Jaunā Revit 2019 versija ir klāt!

Jaunumi
27 Apr 2018

Ir iznākusi jaunā Revit 2019 versija, kura ir papildināta ar jaunām, ilgi gaidītām un noderīgām funkcijām. Liela daļa no funkcijām, kas tiek iekļautas programmatūras atjauninājumos, nāk no Autodesk foruma “Ideas” sadaļas, kurā, ierosinot jaunu datorprogrammas iespēju vai funkciju tā nonāk Autodesk redzeslokā un var tikt izskatīta kā potenciāls atjauninājums.

Cilņu rīkjosla Revit 2019

Cilņu rīkjosla ļauj ērti pārskatīt visus atvērtos logus un tajos pārslēgties, kā arī strādāt Revit vidē, izmantojot vairākus datora ekrānus. Funkcija atbalsta cilņu iznešanu uz neierobežotu skaitu monitoru.

Cilņu rīkjosla Revit 2019
Cilņu rīkjosla Revit 2019

Jauna metāla konstrukciju detalizēšanas cilne – Steel

Revit 2019 versijā ir pavisam jauna modelēšanas un detalizēšanas cilne – Steel jeb tērauds. Metāla konstrukciju projektētājiem paveras plašākas iespējas konstrukciju un metāla savienojumu izveidošanā un darba plūsmā ar AutoCAD Advance Steel. Paplašināta metāla savienojumu bibliotēka un gadījumos, ja bibliotēkā nav atrodams nepieciešamais savienojums, tagad to var izveidot, saglabāt un atkārtoti izmantot katrs lietotājs. Metāla savienojumus iespējams ne tikai izveidot, bet arī detalizēt un iekļaut specifikācijās un apjomu tabulās.

Steel Revit 2019
Steel

Uzlabotās stiegrojumu funkcijas

Uzlabojumi Revit 2019 vidē ir pieejami arī dzelzsbetona izstrādātājiem un ražotājiem. Ar katru Revit versiju pieejami arvien jauni stiegrojuma funkciju uzlabojumi. Revit 2019 ir uzlabota specifikāciju veidošana ražošanas vajadzībām. Arī pati stiegrošana kļuvusi daudz intuitīvāka, jo tiek atpazītas stiegrojamā elementa plaknes vai tam nepieciešamā stiegrojuma forma.

Stiegrojumi Revit 2019
Stiegrojuma funkcijas Revit 2019

Stāvu augstumi 3D skatos

Stāvu augstuma atzīmes iespējams ir viens no svarīgākajiem Revit bāzes elementiem. Jaunajā Revit 2019 versijā ir iespēja strādāt ar šo elementu noklusējuma 3D skatā un perspektīvas 3D skatā. Jaunajām līmeņu atzīmēm 3D skatā iespējams mainīt arī augstuma atzīmi un nosaukumu.

3D skati Revit 2019
Stāvu augstumi 3D skatos Revit 2019

Plašākas filtru veidošanas iespējas

Revit 2019 versijā ir uzlabotas filtru veidošanas iespējas. Ja līdz šim, veidojot filtrus, ar kuru palīdzību tiek atlasīti konkrēti elementi, to meklēšanas iespējas bija salīdzinoši limitētas, tagad tās kļuvušas daudz plašākas, kaut vai funkcijas “OR” dēļ Revit filtros, kas ir jaunums.

Filtru veidošana Revit 2019
Filtru veidošana Revit 2019

Uzlabotais File upgrade

Lai uzlabotu darba plūsmu Revit vidē un minimizētu nevēlamu failu atjaunināšanu uz jaunāku versiju, tagad verot vaļā failu jau Open logā var redzēt ne tikai Revit faila tipu, bet arī versiju, kurā tas modelēts.

File Upgrade Revit 2019
File Upgrade Revit 2019

Fill Pattern

Uzlabojumi pieejami arī Revit Fill Pattern, kurā iespējams pārklāt pāri divus dažādus iesvītrojuma veidus (Patterns) vienu otram pāri.

Fill Pattern Revit 2019
Fill Pattern Revit 2019

 

Izmēru ievietošana

Revit 2019 pieejami uzlabojumi izmēru ievietošanai  – plašākas iespējas, izvietojot izmērus liektiem elementiem, īpaši griezumos.

Izmēru izlikšana Revit 2019
Izmēru izlikšana Revit 2019

Izmēģini Revit 2019 trial versiju!

IZMĒĢINĀT TRIAL VERSIJU