Selection Preview iestatīšana AutoCAD vidē

Jaunumi
15 Apr 2019

Vai jums šķiet kaitinoši un traucējoši, ja AutoCAD nepārtraukti rāda priekšskatījumu objektu atlasei, kad pārvietojat kursoru no viena apgabala uz citu? Mūsuprāt, tas ir īpaši traucējoši, ja rasējums ir pārpildīts ar dažāda veida objektiem vai iesvītrojumiem (Hatch), vai vēl ļaunāk – rasējums ir izveidots kā piezīmju lapa, kurā izmantots MTEXT rīks.

Par laimi programmatūrā AutoCAD ir maināmi Selection Preview iestatījumi, kas palīdz kontrolēt objekta atlases priekšskatījumu, pārvietojot kursoru no viena apgabala uz citu!

Pirmais solis Selection Preview pielāgošanā ir norādīt, kad vēlies, lai notiktu objekta atlases priekšskatījums. Lai to izdarītu, dialogloga Options sadaļā Selection jāatrod Preview logs, kas atrodas labajā apakšējā stūrī.

Pēc noklusējuma iestatījumiem Selection Preview programmatūrā AutoCAD darbojas gan esot aktīvai kādai komandai, gan arī neesot. Selection Preview var pilnībā deaktivizēt, izņemot ķeksīšus no abiem lodziņiem, taču ir ļoti parocīgi, ja Selection Preview darbojas tikai tad, ja ir aktīva kāda komanda.

Padomi AutoCAD lietošanā

Filtru izmantošana rīkam Selection Preview

Aktivizējot Visual Effect Settings, kā parādīts attēlā, atvērsies jauns dialoglogs, kurā būs redzams dažādu objektu saraksts. Sarakstā ir iespējams atzīmēt visus tos objektus, kurus nevēlaties redzēt priekšskatījumā.

Ja rasējumā ir daudz MTEXT objektu un nevēlaties, lai, uz tiem orientējot kursoru, parādās šo objektu atlases priekšskatījums, jāatķeksē Multiline text, kā parādīts attēlā.

Padomi AutoCAD lietošanā

Iegūsti vēl vairāk zināšanu par to kā efektīvi strādāt AutoCAD vidē, apmeklējot AutoCAD apmācības, kas sāksies jau 28. maijā !

UZZINĀT VAIRĀK