4 VIENKĀRŠI VEIDI DOKUMENTU ORGANIZĒŠANAI AR BLUEBEAM REVU

29 2020

Kā jau zina daudzi BIM speciālisti, pāreja no papīra uz digitāliem dokumentiem var ievērojami uzlabot efektivitāti un izvairīties no kļūdām būvniecības projektos. Salīdzinot ar papīra dokumentiem, digitālie dokumenti nodrošina ātrāku piekļuvi aktuālajam projekti rasējumam un informācijai.

Tomēr kāpēc tik daudzi uzņēmumi vilcinās pāriet digitālā formātā? Viens no lielākajiem šķēršļiem digitālās piekļuves radīšanā ir problēma, kas tiek piedzīvota arī papīra dokumentācijas lietošanā: organizācija.

Lai gūtu maksimālu labumu no saviem digitālajiem dokumentiem, tiem jābūt skaidri sakārtotiem, lai ikviens, kam nepieciešama piekļuve, varētu ātri un ērti apskatīt nepieciešamo. Ja jūsu komanda izmanto Bluebeam Revu, tad jums ir paveicies! Vai jūs zinājāt, ka Bluebeam Revu var palīdzēt jums izveidot dinamiskus PDF failus, kas ļaus jums izsekot visu nepieciešamo dokumentāciju visu projektu dzīves cikla laikā?

Sets-BluebeamRevu

Kā organizēt dokumentu komplektus ar Bluebeam Revu

  • Automātiski ģenerējiet lappušu etiķetes un hipersaites, lai izveidotu viegli pārvietojamu rasējumu komplektu;
  • Izmantojiet funkciju Extract documents, lai ātri un ērti paveiktu nepieciešamo;
  • Izmantojiet komplektus (Sets), lai ērti piekļūtu un pārvietotos neierobežotā skaitā projektu failu no dažādiem avotiem, it kā tie būtu viens dokuments vienā cilnē, kas arī automātiski atpazīst un organizē rasējumu labojumus;
  • Veiciet Batch procesus, lai identificētu un salīdzinātu izmaiņas dokumentos un dinamiski pārskatītu failus esošajā projektā.

Uzziniet vairāk par Bluebeam Revu priekšrocībām un izmēģiniet par brīvu >>