Tikai viens Fusion 360, bet tik daudz iespēju

Jaunumi
26 Sep 2018

Autodesk®  Fusion 360™ ir pirmā programmatūra 3D CAD, CAE un CAM nozarēs, kura pilnībā balstīta mākoņtehnoloģijās. Tā darbojas gan Windows, gan Mac vidē. Tā paredzēta industriālās un mehāniskās mašīnbūves projektēšanai, dizaina priekšmetu un mēbeļu modelēšanai, kā arī modeļu sagatavošanai 3D drukai un ražošanai.

Autodesk ir paziņojis, ka no 7. oktobra būs pieejams tikai viens Fusion 360 veids, kurā tiks apvienotas gan Standard, gan Ultimate funkcijas. Turklāt produkta cena būs daudz zemāka nekā līdzšinējā Ultimate versija. Savukārt, tie lietotāji, kuri būs iegādājušies Fusion 360 Standard versiju iegūs jaunos rīkus bez papildus maksas. Turklāt saglabājot iespēju atjaunināt programmatūru par ierasto Standard cenu.

 

Jaunajā Fusion 360 versijā iekļauts:

  • Ģeneratīvā modelēšana;
  • Augsta līmeņa slodzes simulāciju un analīzes rīki;
  • Projektu sagatavošana ražošanai ar CNC iekārtām (līdz 5 asīm);

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU
Kā izmaiņas ietekmēs pircējus?

  • Esošie Fusion 360 1, 2 vai 3 gadu  abonementa lietotāji

Tik ilgi, kamēr jūs atjaunojat izvēlēto abonementa veidu, cena par abonementu paliks nemainīga. Tāpat no 7. oktobra jūs saņemsiet piekļuvi jaunajai Fusion 360 funkcionalitātei. Abonementa veida pārslēgšanas gadījumā tiks piemērota jaunā cena.

  • Esošie Fusion 360 Ultimate viena gada abonementa lietotāji

No 7. oktobra jūs neskars nekādas izmaiņas programmatūras darbībā, turklāt programmatūru varēsiet izmantot 24 mēnešus bezmaksas no esošā abonementa beigu datuma. Savukārt, vēlāk atjauninājums būs aptuveni 3 reizes izdevīgāks nekā līdz šim.

  • Esošie Fusion 360 Standard vai Ultimate lietotāji

7.oktobrī Auto-Renew opcija tiks atspējota, tādēļ, lai turpinātu strādāt programmatūrā Fusion 360 jums būs nepieciešams iegādāties kādu no jaunajiem programmatūras abonementa veidiem par jauno cenu.

  • Jaunie Fusion 360 lietotāji

Līdz pat 7. oktobrim jūs varat paspēt iegādāties datorprogrammu par esošo cenu, papildus saņemot jaunās Fusion 360 funkcijas un rīkus.

  • Product Design & Manufacturing Collection vai Product Design Suite lietotāji

Ja jums ir aktīvs uzturēšanas plāns minētajiem datorprogrammu komplektiem, iegūsiet visas jaunās Fusion 360 iespējas.

  • Studenti un izglītības iestādes

No 7. oktobra paliks nemainīgs pieejamo Fusion 360 funkciju un rīku klāsts.

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU