Tiekamies izstādē Māja I Ķīpsalā!

08 Mar 2017

InfoEra Latvia stendā Nr. 533 izbaudīsiet jaunākās datorprogrammas lomu arhitektūras, būvkonstrukciju, iekšējo inženiertīklu un interjera projektu efektīvai izstrādei. Uzzināsiet kā, tādu BIM datorprogrammu kā “Revit” un “MagiCAD” iespējas, palīdz ietaupīt laiku, finanses un novērst potenciālās kļūmes savlaicīgi, tādējādi palīdzot projektu nodot paredzētajā termiņā.

Izstādes laikā tiks prezentēta arī jauna datorprogramma “Sigma Estimates”, ko novērtēs profesionāļi, kuri ikdienā nodarbojas ar būvprojekta izmaksu aprēķinu sastādīšanu. Savukārt, projekta pārskatīšanai piedāvāsim programmatūras “Revizto” sniegtās iespējas, kas ir jauns risinājums būvprojekta vadītāju komunikācijā ar pasūtītāju. Ar tās palīdzību iespējams apskatīt ēkas 3D modeli uz planšetdatora, veikt piezīmes, mērījumus un ieteikt nepieciešamos labojumus.

Mācību centrs “InfoEra” pārsteigs ar izdevīgiem programmatūras apmācību piedāvājumiem, kas pielāgoti Latvijas projektēšanas nozares specifikai. Apmācību programmas ir sastādītas tā, lai Jūs ne tikai uzzinātu, kā darbojas katra programmatūras funkcija, bet, lai apgūtu tās praktisku pielietojumu projektā.

Tiekamies izstādē!

UZZINĀT VAIRĀK