Komunikācija - projekta veiksmes atslēga

  • 2017-07-13 - 2017-07-13
  • 09:00 - 12:00

2017. gada 13. jūlijā notiks seminārs “Komunikācija – projekta veiksmes atslēga”. Seminārā aicināti piedalīties arhitekti, būvprojektu vadītāji un nekustamo īpašumu attīstītāji. Tajā gan iepazīsieties ar REVIZTO vispārīgām iespējām, gan redzēsiet praktiskus izmantošanas piemērus.

Pasaules un Latvijas būvniecības nozares profesionāļi ir pārliecinājušies un secinājuši, ka veiksmīga projekta panākumu atslēga ir sekmīga un optimizēta komunikācija. Lai veicinātu un attīstītu šo svarīgo sadaļu, ir nepieciešams integrēt un izmantot darbā mūsdienīgas programmatūras un projektēšanas metodes, kas ļauj būvprojekta izstrādi padarīt ērtāku, ātrāku un savlaicīgi novērst dārgas kļūdas.

Seminārā tiks prezentēta viena no komunikācijas platformām – REVIZTO, ar kuras palīdzību var sagatavot daudz vienkāršāk saprotamas 3D modeļu vizualizācijas, atzīmēt kļūdas, veikt piezīmes un ātri nodot informāciju attiecīgajiem projekta dalībniekiem vai prezentēt projektu klientiem. Ir pienācis laiks šo programmatūru apgūt arī Latvijā un padarīt savstarpējo komunikāciju ērtāku un izpildes procesus caurskatāmākus.

Programmā

LaiksTēma
9:00Reģistrācija
9:30Ievads
Kas ir Revit?
Mazliet par Navisworks.
Kā veicināt komunikāciju projektā ar Revizto?
Darbs ar 3D modeli datorprogrammā Revizto. Revit – Navisworks – Revizto darbplūsma.
Kafijas pauze
Revizto papildus iespējas.
Laiks jautājumiem
12:00Semināra noslēgums

Vizualizācijas
Pārskatāmas vizualizācijas

 

Problēmvietu izsekošana
Problēmvietu izsekošana un komentēšana

 

Darbs ar modeli bezsaistē
Darbs ar modeli bezsaistē

 

Pasākumu vadīs:

Raimonda-6

Raimonda Vutkēviča

Revizto speciāliste un Revit instruktore

REĢISTRĒTIES

Pasākums ir bez maksas.

13 2017