9 iemesli, kāpēc iegādāties MagiCAD uzturēšanas plānu

Jaunumi
08 Mai 2018

MagiCAD uzturēšanas plāns nodrošina nemitīgu piekļuvi jaunākajiem inženiertīklu projektēšanas rīkiem, moduļiem, objektiem vai funkcijām, lai Jūs izstrādātu inovatīvus un mūsdienīgus risinājumus. MagiCAD uzturēšanas plānu varat iegādāties uz 1, 2 vai 3 gadiem un gūt dažādas priekšrocības.

9 iemesli, kāpēc uzturēšanas plāns ir labāks nekā tikai pastāvīgās licences iegāde:

  1. Nepārtraukta piekļuve jaunākajiem inženiertīklu projektēšanas rīkiem, funkcijām un objektiem

Ik pēc sešiem mēnešiem MagiCAD lietotājiem ir iespēja piekļūt jaunākajām versijām, kurās pieejami jauni objekti, rīki, moduļi un jaunas funkcijas, lai programmatūras MagiCAD lietotājus nodrošinātu ar jaunākajiem rīkiem un tie varētu sekot jaunākajām tendencēm būvniecības nozarē.

  1. Visu MagiCAD versiju pieejamība

Programmatūras MagiCAD atbalsta komanda vienmēr gatava palīdzēt, lai ikviens programmatūras lietotājs, kuram ir uzturēšanas plāns, varētu ērti pārslēgties uz viņam nepieciešamo versiju.

  1. Nepārtraukts atbalsts no MagiCAD tehniskajiem speciālistiem

MagiCAD pieredzējušie tehniskie speciālisti ēku iekšējo inženierkomunikāciju nozarē nodrošinās tūlītēju atbalstu radušās problēmas laikā un garantēs programmatūras efektīvu darbību

  1. Izvēlies MagiCAD versiju pats

Dažkārt projektu izstrādei ir nepieciešams izmantot vecāku programmatūras MagiCAD versiju, tāpēc iegādājoties uzturēšanas plānu, lietotājs pats var izvēlēties un lejuplādēt nepieciešamo versiju tiešsastē – “Product Center” sadaļā.

  1. Lielākie pasaules būvniecības uzņēmumi izvēlas MagiCAD uzturēšanas plānu

56 pasaules valstu lielākie būvniecības uzņēmumi izvēlas MagiCAD uzturēšanas plānu, lai izstrādātu mūsdienīgus un konkurētspējīgus inženierkomunikāciju projektus, izmantojot jaunākos objektus, moduļus un rīkus.

  1. MagiCAD uzturēšanas plāns nodrošina informāciju par jaunākajiem atjauninājumiem uzreiz pēc to ieviešanas

Iegādājoties MagiCAD uzturēšanas plānu, Jūs vienmēr tiksiet informēts par jaunākajiem uzlabojumiem un atjauninājumiem, kā arī dažādiem rīkiem un funkcijām uzreiz pēc to atjaunināšanas. Tāpat uzturēšanas plāns nodrošina atjauninājumu saņemšanu tieši tad, kad Jūs to vēlaties.

  1. Viegla izmaksu plānošana un kontrole

MagiCAD uzturēšanas plāns nodrošina fiksētas izmaksas visa uzturēšanas plāna laikā, nodrošinot Jūs ar jaunāko rīku un funkciju klāstu, kā arī jaunāko versiju atjaunināšanu.

  1. Jaunākās ziņas par MagiCAD versiju atjauninājumiem

Automātiski uzstādītais Product News Notification vienmēr paziņo par jaunāko funkciju, objektu vai rīku pieejamību un ļauj atjauninājumus izmantot nekavējoties.

  1. 99% MagiCAD lietotāju, kas iegādājušies uzturēšanas plānu, to turpina pagarināt

MagiCAD uzturēšanas plāns nodrošinās Jums iespēju veidot kvalitatīvus, konkurētspējīgus un efektīvus inženierkomunikāciju tīklu projektus, izmantojot jaunākos rīkus, objektus, moduļus un funkcijas. MagiCAD uzturēšanas plāns samazina darbaspēka izmaksas, jo vairs nav nepieciešamas sistēmas administrators, kurš nodrošina jaunāko versiju atjaunināšanu. Tieši tāpēc 99% no esošajiem MagiCAD lietotājiem turpina pagarināt esošos uzturēšanas plānus.

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU