Jaunums: SketchUp for iPad

08 2022

Iepazīstieties ar SketchUp for iPad: mobilo modelētāju, kas daļēji ir digitāls skiču burtnīca, daļēji mākoņa sadarbības platforma un pilnībā iespējots reālajā pasaulē. SketchUp for iPad apvieno zīmēšanas vienkāršību ar roku un 3D jaudu. Lietotāji var intuitīvi skicēt 3D formātā, izmantojot Apple Pencil, un ātri izveidot 3D formas un konfigurējamus komponentus, izmantojot viedos zīmēšanas rīkus.

SketchUp for iPad ir jauns, daudzpusīgs veids, kā izveidot, rediģēt un skatīt 3D modeļus neatkarīgi no tā, vai atrodaties darba vietā, ceļā vai birojā. Izmantojot Apple Pencil, vairāku pieskārienu, peles un tastatūras atbalstu, varat izmantot 3D iespējas savā veidā. Ātri zīmējiet, velciet un noklikšķiniet, lai veidotu savu radošo redzējumu.

Tiem, kuri jau zina, ka jūsu dzīvē ir nepieciešams SketchUp iPad, varat to lejupielādēt, ja esat aktīvs abonents, vai izmēģināt to bez maksas tagad.

SketchUp iPad praksē

Mēs zinājām, ka skicēšana iPad planšetdatorā varētu mainīt dažādas darbplūsmas, tāpēc vēlējāmies iegūt informāciju no vairākiem mūsu SketchUp for iPad beta lietotājiem.
Mūsu beta versijas lietotājiem patīk viss, sākot no dizainu izpētes darba vietā līdz iespējai ātri pierakstīt agrīnās stadijas koncepcijas. Citas ievērojamas norādes ietver vienkāršu komandas locekļu dizainu pārskatīšanu un atzīmēšanu, dizaina detaļu izpēti un laika samazināšanu, kas nepieciešams, lai pārietu no RFI uz vietas risinājumu. Šeit mēs apstāsimies un ļausim jums izlasīt ? no SketchUp versijas saņemtā ienākošā satura paraugu.

Lūk, ko daži beta lietotāji teica:

“Esmu izmantojis SketchUp iPad vairākos dažādos veidos. Tas palīdz man idejas izsmelt digitāli, nevis ieskicēt uz papīra konceptuālās izstrādes posmā. Dizaina izstrādes laikā tas ir noderīgi, jo es varu pārvietoties starp iPad un darbvirsmu. Es arī izmantoju iezīmēšanas režīmu ar Apple Pencil, lai skicētu tieši virs 3D modeļiem. Tas ir noderīgi, tiekoties ar klientiem, darbuzņēmējiem, līdzstrādniekiem un konsultantiem. Visbeidzot, būvlaukumos ir bijis vērtīgi izmantot SketchUp darbam ar iPad. Parasti darbuzņēmējiem ir SketchUp klēpjdatorā, un man ir jāsēž kopā ar viņiem un jāpalīdz viņiem saprast, kā lietas ir jāveido. Tagad es daru šo darbu ar savu iPad. Tas ir ļoti plūstoši un ātri. ” – João Queiroz e Lima, arhitekts no Casca

“Mēs izmantojam SketchUp, lai izstrādātu visus mūsu arhitektūras projektus. Mēs pat izvedam savus modeļus uz lauka, lai palīdzētu darbuzņēmējiem būvniecības posmā. SketchUp darbam ar iPad ir daudz vairāk skatīšanās iespēju, kas man nepieciešamas, dodoties uz darba vietu. Tagad varu tuvināt noteiktas sadaļas un veikt precīzākus mērījumus, izmantojot Apple Pencil. Tas palīdz man efektīvāk sazināties ar mūsu ģenerāluzņēmējiem. Viņiem patīk redzēt modeli iPad, salīdzinot ar papīru, jo tas ir detalizētāks. Man patīk SketchUp for iPad, jo tas ir kā digitāls papīrs; tas ir daudz elastīgāk nekā klēpjdatora izvešana uz lauka. – Guy Wydouw, arhitekts un SketchUp paplašinājumu izstrādātājs no architectuurburo wydouw bvba

Izbaudiet SketchUp jaunā veidā

Lai atrisinātu sarežģītākās dizaina problēmas, jums ir nepieciešami pareizie rīki. Lūk, kāpēc SketchUp un iPad ir ideāls (dizaina) pāris:

  • strādājiet, atrodoties ceļā, neatkarīgi no tā, vai esat izveidojis savienojumu ar ātrgaitas internetu vai strādājat bezsaistē;
  • veidojiet 3D, viegli zīmējot ar roku, nezaudējot precizitāti, izmantojot Apple Pencil;
  • piekļūstiet saviem projektiem jebkurā vietā, izmantojot iPad raksturīgo mobilitāti;
  • Un kopīgojiet savu ceļu, izmantojot AirDrop, tekstu, e-pastu vai sinhronizējiet failus ar savu iecienītāko krātuves lietotni.

Mēs esam nodrošinājuši arī visas jūsu galvenās modelēšanas bāzes ar dažiem veciem “draugiem”, kurus jūs ar prieku redzēsiet — Entity Info, Shadows, Styles, Materials, Add Location, Tags, Scenes, Image export, Animation export, access to 3D Warehouse… un vēl daudz vairāk. Galu galā šis ir SketchUp, kuru jūs zināt un mīlat, tikai iPad.
Turklāt šajā pilnīgi jaunajā saskarnē ir iekļautas spēcīgas, intuitīvas modelēšanas iespējas, kas izstrādātas īpaši priekš iPad ?. SketchUp for iPad piedāvā jums nepieciešamās profesionālās funkcijas ar vēlamo vienkāršību. Izpētiet svarīgākos punktus:

Autoshape: šī jaunā mašīnmācīšanās funkcija ļauj jums uzreiz pārvērst uzmetumus 3D formās. Vēl labāk, jūs varat piesaistīt Live Components: parametriski konfigurējamus objektus, kas pārzīmē sevi reāllaikā. Runa ir par laika taupīšanu!

Markup Mode: vai jums patīk rediģēt dizainus ar sarkanu pildspalvu?  Izmantojot Apple Pencil, varat atzīmēt labākos 3D modeļus un ieskicēt tos ar dažādiem stiliem, krāsām un vilkumiem. Kad esat gatavs pārvērst šīs sarkanās līnijas par realitāti, varat ātri atkārtot 3D, izmantojot Apple Pencil.