Realizē būvprojektu ātrāk, ietaupi naudu un samazini riskus

26 Feb 2016

2016. gada 11. martā plkst. 14:00 – 15:00 izstādes “Māja I 2015” laikā Ķīpsalas izstāžu halles konferenču zālē notiks seminārs “Realizē projektu ātrāk, ietaupi naudu un samazini riskus ar BIM 360”. Seminārā aicināti piedalīties būvuzņēmēji, projektētāji, nekustamo īpašumu attīstītāji, būvuzraugi un būvprojektu vadītāji.

Ierasts, ka visos būvprojekta attīstības posmos notiek regulāras visu sadaļu pārstāvju tikšanās, lai:

  • pārrunātu darba gaitu, nepieciešamos uzlabojumus,
  • vienotos par izmaiņām,
  • konstatētu kļūdas un vienotos par risinājumiem.

Šajā seminārā vienas stundas laikā iepazīsiet Autodesk risinājumus, kuri nodrošina efektīvu sadarbību projekta plānošanas, celtniecības un uzturēšanas posmos. Tie ir risinājumi, kas samazinās sapulču laiku un ļaus koncentrēties uz mazāku jautājumu apjomu, jo liela daļa no tiem būs atrisināta vēl pirms sapulces norises. Šie risinājumi nodrošina veiksmīgu komunikāciju starp iesaistītajām pusēm birojā un būvlaukumā, ļaujot ietaupīt laiku un dodot iespēju vienlaicīgi vairākiem speciālistiem operatīvi strādāt pie viena kopīga plāna un komunicēt par nepieciešamajiem jautājumiem tiešsaistē.

Programmatūras iespējas demonstrēs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs InfoEra Latvia izpilddirektors Jānis Prodnieks.

Pirmie 10 reģistrētie dalībnieki saņems ielūgumu izstādes “Māja I 2016” apmeklējumam.

Piedāvājums spēkā, piesakoties semināram līdz 1.03.2016.