BIM samits Barselonā

Jaunumi notikumi
15 Feb 2018

2018. gada 8. un 9. martā Barselonā notiks Ceturtais Eiropas samits par Būves informācijas modelēšanu (BIM), kuru organizē CAATEEB, BIM Academy un Buildingsmart Spain.

Augstākā līmeņa BIM sanāksme pulcēs nozares speciālistus no 12 Eiropas valstīm, lai kopā apspriestu sarežģītus BIM projektus, uzzinātu nozares jaunumus un tendences.

Pirmajā samita dienā galvenokārt tiks runāts par jaunākajām tendencēm BIM projektu vadīšanā, sākot ar projekta veidošanas stadiju, tā attīstīšanu līdz tā nodošanai. Šāds projektu monitorings ir nepieciešamas un neaizvietojams, jo palīdz sekot visiem projektēšanas un būvniecības procesiem kā kā civilajā tā arī infrastruktūras būvniecībā, uzlabojot kvalitātes rādītājus.

Samita otrajā dienā BIM eksperti prezentēs BIM jaunumus, kā arī iepazīstinās ar dažādiem nākotnes risinājumiem. 2018. gada BIM Eiropas samitā tiks apspriests un analizēts tas, kā veiksmīgi attīstīt un pielāgot BIM projektus Luksemburgas, Vācijas, Austrijas, Beļģijas un Lihtenšteinas reģionā, kur dzīvo aptuveni 100 miljoni iedzīvotāju.

Ceturtajā BIM Eiropas samitā uzstāsies arī Patriks Maklīnijs, kurš ir ASV korporāciju “Hok-Helmutth” un “Obata+Kassabaum” prezidents. Patriks Maklīnijs ir arī slavenās Maklīnija līknes autors, pēc kuras var noteikt, cik daudz laika un pūļu projektētājam ir jāiegulda, lai izveidotu precīzu un konkurētspējīgu projektu.

Samitā 2017. gadā piedalījās 64 lektori un tas pulcēja 550 BIM nozares speciālistus no visas Eiropas, tomēr šogad paredzēts, ka tajā piedalīsies aptuveni 600 dalībnieku.

Arī Jums ir iespēja reģistrēties BIM samitam oficiālajā mājaslapā!

 

REĢISTRĒTIES