Eiropas Revit tehnoloģiju konference 2016

Jaunumi
27 Sep 2016

Revit Tehnoloģiju Konference (RTC – Revit Technology Conference) ir ikgadējs pasākums, kas radīts, lai rūpētos par BIM kopienas vajadzībām. Tā norisināsies no 20. līdz 22. oktobrim Porto, Portugālē. Autodesk® Revit® lietotāju dibināta un vadīta, RTC ir pasaulē visievērojamākais izglītošanās un kontaktu veidošanas pasākums, kas īpaši pielāgots BIM lietotājiem. Konference ir veltīta BIM rīku, procesu un darbplūsmu, kā arī saistītās programmatūras izmantošanai arhitektūras, inženieru un celtniecības nozarēs.

RTC ir unikāla, neatkarīga konference, kas aptver visus BIM jautājumus un visu ar to saistīto ekosistēmu, un tas, savukārt, ir saistīts ar jūsu panākumu nodrošināšanu tirgū. Neviens cits pasākums nepiedāvā tik daudz iespēju un ieguvumu vienuviet. Kā “No lietotājiem – lietotājiem” RTC ir labākā vieta, lai iegūtu neizpušķotu padomu no cilvēkiem, kuri izmanto tehnoloģijas savu uzņēmumu vadīšanā, tādējādi veicinot kopējo nozares attīstību.

Biznesa līderi, ideju līderi, inovatori un ieviesēji, viņi visi ir te un ir gatavi dalīties ar saviem noslēpumiem (labi, dažiem noslēpumiem…), lai veicinātu labākas, gudrākas nozares attīstību un stiprāku, ilgtspējīgāku vidi.

Šī ir ceturtā Revit Tehnoloģiju konference Eiropā.

LASĪT VAIRĀK

Dienu iepriekš Porto notiks pirmais Ēku Satura Samits (Building Content Summit)