Revizto 5 Open Beta ir klāt

03 Sep 2020

Pirms pilnās jaunās versijas, kas tiks izlaista šī gada nogalē, šobrīd Revizto iepazīstina ar jauno Open Beta versiju.

Ļoti gaidītais 5 izlaidums satur vairākas funkcijas, kas nozarē ir pirmo reizi,  tostarp objektu navigāciju, “Google līdzīgas” datu meklēšanas iespējas projektā, jaunu problēmu izsekošanas iespējas un sadursmju importēšanu un pārvaldīšanu platformā.

Revizto 5.0 izveido centru visiem modeļiem un projekta datiem, padarot to uzreiz pieejamu un darbināmu visai projekta komandai neatkarīgi no tehnisko prasmju līmeņa. Lietotāji var izmantot unikālu 2D / 3D kombinēto skatu, lai salīdzinātu 2D lapas un izmantotu tiešraides CDE dokumentāciju Revizto iekšpusē. Uzlabotais Real-Time Issue Tracker ļauj dalībniekiem identificēt, meklēt un pārvaldīt uz modeli balstītas problēmas 3D telpā un 2D lapās, tostarp adresēt sadursmju grupas.

Dažas no nozīmīgākajām Revizto 5.0 funkcijām / atjauninājumiem ir šādas:

  • Object-Based Navigation  – nodrošina ātru veidu, kā meklēt un atrast kritisko informāciju, ātri pārvietoties uz konkrēto vietu, pamatojoties uz šo datu atrašanās vietu, un tieši savienot objektus ar attiecīgo problēmu.
  • Area Based Searches un Using Multiple Search Sets – ļauj meklēt objektu rekvizītus iepriekš noteiktos apgabalos, ļaujot lietotājiem īstajā laikā koncentrēties uz karstajiem punktiem un sistēmām pareizajā apgabalā.
  • Tracking Objects in Issues – ļauj komandām izsekot objektus jautājumos, pārskatīt marķējumus un reāllaikā sazināties komandās ap konkrētiem modeļa ietekmētajiem objektiem.
  • Custom Properties  – ļauj lietotājiem pievienot pielāgotus parametrus objektiem, kas ir ārpus tradicionālās autorizācijas, ļaujot elastīgi izmantot jaunus datus projektā un paplašinot iespējas visiem, ne tikai autoriem.