Iegūsti apjomus tieši no PDF

  • 2018-02-21 - 2018-02-21
  • 09:30 - 12:00

2018.gada 21. februārī notiks miniseminārs  “Iegūsti apjomus tieši no PDF”.

Bluebeam Revu tāmētājiem palīdz ietaupīt laiku, optimizēt komunikāciju dažādos projektos, kā arī novērst kļūdu rašanos projekta laikā.

Semināra laikā programmatūras speciālsists Toms Trigubs tāmētājiem atklās plašās Bluebeam Revu iespējas un izklāstīs, kā atvieglot tāmēšanu ar datorprogrammu Bluebeam. Semināra laikā tiks parādīti arī praktiski programmatūras izmantošanas piemēri un sniegtas atbildes uz interesējošiem jautājumiem!

Programma ir ievērojami atvieglojusi darbu ar PDF dokumentiem un rasējumiem. Bluebeam ļoti noder apjomu aprēķinos. Veiktie mērījumi ir pārskatāmi un nepieciešamības gadījumā var veikt arī labojumus. Vairs nav nepieciešams rasējumus drukāt un mērījumus veikt ar lineālu, gadījumos kad nav pieejami DWG faili. Rezultātā darbs tiek veikts ātrāk un precīzāk. Sākotnēji izvēlējos strādāt ar DWG failiem, bet tagad priekšroku dodu PDF rasējumiem. Samazinājies arī ir izdrukas materiālu daudzums, jo piezīmes varu veikt un saglabāt attiecīgajā failā. Tas palīdz arī komunikācijā ar apakšuzņēmējiem. Ērti veikt informācijas eksportēšanu uz Excel. Manā darbā, noderīgākā funkcija ir iespēja veikt mērījumus PDF rasējumos.

Kaspars Kubliņš
Tāmētājs SIA “Arčers”

Seminārā runāsim par:

  • Kā iegūt apjomus no rasējuma PDF formātā?
  • Kā automātiski konstatēt izmaiņas revīzijās, salīdzinot 2 PDF failus?
  • Kā efektīvi sadarboties ar PDF failiem un būt pārliecinātam, ka strādā ar aktuālo faila versiju?
  • Kā sekot līdzi izmaiņām un efektīvi organizēt projekta darbplūsmu?
  • Iespējas strādāt ar 3D PDF failiem

Seminārs ir bez maksas, bet nepieciešama iepriekšēja reģistrēšanās līdz 19.februārim.

REĢISTRĒTIES
 

 

21 Feb 2018