodesk Revit lietošanā.

12 Mar

Latvijas Būvniecības Gada balva 2019 un Latvijas Gada inženieris būvniecībā 2019

Šī gada 10.martā kultūras pilī Ziemeļblāzma norisinājās konkursu “Latvijas Būvniecības Gada balva 2019” un “Latvijas Gada inženieris būvniecībā 2019” balvu pasniegšanas ceremonija. Pirmo reizi pasākuma sponsoru vidū bija arī uzņēmums InfoEra Latvia.

09 Mar

9 jaunas būvniecības nozares tendences, kas seko BIM ieviešanai

02 Mar

Neizmantot būvniecībā mūsdienu tehnoloģijas ir dārgi

BIM pilotprojekts tika izveidots, izmantojot Autodesk programmatūru un rīkus, ko nodrošina un atbalsta “InfoEra Latvia” – vadošais Autodesk izplatītājs Latvijā.

09 Feb

Izmaiņas InfoEra Latvia vadībā

Ziņojam par izmaiņām InfoEra Latvia administrācijā!

29 Jan

Marķējumu pārvēršana izmērāmos datos un projekta pārskatā ar Bluebeam Revu

16 Jan

Lāzera skenēšanas projekts Lietuvas valdības ēkas atjaunošanai

Klientu veiksmes stāsts: programmatūras UNDET izmantošana Lietuvas valdības ēkas atjaunošanas projektā

16 Jan

Galvenie 10 iemesli, kādēļ ieviest BIM

BIM tiek izmantots, lai uzlabotu būvniecības procesa efektivitāti, samazinātu atkritumu daudzumu būvniecības laikā un uzlabotu projektu kvalitāti.

10 Jan

Kas jauns Inventor® 2020 ?

Inventor® 2020 3D CAD programmatūra mehānismu projektēšanai uzlabo darbplūsmas ar uzlabotu veiktspēju, labāku sadarbību un jauniem profesionāla līmeņa dizaina rīkiem.

07 Jan

Undet palīdz realizēt Scan-to-BIM projektu Rīgas radio un TV tornī

03 Jan

Francijas katedrāļu digitālā pārbaude arhitektūras saglabāšanai

Tāpat kā cilvēki, arī ēkas noveco un regulāras diagnozes var atklāt “veselības” problēmas. Ņemot vērā arhitektūras saglabāšanu, piecas katedrāles Francijas Luāras reģionā tiek pilnībā digitalizētas 3D formātā. Pēc pabeigšanas šie digitālie apsekojumi ļaus iegūt plānus un sadaļas turpmākai atjaunošanai, nodrošinot, ka šīs dārgās celtnes var sa...

03 Jan

TOP 5 labākās jaunās funkcijas REVIT 2020.2

Revit 2020.2 ir uzlabota produktivitāte ar jaunām automatizācijas darbplūsmām Dynamo, ātrāki grafiku skatīšanas, izvēles un rediģēšanas veidi, kā arī navigācijas rīki, kas ļaus jums visvieglāk pārlūkot modeli.

17 Dec

Inventor objektu sagatavošana BIM projektiem

Nav noslēpums, ka ēku un citu būvprojektu sastāvdaļas ir arī dažādas mehāniskas iekārtas, detaļas un citi objekti, kurus detalizēti konstruē, izmantojot Inventor, Fusion 360 vai kādu citu šim mērķim paredzētu 3D programmatūru.

12 Dec

Iepazīstinām ar Revit Modelēšanas Automatizācijas API

Revit modelēšanas automatizācija padara zināmo un mīlēto Revit API* pieejamu kā mākoņa pakalpojumu. Tas šodien oficiāli tiek publicēts.

12 Dec

Uzdāvini svētkos zināšanas!

Vērtīgākā dāvana Ziemassvētkos – zināšanas, ko neviens nevar atņemt, ko nevar pazaudēt, ne arī nolikt plauktā, lai apklāj putekļi!

12 Nov

4 veidi, kā bloķēt AutoCAD Viewports

Šodienas padoms ir par vienu no labiem ieradumiem, kas nav pārāk izplatīts. Tas ir vienkārši. Kad esat rūpīgi izveidojis, mērogojis un izlīdzinājis izkārtojuma skatu, vienmēr, VIENMĒR bloķējiet skatu (Viewport). Ir četri veidi, kā to izdarīt.

05 Nov

Kas jauns Bluebeam Revu 2019?

Ir iznākusi līdz šim ātrākā un visefektīvākā Bluebeam Revu versija. Izbaudiet jaunos rīkus veiksmīgākai un ātrākai sadarbībai komandā!

30 Okt

Jaunums - Bluebeam Drawings

Tas brīdis ir pienācis, kad mobilo iekārtu lietotājiem ir iespēja PDF failus skatīt un pievienot saviem Bluebeam projektiem jebkurā brīdī un jebkurā vietā.

28 Okt

Revit template

Revit Architecture latviešu veidne (template) ir InfoEra darbinieku izstrādāta veidne (template) metriskajā mērvienību sistēmā, kas pieejama Revit versijām sākot no 2017. Tā ir radīta un paredzēta arhitektiem kā palīgs darba uzsākšanai Revit vidē.

18 Okt

Revit atvērtā nodarbība

28.oktobrī no plkst. 14:30-16:30 aicinām arhitektus un būvkonstruktorus apmeklēt Revit Architecture bezmaksas nodarbību, kurā instruktora vadībā būs lieliska iespēja iepazīt un izmēģināt programmatūru!

04 Okt

Būvniecības digitalizācijas konference un digitālās būvniecības izglītības diena

Šī gada 23. oktobrī aicinām uz Būvniecības digitalizācijas konferenci: BIM ceļa kartes ieviešana Latvijā un 24.oktobrī – uz Digitālās būvniecības izglītības dienu.

29 Aug

Revit User day iespaidi

Vakar, 28. augustā tika veiksmīgi aizvadīts seminārs “Revit User day”, kurā InfoEra Latvia BIM programmatūras speciālisti atklāja programmatūras efektīvāku lietošanu 20 esošiem Revit lietotājiem.

26 Aug

AutoCAD Filter komandas izmantošana

Šoreiz dosim padomu kā izmantot komandu FILTER, kas ļauj vienlaikus atlasīt vairākus elementu tipus. Komandas Filter izmantošana ir pavisam vienkārša, taču spēj būtiski paātrināt darbaplūsmu AutoCAD.

23 Aug

Iepazīsties, jaunais Revizto rīks - Documents!

Esam priecīgi paziņot, ka programmatūrā Revizto tagad ir pieejams jauns rīks – Documents, kas nodrošina piekļuvi visiem ar būvprojektu saistītiem failiem un dokumentācijai, lai ikviens programmatūras lietotājs spētu ātri un viegli piekļūt un strādāt ar jaunākās versijas dokumentiem jebkurā laikā un vietā!

15 Aug

13 padomi līniju biezuma izveidē Revit vidē

Šoreiz rakstu sērijā “Padomi Revit lietošanā” Jūs iepazīstināsim, kā izveidot un pielāgot līniju biezumu atbilstoši projekta vajadzībām.

06 Aug

Svarīgi jaunumi Autodesk programmatūras lietotājiem

Datorprogrammu ražotājs Autodesk ir pazaiņojis, ka no 2019. gada augusta maina drošības sistēmu. Izmaiņas ietekmēs arī Autodesk programmatūras lietotājus, proti, lietotājiem būs nepieciešams veikt atjauninājumus iegādātajām datorprogrammām savā Autodesk kontā.

02 Aug

5 padomi ātrākam un efektīvākam darbam ar PDF failiem

Šoreiz rakstu sērijā “Padomi Bluebeam Revu lietošanā” vēlamies Jūs iepazīstināt ar 5 padomiem un trikiem, kas ļauj efektīvāk izmantot programmatūras Bluebeam Revu funkcijas un rīkus.

01 Aug

Polilīniju rediģēšana AutoCAD

Polilīnija ir ārkārtīgi noderīgs līnijas veids, jo rasējuma izstrādē to var izmantot dažādos veidos. Tāpēc šoreiz rakstā “Padomi AutoCAD lietošanā” iepazīstināsim ar dažādiem polilīniju rediģēšanas rīkiem.

24

Jaunie Autodesk programmatūras versiju atbalsta iespēju noteikumi

Datorprogrammu ražotājs Autodesk ir ieviesis jaunus programmatūras versiju atbalsta noteikumus. No šī gada augusta Autodesk sekos līdzi ikviena uzņēmuma izmantotajām versijām un sniegs noteiktas atbalsta iespējas tagadējām un 3 gadus vecākām programmatūras versijām.

23

Semināra "Bluebeam Revu - efektīvs rīks būvprojektu realizācijā" apskats

18.jūlijā InfoEra Latvia birojā notika seminārs “Bluebeam Revu – efektīvs rīks būvprojektu realizācijā”. Tā mērķis bija iepazīstināt būvniecības nozares pārstāvjus ar Bluebeam Revu – rīku, kas paredzēts darbam ar PDF failiem projekta efektivitātes un sadarbības nodrošināšanai.

09

Seminārs "Bluebeam Revu - efektīvs rīks būvprojektu realizācijā"

18.jūlijā, ceturtdien, plkst. 9:30 aicinām apmeklēt bezmaksas semināru “Bluebeam Revu – efektīvs rīks būvprojektu realizācijā”.

20

V-Ray 3.7 for Revit ir klāt!

Iepazīstieties! Ir klāt jaunā V-Ray 3.7 for Revit versija, kas ikvienu lietotāju pārsteidz ar tās ātrumu, jaunajām iespējām un funkcijām, kas palīdz īstenot vēl iespaidīgākus un profesionālākus projektus.

22 Mai

Align komandas izmantošana

Šoreiz dosim padomu kā izmantot noderīgo komandu ALIGN. Tā ļauj nolīdzināt vienu objektu vai elementu pret citu. ALIGN veido 3 kopīgu komandu kopums: pārvietot, pagriezt un mērogot.

21 Mai

Investē MagiCAD programmā un ietaupi!

Izmanto iespēju iegādāties MagiCAD for Revit produktus izdevīgi, jo šī gada jūnijā ir gaidāms pat 25% standarta cenu paaugstinājums.

16 Mai

Jaunā Civil 3D 2020 versija ir klāt!

2019. gadā ir iznākusi jaunā Civil 3D versija, kurā pieejamas jaunas iespējas un uzlabojumi, kas spēj nodrošināt vēl kvalitatīvāku InfraBIM projektu izstrādi.

13 Mai

Ieskats seminārā "Komunikācijas platformas BIM projektu realizācijā"

9.maijā InfoEra Latvia birojā notika seminārs “Komunikācijas platformas BIM projektu realizācijā”. Tā mērķis bija informēt būvniecības nozares pārstāvjus par jaunākajiem un noderīgākajiem vienotas datu vides nodrošināšanas un sadarbības rīkiem veiksmīga būvprojekta izstrādē.

02 Mai

Pielāgotu kolonnu izmantošana apjomu iegūšanai

Piedāvājam pirmo padomrakstu Bluebeam Revu lietotājiem. Tajā uzzināsiet, kā pielāgot datu informācijas kolonnas, kas palīdzēs efektivizēt ikviena Bluebeam Revu lietotāja darbu!

16 Apr

Komunikācijas platformas BIM projektu realizācijā

9.maijā Infoera Latvia birojā, plkst. 9:30-12:30 organizējam semināru, kurā iepazīstināsim ar mūsdienīgākajiem un noderīgākajiem sadarbības rīkiem veiksmīga BIM projekta īstenošanai!

16 Apr

AEC Excellence Awards 2019

Jau astoto gadu pēc kārtas programmatūras ražotājs Autodesk organizē AEC (Ēku būves un infrastruktūras) labāko projektu apbalvošanas ceremoniju AEC Excellence Awards, kurā aicinām piedalīties arī Latvijā realizēto projektu uzņēmumus!

15 Apr

Selection Preview iestatīšana AutoCAD vidē

Selection Preview iestatījumi palīdz kontrolēt objekta atlases priekšskatījumu, pārvietojot kursoru no viena apgabala uz citu!

27 Mar

AutoCAD un AutoCAD LT 2020 versija ir klāt!

Šī gada 27. martā iznāca jaunās AutoCAD un AutoCAD 2020 versijas, kas lietotājus patīkami pārsteidz ar jaunajām un uzlabotajām funkcijām un rīkiem!

21 Mar

8 soļi kā parādīt griestu augstumu telpas atzīmē

Vai esi saskāries ar situāciju, kad griestu un telpas augstumu nepieciešams izveidot kā vienu atzīmi?
Par laimi kopš ir iznākusi Revit 2016R2 versija, lietotāji var izmantot rīku Global Parameters, ko parasti pielieto starp vairākām saimēm un objektiem vienā modelī.

19 Mar

6 Bluebeam Revu rīki, kas būtiski spēj ietaupīt laiku

Papildus tehniskiem rīkiem, Bluebeam Revu piedāvā arī patiešām noderīgus dokumentu pārvaldības rīkus. Piedāvājam 6 labākos dokumentu pārvaldības rīkus!

13 Mar

Rastra attēlu izmantošana AutoCAD

Vai tev kādreiz ir bijusi nepieciešamība ātri uzņemt ekrānuzņēmumu savam rasējumam vai tā daļai? Esam pārliecināti, ka atbilde ir “Jā”! Tieši tāpēc iesakām izmantot mazpazīstamas komandas, kas pieejamas programmatūrā AutoCAD!

07 Mar

Chaos Cloud

Chaos Cloud mākoņrenderēšanu ļauj stundām ilgo renderēšanas procesu samazināt līdz pat pāris minūtēm pat tad, ja neizmantojat jaudīgu aparatūru.

01 Mar

Jaunais V-Ray NEXT ir klāt!

Iepazīsti jaunās paaudzes renderēšanas iespējas V-Ray Next!

25 Feb

Iepazīsties ar jauno Revizto 4 versiju

Lieliska ziņa visiem Revizto lietotājiem! Ir iznākusi jaunā Revizto 4 versija, kura patīkami pārsteidz ar jaunajiem uzlabojumiem un iespējām.

21 Feb

AutoCAD Fields jeb lauku izmantošana

Lauku jeb Fields izmantošana ļauj ietaupīt laiku un izvairīties no dažādu kļūdu pieļaušanas, jo automātiski saglabā aktuālāko informāciju par rasējumā veiktajām izmaiņām.

11 Feb

11 soļi iekšdarbu apdares rasējuma izveidei

Pastāv dažādi veidi, kā izstrādāt iekšadarbu apdares rasējumus programmatūrā Revit. Šajā rakstā atklāsim labāko veidu, kā izstrādāt apdari sienām un grīdai, izmantojot vien 11 soļus.

30 Jan

Kā Bluebeam Revu risinājumi var palīdzēt projektu vadītājiem?

Lai gan Latvijā Bluebeam Revu funkcionalitāti galvenokārt izmanto tāmēšanas nolūkiem, tomēr programmatūra spēj efektivizēt arī projekta vadītāju darbu. Bluebeam Revu rīki atvieglo dokumentu pārvaldību, nodrošinot vienotu datu vidi un komunikāciju ar visām iesaistītajām pusēm.

25 Jan

Jaunās DWG iespējas sadarbībā ar Dropbox

Vien pagājušā gada nogalē AutoCAD noslēdza sadarbību ar Dropbox, lai lietotājiem sniegtu iespēju piekļūt izstrādātajiem rasējumiem jekurā vietā un laikā. aieskaties un uzzini, kā jaunā sadarbība var palīdzēt uzlabot tavu darbu AutoCAD!

22 Jan

Uzlabo BIM procesu vadību ar 3D PDF failiem

Izmantojot Bluebeam Revu, vari viegli manipulēt ar 3D modeļim, kā arī tos pielāgot noteiktām specifikācijām. 3D PDF failu izmantošana daudziem projektiem nodrošina sadursmju atklāšanu daudz precīzāk un ātrāk.

14 Jan

Sarežģītākā ģeneratīvā modeļa izstrāde

Programmatūras ražotājs Autodesk izveidojis sadarbību ar NASA, lai izstrādātu līdz šim sarežģītāko kosmosa kuģa prototipu, kas spēj izturēt spiediena, radiācijas, gravitācijas un temperatūras izmaiņas kosmosā.

07 Jan

6 soļi efektīva projekta plāna piezīmju izveidei Revit

Vai zināji, ka programmatūrā Revit ir iespējams izstrādāt efektīvu piezīmju sistēmu būvniecības projekta plānam?

20 Dec

Darba laiks svētku laikā

Ieskaties un uzzini mūsu darba laiku svēktu laikā!

19 Dec

Kā izmantot digitālo informācijas paneli projekta efektivitātes uzlabošanai?

Digitālais informācijas panelis ir interaktīvs PDF fails, kas ietver saites uz dokumentiem un ļauj viegli orientēties apjomīgajā daudzumā failu mapju.

11 Dec

Latvijas MagiCAD lietotāju kopienas saiets

7. decembrī InfoEra Latvia sadarbībā ar MagiCAD programmatūras ražotāju Progman organizēja semināru, kurā vienkopus pulcējās Latvijas aktīvākie MagiCAD lietotāji, lai uzzinātu aktuālo informāciju par programmatūru, satiktu MagiCAD ekspertu Petri Piitala un Progman pārdošanas vadītāju Jūliju Vaskovu no Somijas, kā arī citus MagiCAD lietotājus!...

03 Dec

11 padomi Revit bāzes punktu un koordinātu sistēmu izveidē

Sākot darbu Revit, daudziem koordinātu sistēma sākotnēji var šķist sarežģīta un pat mulsinoša. Tādēļ atklāsim, kādos gadījumos vislabāk izmantot Project Base Point, Survey Point vai Internal Origin. Tāpat, noskaidrosim kāda ir atšķirība strap True North un Project North.

27 Nov

AutoCAD un AutoCAD LT 2019 for MAC

Tieši šodien, 27. novembrī, ir iznākušas jaunās AutoCAD un AutoCAD LT 2019 for Mac versijas, kas lietotājus patīkami pārsteidz ar jaunajām iespējām un komandām, kas spēj būtiski uzlabot darba efektivitāti.

21 Nov

Kontroles punkta jeb GRIP izmantošana

Vai esi saskāries ar situāciju, kad vēlies veikt izmaiņas objektā, kas atkarīgs no cita objekta? Šādās situācijās iesakām izmantot funkciju GRIP jeb Kontroles punku!

14 Nov

9 padomi 3D skatu veidošanai

Šoreiz rakstā “Padomi Revit lietošanā” apskatīsim kā veidot vizuāli skaistus 3D skatus, izmantojot vien pāris noderīgu rīku.

08 Nov

Programmatūras izmantošana izglītības iestādēs

Ikviena izstrādātā programmatūra ir intelektuālais īpašums, kas tiek aizsargāts ar Autortiesību likumu. Turklāt, katrs programmatūras ražotājs ir noteicis, kā programmatūru drīkst izmantot, nosakot licences tipu, lietošanas ierobežojumus, izstrādātāja autortiesības un izmantošanas mērķi.

05 Nov

6 noderīgākās Bluebeam Revu funkcijas

Noskaidro, vai strādājot ar Bluebeam Revu ikdienā, izmanto visas noderīgākās programmatūras funkcijas!

02 Nov

Semināra “Sadarbības rīki būvprojektu realizācijā” apskats

Esam patiesi iepriecināti par 31. oktobrī organizēto semināru “Sadarbības rīki būvprojektu realizācijā”, kurā iepazīstinājām būvniecības nozares pārstāvjus ar jaunākajiem un noderīgākajiem vienotas datu vides nodrošināšanas un sadarbības rīkiem veiksmīga būvprojekta izstrādē.

30 Okt

MagiCAD veiksmes stāsts "Mall of Scandinavia" būvniecībā

Jau kopš 1999. gada izmantojam MagiCAD produktus un esam konstatējuši, ka esam ievērojami samazinājuši laika patēriņu un uzlabojuši darba efektivitāti dažādām nozīmīgām, bet laikietilpīgām darbībām. Izmantojot MagiCAD produktus, vienlaicīgi varam modelēt vairākus cauruļvadus, automātiski ģenerēt paredzamo atvērumu vietas, vai aprēķināt izmant...

18 Okt

Anotāciju veidošana

Anotatīvs režīms ļauj kontrolēt objektu izmēru, atkarībā no rasējuma mēroga. Visbiežāk tie ir: teksts, izmēru līnijas, svītrojumi, bloki vai apzīmējumi, proti, tie ir visi tie objekti, kas var mainīt izmēru skata logā “Viewport”.

15 Okt

Sadarbības rīki būvprojektu realizācijā

31. oktobrī organizējam informatīvu semināru, kurā iepazīstināsim ar mūsdienīgākajiem un noderīgākajiem sadarbības rīkiem veiksmīga būvprojekta izstrādei.

11 Okt

Ieskats seminārā "Bluebeam Revu iespējas pašvaldībām"

10. oktobrī InfoEra Latvia birojā norisinājās seminārs “Bluebeam Revu iespējas pašvaldībām”. Seminārs tika organizēts ar mērķi pašvaldībām palīdzēt pielāgoties jaunajiem Ministru kabineta noteikumiem, kas nosaka, ka Būvniecības ieceres dokumentācija drīzumā būs jāiesniedz PDF formātā.

10 Okt

Vai esi iepazinies ar Autodesk programmatūras lietošanas noteikumiem?

Autodesk informē, ka šobrīd Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs ir uzsākuši nopietnas licenču pārbaudes un sazināsies ar tiem programmatūras lietotājiem, kuri pārkāpj iegādātās Autodesk licences lietošanas noteikumus!

28 Sep

MagiCloud tagad ir pieejams arī Revit lietotājiem!

Tagad visi Revit lietotāji var lejupielādēt MagiCloud Connect spraudni no Autodesk App Store!

26 Sep

Tikai viens Fusion 360, bet tik daudz iespēju

Pirms cenu maiņas, iegādājoties Fusion 360 Standard versiju līdz 6.oktobrim, iegūsiet iespēju saņemt visas Ultimate versijas iespējas projektu izstrādei bez papildus maksas!

13 Sep

32 Revit terminu skaidrojums

Programmatūras Revit funkciju un dažādu rīku nosaukumi var šķist sarežģīti ne tikai tiem, kuri tikko sākuši lietot programmatūru, bet arī tiem, kuri Revit izmanto ik dienu, tāpēc esam apkopojuši 32 terminus, lai Tu pēc iespējas labāk orientētos plašajā datorprogrammas Revit funkciju, rīku un terminu klāstā.

10 Sep

Bluebeam Revu iespējas pašvaldībām

Augustā ir stājušies spēkā Ministru kabineta noteikumi Nr. 545, kas nosaka, ka Būvniecības ieceres dokumentācija ir jāisniedz PDF formātā. Šī gada 10. oktobrī InfoEra Latvia organizē semināru pašvaldību darbiniekiem, kurā atklāsim, kā viegli un veiksmīgi pielāgoties jaunajām izmaiņām, izmantojot programmatūru Bluebeam Revu!

04 Sep

Digitālie projektēšanas rīki būvniecības nozarē

12. septembrī InfoEra Latvia sadarbībā ar Ventspils Digitālo centru rīko bezmaksas semināru par aktuālajiem digitālo projektēšanas rīku jaunumiem būvniecības nozarē.

03 Sep

Ieskats seminārā "Nāc un iepazīsti Revit"

30. augustā tika veiksmīgi aizvadīta diena, kurā InfoEra Latvia BIM programmatūras speciālisti atklāja Revit plašās iespējas 46 semināra dalībniekiem.

23 Aug

Vai izmanto Dinamiskos Blokus savā AutoCAD?

Lielākā daļa AutoCAD lietotāju ir saskārušies ar Blokiem. Daudzi tos izmanto izstrādājot rasējumus, bet reti kurš izmanto Dinamisko bloku priekšrocības. Šajā rakstā atklāsim, kā izmantot Dinamiskos blokus, lai ietaupītu laiku un atvieglotu jūsu darbu!

20 Aug

Jaunā 3ds Max versija ir klāt

Ir iznākusi jaunā 3ds Max versija, kura ļauj vieglāk realizēt un pārvaldīt Tavas idejas, neatkarīgi no izmantojamā failu formāta vai materiālu algoritma izvēles.

13 Aug

Nāc un iepazīsti Revit

Pirmo reizi Latvijā organizējam dienu, kad sarunas norisināsies tikai par programmatūru Revit!

03 Aug

Kuras no Bluebeam Revu funkcijām izmanto Tu?

Neskatoties uz to vai jau esi profesionāls Bluebeam Revu lietotājs vai tikai sāc apgūt programmatūru, lai uzmērītu, rediģētu PDF failus, veiktu piezīmes, komentētu rasējumus vai sadarbotos tiešsaistē, Tev noteikti noderēs ieskats dažās Bluebeam Revu funkcijās, kuras ir ērti un viegli izmantot ikdienā.

01 Aug

6 soļi Fāžu veidošanai Revit

Vai renovāciju un vairāku fāžu projektu laikā Tu izmanto fāzes, kas palīdz automatizēt procesu un projektēt precīzāku grafisko attēlojumu?

27

6 iemesli, kāpēc iegādāties programmatūras licenci

Iegūsti vismaz 6 vērtīgas priekšrocības un atsakies no riskiem, strādājot ar licencētu programmatūru!

20

Padomi AutoCAD lietošanā: Arctext

Vai esat kādreiz mēģinājis izveidot un līdzināt tekstu gar arkas malu bez funkcijas ARCTEXT izmantošanas programmatūrā AutoCAD? Ja jā, droši vien zināt, cik grūti tas izdarāms un cik daudz laika aizņem šī darbība. Par laimi ARCTEXT funkcija šo darbību palīdz veikt viegli un ātri.

12

10 soļi ideāla jumta izveidē

Vai vēlies iemācīties veidot ideālu jumtu programmatūrā Revit? Neesi pārliecināts vai spēj izveidot pareizu jumta slīpumu? Vēlies iemācīties veidot mansarda jumtu? Uzzini, kādas darbības nepieciešams veikt, lai to paveiktu.

04

Ieskats seminārā “Būvuzraudzība ar Bluebeam Revu”

Esam patiesi iepriecināti par 3. jūlijā veiksmīgi aizvadīto semināru “Būvuzraudzība ar Bluebeam Revu”, kurā semināra dalībnieki atklāja, kā uzlabot un atvieglot būvuzraudzības un būvniecības darbus ar Bluebeam Revu.

29

Izvēlieties pareizo programmatūru projektu izstrādei

Izvēlietes pareizo programmatūru, lai efektīvi veidotu dažādus būvniecības projektus. Dalieties ar aktuālo informāciju par projektu ar visiem tā dalībniekiem, kā arī ņemiet vērā pieredzējušu projektētāju un būvnieku prasmes un pieredzi, kuri ikdienā vēl joprojām izmanto “vecās” projektēšanas un būvniecības metodes. Tie ir tikai daži padomi, k...

27

Padomi AutoCAD lietošanā

Šoreiz rakstā “Padomi AutoCAD lietošanā” uzzini kā ātri un viegli izveidot 2D rasējumus un anotācijas.

19

Papildini programmatūras funkcionalitāti

Autodesk programmatūras lietotāji var būt priecīgi, jo ir daļa no stabilas kopienas, kurā netrūkst lietotāju, kas ikdienā šīs programmatūras cenšas attīstīt vēl labākas, lai tā spētu atvieglot, uzlabot un efektivizēt programmatūras lietotāja ikdienas darbu.

14

Būvuzraudzība ar Bluebeam Revu

Jau 3. jūlijā gaidīsim visus būvniecības nozares pārstāvjus, lai atklātu kā ērti fiksēt defektus būvobjektā un nodrošināt efektīvu kvalitātes kontroli sākot ar būvniecības ieceri līdz pieņemšanai ekspluatācijā.

13

Apgūsti AutoCAD ar ESF līdzfinansējumu

Ja Jūs esat mazais vai mikro uzņēmums vai arī pašnodarbinātā persona, Jums ir iespējams piedalīties projektā “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā”.

13

Tīmekļa seminārs Woodworks for Inventor

Vai vēlaties uzzināt kā tikai vienas stundas laikā izveidot ne tikai parametriskus mēbeļu modeļus, bet arī sagatavot visu nepieciešamo informāciju, lai sāktu ražot izstrādātos mēbeļu modeļus ar Woodworks for Inventor?

07

BIM apmācības ar ERAF atbalstu

Rudenī nāc un apgūsti BIM platformas un komunikācijas rīku pielietošanu arhitektūras projektu izstrādē vai pārbūvē!

25 Mai

Biroja administratora vakance

Steidzami meklējam enerģisku un gādīgu biroja administratoru. Ja Tev ir pieredze lietvedības kārtošanā, labi pārvaldi latviešu, krievu un angļu valodu un rūpes par klientiem ir Tavs aicinājums, tad gaidām Tavu pieteikumu.

25 Mai

Seminārs "CivilPoint Baltic Roadshow"

24. maijā noslēdzās semināru cikls “CivilPoint Baltic Roadshow”, kurā uzstājās speciālisti no Somijas infrastruktūras nozares datorprogrammu izplatītāja un ražotāja CivilPoint OY un lielākā Autodesk partnera Baltijā – InfoEra.

18 Mai

CivilPoint un InfoEra grupa ir noslēguši vienošanos par sadarbību

Projektēšanas programmatūras izplatītājs – uzņēmums “InfoEra”, ir parakstījis vienošanos par sadarbību ar Civilpoint OY, lai nodrošinātu efektīvus projektēšanas risinājumus Baltijas valstīs.

16 Mai

Padomi AutoCAD lietošanā

Vai ikdienā izmantojat AutoCAD komandu “Oops”? Uzziniet kā komanda var palīdzēt padarīt vienkāršu Jūsu darbu!

15 Mai

Jaunās programmatūras ieviešanas stratēģijas

Jaunā programmatūra ir nopirkta, tās lejuplāde ir pabeigta un ir pienācis laiks to izmantot darbam. Maija numurā Augi World autori dalīsies pieredzē kā veiksmīgi un efektīvi ieviest jaunās programmatūras savā darbā.

08 Mai

MagiCAD 2018 UR-3 for Revit un AutoCAD jaunumi

Šī gada pavasarī iznāca jaunā MagiCAD 2018 UR-3 for Revit un AutoCAD, kura patīkami pārsteidz ar plašu un noderīgu funkciju klāstu ventilācijai, kanalizācijai un spinkleru sistēmu modelēšanai.

08 Mai

9 iemesli, kāpēc iegādāties MagiCAD uzturēšanas plānu

Ienāc un uzzini, kāpēc uzturēšanas plāns ir labāks nekā tikai pastāvīgās licences iegāde.

02 Mai

Izmēģini BIM 360 trial 12 mēnešu garumā!

Lieliska iespēja visiem AEC Industry Collection lietotājiem – 12 mēnešu garumā izmēģināt BIM 360 Docs bezmaksas.

27 Apr

Jaunā Revit 2019 versija ir klāt!

Ir iznākusi jaunā Revit 2019 versija, kura ir papildināta ar jaunām, ilgi gaidītām un noderīgām funkcijām.

26 Apr

CivilPoint Baltic Roadshow

Aicinām būvniecības nozares pārstāvjus apmeklēt CivilPoint OY un InfoEra Latvia veidoto semināru angļu valodā, kurā apskatīsim jaunākās infrastruktūras projektu datorprogrammas un tehnoloģijas.

25 Apr

Eifeļa tornis Parīzē gatavojas vērienīgai rekonstrukcijai

Ieskaties un uzzini, kādas pārmaiņas sagaida pasaules atpazīstamākais tūrisma objekts, kurš ik gadu piesaista 40 miljonu cilvēku!

20 Apr

Darba laiks maija svētku laikā

Ieskaties un uzzini mūsu darba laiku svēktu laikā! Informējam, ka strādājam arī 21. un 30. aprīlī.

19 Apr

Atklāj Autodesk 2019

AUGI WORLD žurnāla aprīļa numurā vairāki autori atklāj Autodesk 2019 jaunumus, piemēram, AutoCAD 2019, bet citi apskata plašāk un smalkāk agrāko Autodesk datorprogrammu versiju iespējas.

16 Apr

Aizvadīts seminārs "InfraBIM ceļiem"

12. aprīlī InfoEra Latvia rīkoja semināru “InfraBIM ceļiem”. Tajā pulcējās 60 būvniecības nozares pārstāvju, lai papildinātu zināšanas par jaunākajām Civil 3D, Infraworks, 3ds Max un citu infrastruktūras nozares datorprogrammu iespējām un funkcijām.

16 Apr

Iepazīsti jauno Bluebeam 2018!

11. aprīlī iznāca jaunā Blubeam Revu versija, kas lietotājus pārsteidz ar tās vienkāršoto interfeisu un darbību! Lasi vairāk par Bluebeam Revu jaunajām iespējām!

11 Apr

Kas ir InfraBIM?

Ļoti daudzi cilvēki uzskata, ka termins BIM ir attiecināms tikai uz ēku projektēšanu, tomēr BIM ir plašāka nozīme un ir attiecināms arī uz Infrastruktūras nozari.

06 Apr

Padomi AutoCAD lietošanā

Ieskaties, kā AutoCAD Web app var palīdzēt veidot augstas izšķirtspējas rasējumus lietojot interneta pārlūku, pat neizmantojot pašu AutoCAD programmatūru savā datorā.

04 Apr

BIM Tīmekļa seminārs

Piedalies Autodesk veidotajā tīmekļa semināra, kurā uzzināsi kā veidot projektu un sadarbību tiešsaistē!

03 Apr

Darbs Pārdošanas speciālistam/-ei infrastruktūras projektēšanas nozarē

Pievienojies komandā lielākajam Autodesk programmatūru partnerim Baltijā – InfoEra Latvia!

28 Mar

Tīmekļa seminārs Revizto - atskaišu veidošana

Nepalaid garām un piedalies tīmekļa seminārā, kurš tiks veltīts Revizto – atskaišu veidošanai.

27 Mar

Uzlabotais AutoCAD 2019

Paātrini un padari efektīvāku savu darba plūsmu ar jauno AutoCAD, kurā tagad pieejami visi nepieciešamie arhitektūras, projektēšanas, mašīnbūves, inženiertīklu, 3D modelēšanas, u.c. rīki.

22 Mar

Tikai viens AutoCAD

AutoCAD lietotāj, no 22. marta programmatūru ražotājs Autodesk maina dažādus savas darbības veidus. Galvenokārt, izmaiņas skars populārāko programmatūru AutoCAD, kura tiks apvienota ar citiem AutoCAD datorprogrammām.

21 Mar

Seminārs InfraBIM ceļiem

Piesakies semināram, kas veltīts infrastruktūrai un esi informēts par plašā Autodesk datorprogrammu klāsta (Civil 3D, Infraworks, Vehicle Tracking, ReCap, 3ds Max) jaunākajām iespējām un funkcijām .

20 Mar

Jaunā Bluebeam Revu 2018 versija ir klāt

Ieskaties, kas jauns Bluebeam Revu 2018 uzlabotajā versijā!

20 Mar

Iepazīsti jaunās MagiCAD 2018 UR-3 for Revit, AutoCAD iespējas

22. Martā piesakies tīmekļa semināram un uzzini kādas ir jaunās MagiCAD 2018 UR-R for Revit AutoCAD funkcijas un papildinājumi!

16 Mar

Padomi AutoCAD lietošanā

Ieskaties un uzzini, kā izmēru izlikšanas komanda DIM var atvieglot darbu programmatūrā AutoCAD!

08 Mar

Padomi veiksmīgai sadarbībai digitālajā vidē

Mūsdienās arvien vairāk būvniecības nozares uzņēmumi ikdienā izmanto digitālos rīkus, lai veidotu dažādus būvniecības projektus, tāpēc Bluebeam tehniskais menedžeris Dons Džeikobs dalās ar padomiem, lai ikviens būvniecības uzņēmums ieviestu šo jauno un populāro pieeju projektu veidošanā un vadīšanā arī savā uzņēmumā.

06 Mar

Labākie padomi Autodesk datorprogrammu lietošanā

Marta numurā Autodesk datorprogrammu eksperti dalīsies ar vērtīgiem un noderīgiem padomiem, lai uzlabotu, padarītu ātrāku un efektvāku darbu programmatūrā, ko ikdienā lietojat!

05 Mar

Uzzini kas jauns Product & Manufacturing kolekcijā

Piedalies un uzzini kādas ir jaunās Product Design & Manufacturing kolekcijas iespējas un kā izmantot katru no pieejamajiem komplekta produktiem!

01 Mar

Vēl vairāk iespēju ar MagiCloud Connect

Laba ziņa visiem Autodesk Revit lietotājiem – tagad Jums ir iespēja lejuplādēt MagiCloud Connect produktu datubāzi un izvēlēties aptuveni 100 000 dažādu objektu un citu produktu saviem projektiem, kas izstrādāti programmatūrā Revit!

01 Mar

7 ieteikumi kāpēc izvēlēties BIM 360

Vadošā Īrijas projektēšanas kompānija “JJ Rhatigan”, kura nozarē darbojas 65 gadus un nodarbina 380 darbiniekus, nu jau gadu lieto BIM 360, tāpēc ir nolēmusi dalīties ar pieredzi programmatūras ieviešanā un lietošanā ar citiem!

27 Feb

Apgūsti AutoCAD ar ESF līdzfinansējumu

Mazie, mikrouzņēmumi un pašnodarbinātas personas tiek aicināti pieteikties AutoCAD pamatkursa apmācībām!

23 Feb

Olimpiskās spēles arī tehnoloģiju pasaulē

Tikmēr kamēr sportisti piedalās un gūst medaļas Olimpiskajās spēlēs, Pasaulē populāro programmatūru ražotājs Autodesk pievērš uzmanību dažādu tehnoloģiju un dizaina izstrādei, kas padarījušas Olimpiskās spēles iespējamas un tik krāšņas.

22 Feb

Seminārs "Iegūsti apjomus tieši no PDF"

21. februārī InfoEra birojā norisinājās tāmētājiem veltīts seminārs “Iegūsti apjomus tieši no PDF”, kura laikā semināra dalībnieki uzzināja, kā optimizēt savu darbu, izmantojot Bluebeam Revu!

20 Feb

Vai esi mēģinājis AutoCAD programmatūrā funkciju “Layer filters”?

Uzzini AutoCAD “Layer filter” iespējas, kas ļauj padarīt produktīvāku programmatūras izmantošanu.

16 Feb

Piedalies tīmekļa seminārā V-Ray 3.6 for Revit

Laba ziņa visiem arhitektiem un projektētājiem, jo ir iznākusi jauna V-Ray 3.6 for Revit versija, kura ir uzlabota ar dažādām jaunām sen gaidītām iespējām, lai padarītu Jūsu darbu vēl aizraujošāku!

15 Feb

BIM samits Barselonā

Augstākā līmeņa BIM sanāksme pulcēs nozares speciālistus no 12 Eiropas valstīm, lai kopā apspriestu sarežģītus BIM projektus, uzzinātu nozares jaunumus un tendences.

13 Feb

Iegūsti apjomus tieši no PDF

Ja esi tāmētājs, tad nepalaid garām iespēju un piedalies mini seminārā “Iegūsti apjomus tieši no PDF”

09 Feb

Vizualizē, sadarbojies un iesaisties!

Vai Jūs esat gatavs realizēt savus izstrādātos infrastruktūras projektus?

06 Feb

Muzeja digitalizētie eksponāti ar Autodesk ReCap fotogrāfijām

Senlaiku eksponātiem muzejos vairs nav jābūt paslēptiem aiz stikla paneļiem, bet tie beidzot ir ieguvuši jaunu elpu, pateicoties Autodesk ReCap radītajiem 3D modeļiem!

05 Feb

Padomi jaunajiem datorprogrammu lietotājiem

Par jaunajiem lietotājiem mēdz domāt kā par jauniem cilvēkiem, kuri tikko pabeiguši skolu vai ir nupat sākuši kāpt pa karjeras kāpnēm, taču arī Autodesk speciālisti, kuri strādā nozarē gadu desmitiem var būt jauni lietotāji viņiem nezināmā programmatūrā.

01 Feb

Seminārs "Iepazīsti tuvāk AEC Industry Collection!"

Semināra laikā lektori izklāstīja plašās AEC Industry Collection iespējas, kā arī atbildēja uz svarīgiem semināra dalībnieku jautājumiem.

01 Feb

Kā uzsākt ceļu BIM?

Izvēlies pareizo ceļu BIM pasaulē Autodesk veidotajā seminārā “Iepazīsti savu pircēju!”

29 Jan

Apgūsti Autodesk kursus LinkedIn

Lieliska ziņa visiem, kuri vēlas apgūt Autodesk datorprogrammas! Līdz 14. februārim portālā LinkedIn pieejami bezmaksas kursi.

22 Jan

Pārbaudi, cik jaudīga ir tava aparatūra

Vai tu zini, cik jaudīga ir tava aparatūra? Iepazīsties ar V-Ray Benchmark aplikāciju!

19 Jan

Iepazīsti tuvāk AEC Industry Collection

Seminārā iepazīsti tuvāk plašo AEC Industry Collection programmatūru klāstu un to daudzpusīgās iespējas!

17 Jan

Tīmekļa seminārs "Individuālu kanalizācijas elementu izstrāde ar Infraworks un AutoCAD Civil 3D"

Piesakies tīmekļa semināram un uzzini vairāk, kā modelēt dažādus procesus, izmantojot Autodesk Inventor Infrastructure Part Shape Modeler rīkus!

10 Jan

Uzlabotas iespējas ir atslēga izaugsmes veicināšanai!

Jaunā gada sākums ir labākais laiks, lai izzinātu Autodesk programmatūru un iepazītu vēl vairāk uzlabotu funkciju programmatūrā, kuru lieto.

27 Dec

Kas Jauns Autodesk Revit pasaulē?

Iznākusi jauna inženieru, arhitektu un būvprojektu vadītāju iecienītās programmatūras Autodesk Revit versija 2018.2, kura ir izstrādāta, balstoties uz Revit lietotāju idejām. Kurš gan cits, ja ne paši lietotāji, zina programmatūras priekšrocības un iespējas, kā to uzlabot, lai tā kļūtu pēc iespējas parocīgāka lietošanai.

22 Dec

Prognozes un veiksmes stāsti

Labākais informācijas rīks ir laba prakse, kura ir tavs dzinējspēks, kad jāatrod labākais un ātrākais risinājums kādai problēmai vai arī vismaz jāsekmē centieni iegūt šo ātro risinajumu.

21 Dec

Darba laiks svētku laikā

Dārgie klienti!
Vēlam Jums gaišus, priecīgus, mīlestības pilnus Ziemassvētkus un laimīgu, panākumiem bagātu Jauno Gadu!
Vēlamies arī paziņot, ka noslēdzošajā decembra darba nedēļā – 27., 28., un 29. decembrī stradāsim ierastajā darba laikā no plkst. 8.00 līdz 17.00.

11 Dec

APGŪSTI AUTOCAD AR ESF LĪDZFINANSĒJUMU

Mazie, mikrouzņēmumi un pašnodarbinātas personas tiek aicināti pieteikties “AutoCAD pamatkursa” apmācībām!

08 Dec

Semināra Izmanto PDF iespējas plašāk II apskats

7. decembrī jau InfoEra Latvia birojā norisinājās atkārtots seminārs “Izmanto PDF iespējas plašāk II”, kurā iepazīstinājām ar Latvijā pavisam jaunu datorprogrammu Bluebeam Revu. Tā sniedz iespēju ērti strādāt ar būvniecības PDF formāta failiem- salīdzinot dokumentus, ievietot komentārus un par organizēt projekta komandas sapulces ...

04 Dec

Iemaini savu pastāvīgo AutoCAD LT licenci uz AutoCAD ar 25% atlaidi

Iemaini savu pastāvīgo AutoCAD LT licenci, kura ir bez aktīva uzturēšanas plāna, pret AutoCAD abonementu ar 25% atlaidi!

15 Nov

Izmanto PDF iespējas plašāk II

2017. gada 7. decembrī no plkst. 9:30 līdz 12:00 notiks miniseminārs “Izmanto PDF iespējas plašāk II!” Tajā iepazīsieties ar datorprogrammas Bluebeam vispārīgām iespējām un redzēsiet praktiskus izmantošanas piemērus. Darbs ar PDF formāta failiem būvniecībā ir ikdienas darba sastāvdaļa un nav noslēpums, ka “loga metode” ir ierasta ...

08 Nov

Apgūsti AutoCAD ar ESF līdzfinansējumu

Piesakieties AutoCAD kursam un saņemiet ESF līdzfinansējumu to apguvei, ja esat mazais vai mikro uzņēmums!

18 Okt

Bezmaksas licences studentiem un izglītības iestādēm

Jau vairākus gadus tādu populāru datorprogrammu kā AutoCAD, Revit, 3ds Max un Inventor ražotājs Autodesk, izglītības iestādēm, pasniedzējiem un studentiem dod iespēju izmantot licences bez maksas.

12 Okt

AUGI padomu žurnāls oktobrī

Gandrīz ikviens AutoCAD vai cita Autodesk produkta lietotājs ir pielāgojis datorprogrammu pēc saviem ieskatiem. Taču kādas iespējas pielāgošana piedāvā? To uzzināsiet oktobra AUGIWorld – Autodesk programmatūras lietotāju iecienītajā ikmēneša izdevumā profesionāļiem.

04 Okt

Ir aizvadīts Bluebeam seminārs

28. septembrī InfoEra Latvia birojā norisinājās seminārs “Izmanto PDF iespējas plašāk”, kurā dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar Latvijā pavisam jaunu datorprogrammu Bluebeam Revu.

13 Sep

AutoCAD kursi ar ESF līdzfinansējumu

Piesakieties AutoCAD kursam un saņemiet ESF līdzfinansējumu to apguvei, ja esat mazais vai mikro uzņēmums!

08 Sep

Izmanto PDF iespējas plašāk

2017. gada 28. septembrī no plkst. 9:30 līdz 12:00 notiks miniseminārs IEPAZĪSTI BLUEBEAM! Tajā iepazīsieties ar Bluebeam vispārīgām iespējām un redzēsiet praktiskus izmantošanas piemērus. Darbs ar PDF formāta failiem būvniecībā ir īpaši aktuāls, jo tas ir viens no visbiežāk lietotajiem formātiem, daloties ar projekta komandā iesaistītajām pe...

24 Aug

Risinājums problēmai ar Revit 2018 š un ž burtiem

Ja arī Jums nākas saskarties ar situāciju, kad ierakstītais teksts, kurā ir “š” vai “ž” burti pazūd Revit 2018 versijā? Ir pieejams programmatūras uzlabojums, kuru varat uzstādīt, lai atrisinātu situāciju.

22 Aug

Iepazīsties - Bluebeam!

Esam priecīgi paziņot, ka esam autorizēts Bluebeam produktu pārstāvis Latvijā un esam gatavi ar šo lielisko PDF failu sagatavošanas, rediģēšanas un sadarbības rīku iepazīstināt profesionāļus!

31

Noderīgas aplikācijas

Neskatoties uz to, ka Autodesk produkti tiek nemitīgi uzlaboti un papildināti, ir virkne citu programmatūras izstrādātāju, kuri piedāvā dažādas papildus aplikācijas, kuras lieliski papildina AutoCAD, Revit un citu Autodesk programmatūru.

27

Komunikācija - projekta veiksmes atslēga

2017. gada 13. jūlijā notiks seminārs “Komunikācija – projekta veiksmes atslēga”. Seminārā aicināti piedalīties arhitekti, būvprojektu vadītāji un nekustamo īpašumu attīstītāji.

20

Atkārtots seminārs. BIM inženiertīklu projektēšanā

2017. gada 12. jūlijā no plkst. 9:30 – 13:00 “InfoEra Latvia” aicina inženiertīklu projektētājus uz atkārtotu semināru “BIM inženiertīklu projektēšanā”, kurā jauni lietotāji tiks iepazīstināti ar MagiCAD iespējām.

19

Kas jauns MagiCAD 2018?

Jaunais MagiCAD patīkami pārsteidz ar plašu noderīgu funkciju klāstu, kas gan lieliski sader ar jaunākajām AutoCAD 2018 un Revit 2018 versijām, gan būtiski uzlabo darba efektivitāti. Droši vien jau pamanījāt, ka, sākot ar šo versiju, MagiCAD jaunāko versjiu nosaukumi būs pieskaņoti Autodesk programmatūras versijām, lai izvairītos no liekiem p...

16

BIM inženiertīklu projektēšanā

2017. gada 6. jūlijā no plkst. 9:30 – 13:00 «InfoEra Latvia» aicina inženiertīklu projektētājus uz semināru “BIM inženiertīklu projektēšanā”, kurā jauni lietotāji tiks iepazīstināti ar MagiCAD iespējām. Tajā uzzināsiet, kāpēc jau 15 gadus MagiCAD ir iecienīta izvēle apkures un ventilācijas sistēmu projektētāju vidū Latvijā? ...

05

Nopirku programmatūru. Ko nu?

AUGIWorld jūnija numurā Autodesk programmatūras eksperti dalās pieredzē un sniedz padomus, kā nodrošināt, ka ieguldītie līdzekļi programmtūrā atmaksājas un tā tiek pilnvērtīgi izmantota uzņēmuma ikdienas darbā.
Šajā numurā lasiet par to, kā pārvaldīt licences un piešķirt lietotāju tiesības attiecīgajiem speciālistiem.

01

Vai BIM izmantojams ražošanā?

Būves informācijas modelēšana (BIM) ir metode, kas ir kļuvusi atpazīstama arhitektu un būvniecības uzņēmumu vidū. Pieaugot projektu sarežģītībai un dažkārt arī prasību valsts pārvaldes iepirkumu dēļ, speciālistiem ir jāatrod jauni veidi kā organizēt projektēšanas un sadarbības procesus. Nu jau kādu laiku arī būvniecības ražošanas nozarē ir no...

30 Mai

Svarīgi AutoCAD lietotājiem!

Pirms pāris nedēļām Autodesk ziņoja, ka ir atklāta kļūda AutoCAD 2018.0.1 versijā, tāpēc visiem AutoCAD 2018 īpašniekiem tiek rekomendēts lejupielādēt AutoCAD 2018.0.2 atjauninājumu, lai izvairītos no programmatūras darbības traucējumiem. Ieteicams šo procesu veikt līdz 1. jūnijam.

24 Mai

Revizto vispasaules tīmekļa seminārs

Aicinām visus interesentus piedalīties tīmekļa seminārā par Revizto. Tajā uzzināsiet, kā ASV kompānijai “Power construction” izdevies ieviest Revizto lietošanu savā darba ikdienā un kādus izaicinājumus nācies pārvarēt, lai savā 91. darbības gadā uzlabotu efektivitāti, ieviešot jaunas darba metodes un rīkus.

05 Mai

8 veidi, kā saņemt Autodesk atbalstu

Sākot ar 7. maiju visiem AutoCAD, Revit, Inventor, 3ds Max un citas Autodesk programmatūras abonementu īpašniekiem būs pieejams augstākā līmeņa atbalsts no ražotāja. Līdz šim bija pieejami abonementi ar 2 līmeņu atbalsta programmām, taču tagad visiem programmatūras abonementu īpašniekiem būs iespēja saņemt visa veida atbalstu, ko piedāvā tehn...

28 Apr

Darba laiks no 1. līdz 5. maijam

Dārgie klienti!

Vēlamies jūs informēt par InfoEra Latvia darba laiku maija pirmajā nedēļā.

13 Apr

Darba laiks Lieldienās

Labdien! Vēlamies Jūs informēt par InfoEra Latvia darba laiku brīvdienās.

07 Apr

Meistarīga procesu, personāla un standartu vadība

Vadītājs ir kaut kas vairāk nekā tikai amata nosaukums vai pienākumu apraksts. Neskatoties uz to, vai jums ir piešķirts šāds tituls vai nē, katram no mums ir jāvada dažādi pienākumi un procesi ik dienas. Jāizdara secinājumi, jāvizualizē projekta iznākums un jāsastāda attiecīgi uzdevumi mērķa sasniegšanai, jāveic procesu uzlabojumi un, ja to v...

03 Apr

Kā atjaunināt AutoCAD, Revit, Inventor abonementu?

Pēdējā laikā arvien aktīvāk sāk iznākt Autodesk programmatūras jaunākās versijas. Jau ir pieejamas AutoCAD 2018, Inventor 2018, Vault 2018, bet pavisam drīz būs pieejamas arī citas.
Katram Autodesk produktu lietotājam, kuram ir aktīvs abonements ir iespēja savu datorprogrammu atjaunināt uz visaktuālāko versiju, pieslēdzoties savam Autod...

28 Mar

Kas jauns AutoCAD un AutoCAD LT 2018?

Pasaulē iecienītā programmatūra AutoCAD tiek nemitīgi attīstīta, lai ar tās palīdzību projektētāji, inženieri un konstruktori spētu realizēt savas idejas visaugstākajā līmenī.
Datorprogrammā ir apvienoti mūsdienīgi rīki, kas nodrošina precīzas 2D dokumentācijas un rasējumu sagatavošanu. To iespējams ērti personalizēt, tādējādi nodrošino...

24 Mar

Pāreja no uzturēšanas plāna uz abonēšanu

Vēlamies Jūs informēt par pārmaiņām, kurām gatavojas Autodesk. Drīzumā ir gaidāmas izmaiņas, kuras ietekmēs visus klientus, kuri lieto pastāvīgās licences ar aktīviem uzturēšanas plāniem.
Autodesk uzskata, ka abonēšana ir labākais veids, kā pilnvērtīgi izmantot iespējas, kas tiek piedāvātas programmatūras lietotājiem, savlaicīgi saņemot...

23 Mar

Pasniedzēj, student! Piesakies V-Ray tīmekļa semināram!

Esi laipni aicināts piedalīties īpaši pasniedzējiem un studentiem paredzētā tīmekļa seminārā. Dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kāpēc V-Ray 3.5 for 3ds Max būtu noderīgs jūsu izglītības iestādē.

22 Mar

Apmācības ar ES līdzfinansējumu

Mācību centrs “InfoEra” 2017. gadā plāno organizēt apmācības ar ES līdzfinansējumu. Mums ir svarīgs jūsu viedoklis, jo pēc pašlaik pieejamās informācijas, iespēja mācīties būs uzņēmumiem, kuri tālāk pieejamajā anketā līdz 2017. gada 10. aprīlim būs atzīmējuši šādu vēlmi.

20 Mar

Labākās tehniskās Autodesk apmācības Londonā

Jā, tas patiešām notiek! Autodesk Universitāte notiks Londonā.
Piesakies vislabākajām tehniskajām Autodesk apmācībām Eiropā! Tās notiks no 21 -22. jūnijam. Tev būs iespēja apmeklēt programmatūras treniņus, forumus, diskusijas un aprunāties ar Autodesk produktu ekspertiem klātienē!

20 Mar

Studentiem, skolotājiem un skolām programmatūra bez maksas

Ja esat inženierzinātņu skola vai izglītības programmas ietvaros mācieties, māciet vai piedāvājiet apgūt CAD programmatūru, Autodesk programmatūru drīkstat izmantot bez maksas.

15 Mar

Laiks trikiem un knifiem!

Knifu un triku apgūšana ir labākais veids kā papildināt savas programmatūras lietotāja prasmes. Tieši tāpēc šī tēma ir tik plaši izplatīta gan forumos, gan Autodesk University pasākumos, turklāt itin bieži ar šīm zināšanām dalās kolēģi darba vietās un pusdienu pauzēs.

15 Mar

Jaunais V-Ray 3.0 for SketchUp

V-Ray 3.0 for SketchUp joprojām piedāvā plašu klāstu gaismošanas, ēnošanas un renderēšanas rīku, kuri nepieciešami, lai radītu profesionālus, fotoreālistiskus attēlus un animācijas.
Tomēr jaunajā versijā iegūsiet pavisam jaunu pieredzi.

08 Mar

Tiekamies izstādē Māja I Ķīpsalā!

InfoEra Latvia stendā Nr. 533 izbaudīsiet jaunākās datorprogrammas lomu arhitektūras, būvkonstrukciju, iekšējo inženiertīklu un interjera projektu efektīvai izstrādei. Uzzināsiet kā, tādu BIM datorprogrammu kā “Revit” un “MagiCAD” iespējas, palīdz ietaupīt laiku, finanses un novērst potenciālās kļūmes savlaicīgi, tādējādi palīdzot projektu no...

14 Feb

Kas jauns MagiCAD 2016.11 for AutoCAD?

Aicinām pierakstīties tīmekļa semināram latviešu valodā, kurā uzzināsiet par MagiCAD 2016.11 for AutoCAD aktualitātēm. Piedalīties semināram ir vienkārši – Jums tikai jāpiereģistrējas un ceturtdien 16.02. plkst. 14:00 jāpieslēdzas tīmekļa semināram tiešsaistē.

13 Feb

Ir klāt jaunais V-Ray 3.5 for 3ds Max

Jaunajā V-Ray 3.5 for 3ds Max versijā ir uzlabojumi, kurus novērtēs visi, kam ikdienā darbs saistās ar vizualizāciju veidošanu.

10 Feb

Uzzini, kas jauns Revizto 4.3 versijā

Ir iznākusi jaunā Revizto 4.3 versija, kurā pieejami vairāki nozīmīgi programmatūras uzlabojumi.

06 Feb

Kā novērst tipiski pieļautās kļūdas, sākot darbu ar AutoCAD

Šo AUGI World numuru iedod izlasīt savam jaunajam kolēģim vai kolēģim, kurš tikai nupat ir sācis strādāt ar Autodesk programmatūru. Jo tajā apkopoti padomi tiem, kuri tikai nupat iepazīst šīs programmatūras iespējas.

13 Jan

Uzlabo savu V-Ray for Revit

Atjaunini savu V-Ray for Revit, lai saņemtu uzlabojumus un izmēģinātu jaunās iespējas, ko piedāvā šis arhitektūras un dizaina rīks.
V-Ray for Revit ir veicinājis dramatiskas izmaiņas tajās, kā arhitekti un dizaineri izstrādā savu projektu vizualizācijas – un tagad ir iespēja lejupielādēt šīs datorprogrammas pirmos uzlabojumus.

10 Jan

Pievienojies Woodwork for Inventor kopienai

Strādā ar Woodwork for Inventor? Nevilcinies, pievienojies šīs datorprogrammas lietotāju pulkam interneta forumā. Dalies ar zināšanām, atrodi atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, iesaki risinājumus!

10 Jan

Izmanto Autodesk speciālistu palīdzību droši!

Sākot ar 2017. gada 1. februāri visiem programmatūras lietotājiem, kas iegādāsies jaunu abonementu vai šobrīd jau lieto aktīvu AutoCAD, Revit, Inventor vai citas programmatūras abonementu, varēs saņemt augstākā līmeņa tehnisko atbalstu līdzšinējā pamata atbalsta vietā.

09 Jan

Ieskaties dziļāk - augsta līmeņa zināšanas

Kamēr plāno 2017. gadu un uzstādi ikgadējos mērķus, kurus piepildīsi gada laikā, izmanto šo brīdi un attīsti savas zināšanas par savu izvēlēto Autodesk programmatūru. Pārliecinies, ka izmanto datorprogrammas dotās iespējas pilnībā, atrodi jaunus veidus kā paveikt iecerēto ātrāk un līdz maksimumam palielini sava darba produktivitāti.

14 Dec

Izvēlies AutoCAD LT licenci un apmeklē kursus par 20% lētāk

Iegādājoties 1 gada AutoCAD LT vai citu LT produktu nomas licenci, izmanto iespēju apmeklēt AutoCAD pamatkursu ar 20% atlaidi. Pērkot nomas licenci 1 lietotājam, pienākas 20% atlaide AutoCAD pamatkursam 1 cilvēkam.

08 Dec

Kas jauns nozarē un tehnoloģijās?

Decembra AUGIWorld numurā lasiet rakstus, kuru veidošanā aktīvi piedalījušies AUGI kopienas dalībnieki. Viņi ir tie, kuri vislabāk pārzina nozares aktualitātes un ir gatavi izspiest maksimālu produktivitāti no Autodesk programmatūras.
Šajā reizē uzzināsiet ļoti daudzveidīgu informāciju par jaunumiem, kas saistoši Revit lietotājiem.

06 Dec

Uzmanību! Mainīta juridiskā adrese

Ar šī gada 6. decembri ir mainīta “InfoEra Latvia” juridiskā adrese un tā ir Kalnciema iela 40D, Rīga, LV-1046. Adreses maiņa jāņem vērā, sūtot korespondenci vai citus dokumentus.

05 Dec

Novērtē MagiCAD 2016.11

Jaunajā MagiCAD 2016.11 versijā apvienoti noderīgi un ilgi gaidīti uzlabojumi, kas pilnībā savietojami ar Revit 2017-2016 versijām vai AutoCAD 2017-2013. Izmēģini, cik ērti tagad ir eksportēt IFC failus vai veikt aprēķinus arī objektiem, kuri ievietoti no Revit datu bibliotēkas.

28 Nov

Papildini AEC Collection ar noderīgiem sadarbības rīkiem

Iegādājoties jaunu Autodesk Architecture, Engineering & Construction (AEC) Collection nomas licenci uz gadu, Jums ir iespēja iegūt arī 3 Autodesk BIM 360 Team nomas licences uz gadu bez papildus maksas.

24 Nov

Semināra "Modelēšana. Savietošana. Komunikācija. BIM arhitektiem" fotogalerija

Pateicamies kuplajam semināra dalībnieku pulkam par semināra “Modelēšana. Savietošana. Komunikācija. BIM arhitektiem” apmeklējumu.

16 Nov

Iepazīsties - V-Ray for Revit!

V-Ray for Revit ir radīts arhitektiem. Tas sniedz tieši tādu kvalitāti, kādu Jūs sagaidāt no nozarē atzītas renderēšanas programmatūras. Paveikt projektus plānotajā termiņā un augstākā kvalitātē palīdzēs tas, ka turpmāk vizualizācijas varēsi veidot pazīstamā Revit vidē.

10 Nov

Instruktoru iespaidi Revit tehnoloģiju konferencē

No 20. līdz 22. oktobrim InfoEra Latvia darbinieki un instruktori apmeklēja ikgadējo Revit Tehnoloģiju konferenci 2016, kas notika Portugālē, Porto. Instruktoru iespaidus no pasākuma, lasiet šajā rakstā.

10 Nov

MODELĒŠANA. SAVIETOŠANA. KOMUNIKĀCIJA. BIM ARHITEKTIEM

Šī gada 16. novembrī Rīgā, Arhitektūras un mediju centrā “H2o6” norisināsies seminārs arhitektiem “Modelēšana. Savietošana. Komunikācija. BIM Arhitektiem”. Semināra mērķis ir praktiski parādīt, kā veiksmīgi izvēlēta programmatūras Revit platforma var tikt izmantota būvprojekta izstrādē, būvprojektu vadībā un savstarpējā komunikācijā. Tāpat šī...

08 Nov

Eiropas eksperti tiksies starptautiskajā būvniecības kvalitātes konferencē Rīgā

Būvniecības valsts kontroles birojs (turpmāk – Birojs) un Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti un Ilgtspējīgas būvniecības padomi š.g. 25. novembrī organizē ikgadējo starptautisko būvniecības kvalitātes konferenci “Nacionālās politikas loma būvniecības kvalitātes nodrošināšanā Latvijā un Eiropā”. Konferencē uzstāsies...

27 Sep

Eiropas Revit tehnoloģiju konference 2016

Revit Tehnoloģiju Konference (RTC – Revit Technology Conference) ir ikgadējs pasākums, kas radīts, lai rūpētos par BIM kopienas vajadzībām. Tā norisināsies no 20. līdz 22. oktobrim Porto, Portugālē.

15 Sep

AutoCAD cenu samazinājums

Sākot ar 7. septembri, AutoCAD un tā vertikālo produktu cena tiek samazināta pat līdz 30%.

26 Feb

Realizē būvprojektu ātrāk, ietaupi naudu un samazini riskus