InfoEra Latvia sadarbībā ar Terra Modus, UAB piedāvā lāzerskenēšanas un 3D modelēšanas pakalpojumus.

09 Mar 2023

InfoEra Latvia sadarbībā ar Terra Modus, UAB piedāvā lāzerskenēšanas un 3D modelēšanas (Scan to BIM) pakalpojumus.

Ja Jūs strādājat būvniecības nozarē, Jūs, iespējams, kādreiz esiet saskārušies ar terminu Scan to BIM. Bet kas īsti ir Scan to BIM – un kā tas darbojas?

Renovācijas vai restaurācijas laikā ar lāzerskeneri iegūtie dati var sniegt pilnvērtīgu nepieciešamo informāciju par esošo ēkas situāciju ar precizitāti, kas nepieciešama, lai sagatavotu dokumentāciju turpmākai būvniecības plānošanai. Būvniecības gaitā to pašu tehnoloģiju var izmantot, lai salīdzinātu uzbūvēto apjomu ar izstrādāto BIM modeli vai rasējumiem kvalitātes nodrošināšanai.

Mūsu partneris lāzerskenēšanas servisā – Terra Modus

Uzņēmums Terra Modus, UAB, kas atrodas Lietuvā, specializējas 3D lāzerskenēšanā un punktu mākoņu apstrādē, parasti piegādājot CAD failus arhitektiem un inženieriem, kas projektē esošo ēku restaurāciju, atjaunošanu vai ēku papildinājumus. Piegādes materiāli bieži ietver 3D ēku informācijas modeļus (BIM) vai 2D stāvu plānus un fasādes. Terra Modus ir vairāk kā 15 gadu pieredze ar publiskā un privātā sektora objektu lāzerskenēšanu Baltijas valstīs un citviet Eiropā.

Ar jaunākajiem Terra Modus realizētajiem projektiem var iepazīties šeit

Vai vēlaties uzzināt vairāk par lāzerskenēšanas tehnoloģijas iekļaušanu savā projektā?

Sazinieties ar mums pa tālruni 25448780 vai rakstot uz infoera@infoera.lv.