Bezmaksas licences studentiem un izglītības iestādēm

18 Okt 2017

Jau vairākus gadus tādu populāru datorprogrammu kā AutoCAD, Revit, 3ds Max un Inventor ražotājs Autodesk, izglītības iestādēm, pasniedzējiem un studentiem dod iespēju izmantot licences bez maksas.

Kā iegūt bezmaksas licenci?

Apmeklējiet vietni https://www.autodesk.com/education/home, reģistrējieties Izglītības kopienā un vienkārši lejupielādējiet nepieciešamo datorprogrammu.

Kā atrast sērijas numuru un produkta atslēgu?

Ir trīs veidi, kā saņemt licences aktivēšanas sērijas numuru (Serial number) un produkta atslēgu (Product Key):

  • Lejupielādes laikā. Kolīdz izvēlēsieties nepieciešamo datorprogrammu no Free software sadaļas iepriekšminētajā mājas lapā,  sērijas numurs un produkta atslēga tiks parādīta Jūsu datora ekrānā (skatīt attēlu), pirms lejupielādes uzsākšanas. E-pasta vēstule ar  nepieciešamo informāciju tiks nosūtīta arī uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

edu-sn-ed-community

  • No lejupielādes apstiprinājuma e-pasta. Pēc tam, kad būsiet izvēlējies nepieciešamo programmatūru, saņemsiet e-pasta vēstuli, kurā būs redzams sērijas numurs un produkta atslēga. Šāds e-pasts tiks nosūtīts uz to e-pasta adresi, kura būs reģistrēta Izglītības kopienas vietnē. Ja pāris stundu laikā šādu e-pastu neesat saņēmis, pārbaudiet mēstuļu sadaļu e-pasta pārlūkā. Ja nepieciešams, saglabājiet autodesk.education.community@autodesk.com drošo sūtītāju sarakstā.
  • Autodesk kontā. Kad datorprogramma ir aktivēta, sērijas numuru var apskatīt arī savā Autodesk kontā. Tajā var pierakstīties ar Autodesk ID (Jūsu e-pasta adrese un parole), ko izmantojāt Izglītības kopienā.
    • Pierakstieties Autodesk kontā.
    • Management sadaļā, klikšķiniet uz nelielās bultiņas, kas atrodas pa labi no produkta nosaukuma un atvērsies nepieciešamā informācija (skatīt attēlu).

edu-sn-account

 

Der zināt!

Sērijas numurs, ko izmantosiet pirmā produkta aktivēšanai, būs izmantojams arī citu produktu aktivēšanai.

Katram produktam ir atšķirīgas produktu atslēgas.

 

 LASĪT VAIRĀK