Kas jauns CGS Labs Civil Solutions 2021.2

18 Feb 2021

Slovēnijas programmatūru ražotājs transporta un infrastruktūras jomā CGS Labs šī gada februārī iepazīstina lietotājus ar risinājumu atjauninājumiem un uzlabojumiem CGS Labs Solutions 2021.2.

Atjauninājumi ir pieejami tādos rīkos kā: CGS Labs Autosign, CGS Labs Autopath, CGS Labs Plateia, CGS Labs Ferrovia, CGS Labs Aquaterra un CGS Labs Electra.

CGS Labs Autosign jaunumi:

 • Ar projektēšanas funkciju Parking lot design ir iespējams veikt autostāvvietu parametrisko projektēšanu. Lai paātrinātu projektēšanas procesu, Autosign nodrošina plašu autostāvvietu marķējumu klāstu, ko var izmanto projektā, piemēram, nepārtrauktas līnijas (Single lines), dubultlīnijas (Double lines), pārtrauktas līnijas (Dashed lines), nepārtrauktas līnijas (Continuous lines) u.c. Lietotājiem ir iespēja izmantot gan esošos marķējumus, kas raksturīgi noteiktām valstīm, gan arī definēt jaunus marķējumus ar pielāgotiem parametriem, kurus var saglabāt atkārtotai lietošanai. Visus Autosign pogrammatūrā izveidotos marķējumus ir iespējams projicēt uz ceļa seguma vai jebkuras citas digitālās reljefa virsmas (DTM – digital terrain model), izveidojot 3D marķējumu ar piešķirtajiem BIM parametriem.
 • Parking lot design report ir vēl viena noderīga funkcija, ar kuras palīdzību var iegūt  detalizētu tabulu ar datiem, piemēram, kopējo garumu, platību u.tml., kurus var tieši iekļaut projektā, vai arī eksportēt uz Excel turpmākai lietošanai.

 • CGS Labs regulāri papildina esošo ceļa zīmju bibliotēkas. 2021.2. versijā ir pieejama Čehijas valsts ceļa zīmju bibliotēka.

CGS Labs Autopath jaunumiScreenshot (91)

 • Autopath 2021.2 versijā ir pievienotas Tanzānijas, Īrijas, Brazīlijas un Indijas valstu transportlīdzekļu bibliotēkas.
 • Ir atjauninātas arī lidmašīnu – Boeing un Airbus – bibliotēkas.

Plateia, Ferrovia, Aquaterra un Electra uzlabojumi.

 • Programmatūras BricsCAD virsmas atbalsts. Šī funkcija ļauj lietotājiem izveidot infrastruktūras objektus un šķērsgriezuma attēlus, nekonvertējot datus citos DMR (Digital model relief) tipos.
  Brics_surface
 • Property Sets – 3D objektu informācijas kopas tagad ir pilnībā rediģējamas. Līniju, materiālu nosaukumi un cita veida informāciju ir iespējams izmainīt.
  Property_manager
 • Property Set Filter – šie uzlabojumi ievērojami paplašina meklēšanas iespējas. Lietotājiem tiek dota iespēja meklēt dažādus parametru un īpašību kopumus, lai iegūtu vispārīgu informāciju un pirms datu eksportēšanas veikt detalizētu analīzi.
  Property_set_filter
 • Clash Detection jeb sadursmju vietu noteikšana. Šis atjauninājums palīdz analizēt un izvairīties no dažādu objektu sadursmju iespējamības.
  Clash
 • Profile labels jeb profila marķējumiem ir pievienotas plašākas marķēšanas iespējas, kas nodrošina iespēju mainīt tiem krāsu, mērogu, fontu.

UZZINĀT VAIRĀK