CGS Labs

CGS Labs ir datorprogrammas uzņēmums, kas izstrādā progresīvus risinājumus transporta un inženierbūvju nozarēm. Produkti ir izstrādāti, lai palīdzētu inženieriem, arhitektiem un citiem profesionāļiem efektīvāk un precīzāk izveidot, izstrādāt un analizēt sarežģītus infrastruktūras projektus.

Latvijā profesionāļi ir iecienījuši tādus produktus kā:

AutoPath ir profesionāls rīks, lai analizētu un modelētu transportlīdzekļu kustību.

To izmanto infrastruktūras, transporta un loģistikas speciālisti, arhitekti un pilsētplānotāji. AutoPath var analizēt dažādu transportlīdzekļu kustību pa ceļiem, krustojumiem, apļveida krustojumiem, autostāvvietām, lidostām un būvlaukumiem, kā arī darbojas kā Civil 3D, AutoCAD vai BricsCAD papildinājums. Programmatūrā ir integrēts Google Maps imports un eksports, iespēja priekšskatīt iespējamos manevrus, izveidot pielāgotus transportlīdzekļus un sagatavot analīzes atskaites un video. AutoPath ir pieejams PRO un Ultimate versijā, kā arī AutoPath Ultimate versijā kā papildus funkcijas ir 3D transportlīdzekļu animācijas iespējas.

Plateia ir profesionāls, BIM pielāgots 3D ceļu projektēšanas un rekonstrukcijas programmatūras risinājums.

Tas ir izstrādāts, lai atbalstītu BIM darbplūsmas un procesus  un IFC standartizētu datu formātu.  Plateia nodrošina rīkus visam ceļu projektēšanas procesam, sākot  no apsekojuma datu sākotnējās ievadīšanas līdz sarežģītiem 3D ceļa modeļiem ar analīzes rīkiem, līdz dokumentācijai un publicēšanas funkcijām. Plateia ietver arī virsmas izveides rīku, lai izveidotu detalizētus digitālos reljefa modeļus (DTM), pamatojoties uz dažādiem apsekojumiem vai ievades datiem. Plateia atbalsta AutoCAD un BricsCAD, un var importēt arī datus no Civil 3D un BricsCAD. Plateia izmanto būvinženieri, transporta profesionāļi un citi ceļu projektēšanas un būvniecības eksperti.

Autosign ir ceļa zīmju un ceļa marķējuma projektēšanas programmatūra.

To izmanto transporta inženieri un dizaineri, lai izveidotu, pārvaldītu un analizētu ceļa zīmju sarakstus, kā arī izstrādātu jaunus zīmju izvietojumus. Programmatūra ietver visaptverošu ceļu satiksmes zīmju simbolu un veidņu bibliotēku, kas atbilst vietējiem un starptautiskajiem standartiem, kā arī rīkus pielāgotu zīmju izveidei. Izmantojot Autosign, lietotāji var ģenerēt zīmju izvietošanas atskaites, zīmju sarakstus un grafikus, kā arī ātri analizēt zīmju izvietošanas opcijas, pamatojoties uz tādiem faktoriem kā redzamība un salasāmībā.

Vairāk par produktiem uzzini CGS Labs mājas lapā.