AutoCAD un AutoCAD LT 2024 versija ir klāt!

24 Apr 2023

Autodesk laidis klajā AutoCAD 2024 un AutoCAD LT 2024 versijas, kas datorprogrammu lietotājus patīkami pārsteidz ar jaunajām funkcijām un uzlabojumiem.

Jaunās AutoCAD 2024 funkcijas un mašīnmācīšanās tehnoloģijas paver jaunas iespējas darba plūsmas automatizācijai.

Pielāgojiet AutoCAD savām biznesa vajadzībām un konkrētajai nozarei, izmantojot pielāgojumus, tostarp API, tūkstošiem trešo pušu lietotņu un septiņas specializētas rīku kopas ar vairāk nekā 750 000 simbolu, daļu un detaļu komponentiem.

Autodesk turpina radīt nozarē vadošo projektēšanas programmatūru, tostarp Revit, Civil 3D, Inventor un Autodesk Docs, lai radītu patiesi saistītu projektēšanas pieredzi ar AutoCAD 2024.

Šeit ir daži no jauninājumiem, ko atradīsiet programmā AutoCAD 2024.

Activity Insights

Ievietojiet trūkstošo informāciju, projektu sadarbības laikā un saglabājiet savienojumu ar būtiskiem datiem visā projekta dzīves cikla laikā. Izmantojot Activity Insights, varat būt informēts par failu izmaiņām un piekļuvēm, visa projekta dzīves cikla laikā, izmantojot detalizētu informāciju par vairāku lietotāju darbībām DWG failā, praktiski neprasot gandrīz nekādu iestatīšanu failiem, kas tiek glabāti lokāli, LAN un mākoņserveros.

 

Screenshot 2023-04-24 at 14.57.41

Viedie bloki: nomaiņa

Ātri atrodiet vajadzīgos blokus un nomainiet vienu vai vairākus blokus, izmantojot uz mašīnmācīšanos balstītus ieteikumus, nesen izmantotos blokus un manuālu aizstājējbloku atlasi. Šīs jaudīgās automatizācijas ļauj ietaupīt laiku, ko Jūs patērētu manuāli meklējot blokus un nomainot katru instanci, tādējādi palielinot produktivitāti.

Screenshot 2023-04-24 at 15.01.31

Viedie bloki: izvietojums

Automātiski ievietojiet blokus rasējumā, nosakot nākamā bloka pozīciju, pamatojoties uz to, kur līdz šim savā DWG failā esat ievietojis tos pašus blokus, tādējādi samazinot klikšķu skaitu un ietaupot laiku šajā procesā.

Screenshot 2023-04-24 at 15.02.36

Markup importēšanas un Markup Assist uzlabojumi

Paātriniet starpplatformu anotēšanas darbplūsmas, izmantojot paplašinātās mašīnmācīšanās iespējas un būtiskus uzlabojumus, ļaujot droši koplietot un anotēt savus rasējumus datorā, tīmeklī vai mobilajās ierīcēs. Izmantojot Markup importēšanu, iekļaujiet anotācijas no PDF vai drukāta papīra un automatizējiet rasējumu izmaiņas. Izmantojot uzlaboto Markup Assist funkciju, tagad varat atjaunināt esošo rasējuma tekstu un automātiski paslēpt adresētos marķējumus. AutoCAD izmanto mašīnmācīšanos, lai noteiktu noteiktas komandas Markup tekstā, dodot īsceļus uz komandām, piemēram, “MOVE”, “COPY” vai “ERASE”.

“Markup importēšana un Markup Assist programmā AutoCAD 2024 tagad man ietaupa 10–15 minūtes laika, veicot rediģēšanu un anotācijas zīmējumā.”

– Brets Grāverholts, Elektronisko līgumu slēgšanas uzņēmuma (ECC) projektu izstrādes koordinators

Veiktspējas uzlabojumi

Programmā AutoCAD 2024 ir iekļauti jauni veiktspējas uzlabojumi 2D rasēšanai, palielināta stabilitāte, precizitāte un veiktspējas uzlabojumi, tostarp līdz pat 9x ātrāka pārslēgšanās starp izkārtojuma cilnēm, salīdzinot ar AutoCAD 2023. Uzlabota AutoCAD 2024 instalēšana, līdz pat 2x ātrāk, nekā AutoCAD 2023

                                                      

AutoCAD LT

Nozīmīgs jaunums! AutoCAD LT 2024 tagad atbalsta AutoLISP –

kas ļaus būtiski uzlabot darbplūsmas, piemērot CAD standartus un izmantot jau tūkstošiem esošu automatizāciju, kas līdz šim tikuši izmantoti uz ,,pilnās” AutoCAD versijas.

AutoCAD LT 2024 nodrošina savā klasē labāko 2D dizaina pieredzi. Līdzīgi kā AutoCAD, ir iekļauta arī Smart Blocks: Placement funkcionalitāte.

AutoCAD un AutoCAD LT operētājsistēmai Mac 2024

Tagad ir pieejamas arī AutoCAD for Mac 2024 un AutoCAD LT for Mac 2024, tostarp atbalsts M sērijas procesoriem.

Sāciet jau šodien!

Sāciet darbu jau šodien un izpētiet jaunās funkcijas, piesakoties savā Autodesk kontā un lejupielādējot jaunāko versiju. Ja vēl neesat abonents, izmēģiniet AutoCAD 2024, AutoCAD LT 2024 un AutoCAD Web bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma versijas.

 

IZMĒĢINĀT 30 DIENAS PAR BRĪVU