BIM rokasgrāmata

Ir iznākusi pirmā BIM rokasgrāmata latviešu valodā. Grāmatas autori ir Lietuvā labi zināmi BIM speciālisti/praktiķi, grāmatas galvenais redaktors – Kirils Pogodins (InfoEra Latvia vadītājs un BIM konsultants).

Praktiskajā mācību BIM rokasgrāmatā vairāk kā 400 lpp. apjomā ir apskatīti būves informācijas modeļa izveides un lietošanas procesi un digitālās būvniecības pamatprincipi, tehnoloģijas un risinājumi, ko izmanto mūsdienu ēku būvniecībā.

BIM rokasgrāmata veidota kā palīgs un padomdevējs visiem, kas interesējas vai saskaras ar tehnoloģiju nestajām pārmaiņām būvniecības nozarē, konkrēti BIM. Grāmata ir paredzēta akadēmiskās vides pārstāvjiem un topošajiem būvniecības speciālistiem, esošajiem būvniecības procesa dalībniekiem – pasūtītājiem, projek – tētājiem, būvniekiem, ražotājiem, piegādātājiem, īpašumu pārvaldniekiem, kā arī citiem interesentiem. Grāmatā strukturētā un apkopotā veidā tiek skaidrots BIM un tā pielietojums, kā arī apskatīti galvenie BIM praktiskā pielietojuma aspekti, piemēram, objektu modelēšanas principi, datu apmaiņa un standarti. Vienlaikus tiek piedāvāts ieskats BIM attīstības tendencēs, potenciāliem ieguvumiem no tā, kā arī apskatīti pielietojuma praktiski piemēri. Tāpat grāmatā atrodama informācija par šobrīd populārākajām datorprogrammām BIM modeļu izveidei un analīzei, kā arī to darbības principiem, galvenajiem formātiem un cita praktiska informācija.

Grāmatas mecenāts – Pipelife Latvia, partneri – Latvijas Standarts, Latvijas Būvinženieru Savienība, Rīgas Tehniskā Universitāte un InfoEra Latvia.

Aicinām iegādāties grāmatu, sūtot epastu ar pieprpapildbildeasījumu/rekvizītiem uz bim@infoera.lv vai zvanot pa tālruni 24429722.

Grāmatas cena – 45 EUR

IEGĀDĀTIES

Īpašie piedāvājumi

Visi īpašie piedāvājumi