Kas jauns MagiCAD 2021?

22 2020

Jaunā MagiCAD 2021 versija ir klāt. Uzziniet par jaunumiem atjaunotajā programmatūras versijā!

MagiCAD 2021 for AutoCAD

 • Savietojamība ar Autodesk AutoCAD 2021
  MagiCAD 2021 ir savietojams ar jauno Autodesk AutoCAD 2021, kā arī ar četrām iepriekšējām AutoCAD versijām 2017. – 2020., ieskaitot AutoCAD MEP un AutoCAD Architecture.

mc-2021-autocad-01

 • Uzlabota PDF eksportēšana un jauna PDF Batch Export funkcija

Rasējumu eksportēšanai uz PDF failiem bieži ir nepieciešama noteikta pielāgošana; dažreiz vairākus rasējumus ir jāsaglabā vienā PDF failā, bet dažreiz tie ir jāsaglabā atsevišķos failos. Tagad lietotāji PDF Export funkcijā var iestatīt pielāgotos nosaukumus un izveidoto PDF failu lokācijas, kas labāk atspoguļo viņu saturu. Failu nosaukumu un failu glabātuves pielāgošana atbilstoši faktiskajam faila saturam ļauj daudz vieglāk orientēties eksportētajos failos.

Turklāt lietotāji var eksportēt dažādas konfigurācijas no dažādiem failiem ar jaunu PDF Batch Export funkciju.

mc-2021-autocad-02

 • Pielāgojiet kanalizācijas cauruļu augstuma atzīmes

Tagad jūs varat viegli pielāgot kanalizācijas cauruļu augstumatzīmes. Vienkārši izvēlieties cauruli sistēmā un rediģējiet tās augstumus. Pievienoto cauruļu augstums vai garums tiks automātiski pielāgots, lai ņemtu vērā izmaiņas. Iepriekš, mainot cauruļu augstumu kanalizācijas sistēmās, lietotājiem bija jāpāmodelē cauruļu sistēma. Tagad jūs varat arī apskatīt izmaiņu priekšskatījumu pirms to apstiprināšanas, kas atvieglo dažādu alternatīvu izmēģināšanu.

mc-2021-autocad-03

 

 • Dimensionēšanas aprēķini atbilstoši maksimālajai plūsmai

Tagad jūs varat veikt dimensionēšanas aprēķinus atbilstoši maksimālajai plūsmai visām sistēmām, izņemot sprinkleru sistēmas. Maksimālā plūsma ir pievienota šobrīd esošajiem kritērijiem – spiediena kritumam un ātrumam. Plūsmas un ātruma kolonnas MagiCAD ir savienotas, un, ja tiek mainīta viena vērtība, otra tiek attiecīgi pielāgota.

Šobrīd arvien vairāk palielinās pieprasījums pēc sistēmu dimensionēšanas atbilstoši maksimālajai plūsmai, jo daudzi ražotāji ir sākuši norādīt savu produktu maksimālo plūsmu. Plūsma ir arī dominējošais faktors dažos ventilācijas standartos spiediena zuduma vai ātruma vietā.

mc-2021-autocad-04

 

 • Jaunums: uzstādīšanas kodi ventilācijas, cauruļvadu un elektriskās instalācijās

Instalācijas kodus tagad var iestatīt visām ierīcēm un segmentiem MagiCAD Ventilācija, Cauruļvadi un Elektrība. Instalācijas kodi ļauj dizaineriem skaidri noteikt, kur un kā ierīces un segmenti jāuzstāda. Tas uzlabo informācijas apmaiņu starp dizaineriem un darbuzņēmējiem un samazina nenoteiktību.

mc-2021-autocad-05

 

 • Elastīgāka objektu atlases īpašību filtrēšana

Tagad, filtrējot objektu atlases īpašības, varat izmantot AND / OR operatorus, padarot objektus vieglāk atrodamus rasējumos, pamatojoties uz to īpašībām un vērtībām.

Objekta izvēles dialoglodziņā ir arī jaunas nolaižamās izvēlnes ar rekvizītu vērtībām projektā, kas atvieglo pareizo vērtību atlasi. Pašiem properties ir pievienots arī filtrs, kas palīdz ātri atrast īsto propertie.

mc-2021-autocad-06

 

 • Jauna vārsta regulēšanas opcija: kv-vērtības bloķēšana

Tagad lietotāji var bloķēt izvēlēto vārstu kv-vērtību. Tas nozīmē, ka, veicot izmaiņas sistēmā, vārsta kv vērtība tiek uzturēta nemainīga, un spiediena zudumi virs vārsta mainās gar regulēšanas līniju. Alternatīvi, ja vārsta spiediena vērtība ir bloķēta, spiediena zudumus uztur nemainīgus, un kv vērtība mainās, lai atspoguļotu sistēmas izmaiņas. Kv vērtību bloķēšana lietotājiem sniedz labākas iespējas vārsta regulēšanas metodes izvēlei pēc vajadzības, piemēram, pievienojot esošai sistēmai paplašinājumu.

mc-2021-autocad-07

 • Instalējiet elektrisko produktu back boxes

Tagad lietotāji var uzstādīt back boxes kopā ar elektriskajām ierīcēm. Aizmugurējās kastes var savienot ar vadiem, pievienot materiālu pavadzīmēm un eksportēt uz IFC. Aizmugurējā lodziņa veidu var viegli mainīt sadaļā Mainīt rekvizītus. Aizmugurējo kārbu iekļaušana ļauj modelēto cauruļvadu sistēmu izmantot, piemēram, betona elementu sagatavošanā un precīzāku materiālu rēķinu aprēķināšanai.

mc-2021-autocad-08

 • Uzlabota sadales paneļa un resursdatora vadība

Sadales paneļa (Switchboard) un resursdatora (Host Management) pārvaldības dialoglodziņi visus projekta ID dublikātus tagad atzīmē ar sarkanu. Atlasot objektu dialogā, piemēram, lai mainītu tā ID, attiecīgajā zīmējumā ar jaunu pogu Zoom var ērti tuvināt objektam. Ir arī palielināts pieejamo kolonnu skaits, un jūs varat izvēlēties parādāmās kolonnas. Visbeidzot, objekta rekvizītus var rediģēt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz vajadzīgās kolonnas, nevis izmantojot atsevišķu pogu.

mc-2021-autocad-09

 • Precīzi vertikāli cauruļvadu un kabeļu līkumi

Tagad, vadot vadus un kabeļus, jūs varat iestatīt lietotāja noteiktas rādiusa vērtības vertikāliem līkumiem. Rādiusa vērtību iestatīšana ļauj precīzāk modelēt 3D. 

mc-2021-autocad-10

 • Apvienojiet sienas MagiCAD Room

Sienas, kas ir sadalītas divās vai vairākās daļās, tagad ir viegli apvienojamas kopā ar jauno funkciju Merge Walls.Iepriekš, ja lietotāji vēlējās noņemt vai pārvietot sadalījumu, viņiem nācās pārzīmēt sienu.

mc-2021-autocad-11

 • Ātra piekļuve iecienītākajām ierīcēm programmā MagiCAD Schematics

Tagad varat piešķirt pielāgotas etiķetes bieži lietotajām ierīcēm un padarīt zīmēšanas laikā tās viegli pieejamas. Ja uzlīmes ir iestatītas kā aktīvas zīmēšanas preferencēs, marķētās ierīces ir ērti pieejamas zīmēšanas laikā rīku paletes augšpusē un konteksta izvēlnē ar labo peles taustiņu.

mc-2021-autocad-12

MagiCAD 2021 for Revit

 • Atbilstība Autodesk Revit 2021
  MagiCAD 2021 ir savietojams ar jauno Autodesk Revit 2021, kā arī ar iepriekšējām trim Revit versijām 2018-2020mc-2021-revit-01
 • Veidojiet elektrotīklu shēmas automātiski
  Jaunā MagiCAD Schematics modulī iekļautā funkcija Main Riser Diagram ļauj jums izveidot izvēlēto elektrisko tīklu shēmas automātiski un uzģenerētās shēmas sasaistīt ar modelī esošiem atbilstošajiem sadales skapjiem. Jūs varat izvēlēties kādus simbolus un līniju veidus izmantot, kā arī iestatīt attālumus starp sadales skapjiem. Jūs varat arī viegli pārliecināties, ka shēmas vienmēr ir atjauninātas; vienkārši kartējiet parametrus un sinhronizējiet tos, lai automātiski atjauninātu shēmu ar visām izmaiņām.mc-2021-revit-02

 • Instalējiet rozešu kārbas
  Tagad lietotāji var uzstādīt ne tikai pašas rozetes, bet arī rozešu kārbas. Tās var tikt savienotas ar kabeļiem, pievienotas specifikācijās un eksportētas uz IFC failiem. Kārbu veidu var viegli mainīt, izmantojot jaunu Manage Back Boxes funkciju. Rozešu kārbu iekļaušana ļauj izstrādāt precīzākus saliekamā betona elementus un iegūt precīzākas apjomu tabulas.mc-2021-revit-03
 • Elektriskajos aprēķinos izmantojiet kabeļu datus
  Elektrisko aprēķinu veikšanai tagad var izmantot Wire Type Management logā esošos datus. Šajā logā varat definēt, kuras kabeļa īpašības jāizmanto aprēķinos. Elektriskie aprēķini automātiski ieteiks izmantot datus par kabeļiem, kad aprēķini pirmo reizi tiks atvērti pēc elektrotīkla izveidošanas. Turklāt, ja aprēķinu logā tiks mainīts kabeļa tips, šī funkcija automātiski atjaunos datus par jauno kabeli. Tas nodrošina to, ka aprēķini vienmēr tiks veikti, izmantojot pareizu informāciju par kabeļiem. Elektriskajiem aprēķiniem ir arī jauna funkcija Validate, ko var izmantot, lai pārbaudītu, vai visiem tīkliem ir definēti kabeļu garumi un jaudas, kur tās ir obligātas. mc-2021-revit-04
 • Definējiet līkumu rādiusus pacēlumos
  Tagad, veidojot pacēlumus ar MagiCAD Crossing instrumentiem, jūs varat iestatīt līkumu rādiusus kabeļu trepēm un caurulēm, ļaujot veidot vēl precīzākus 3D modeļus.
  mc-2021-revit-05
 • Atbalsts vairāku koplietotu parametru failu izmantošanai
  MagiCAD 2021 atbalsta vairāku koplietotu parametru failu izmantošanu. Vairāku koplietotu parametru failu atlasīšana, savienošana un lietošana vienlaikus ietaupa daudz laika un uzlabo darbplūsmu un parametru pārvaldību visos projektos.

mc-2021-revit-06

 • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatai
  Tagad jūs viegli varat atrast instrukcijas MagiCAD funkcijām. Virzot kursoru uz funkciju pogām un nospiežot F1, tiks atvērts attiecīgais ieraksts MagiCAD lietotāja rokasgrāmatā.
  mc-2021-revit-07
 • Gāzes apgādes sistēmu projektēšana ar integrētiem aprēķiniem

Ļoti īpašs un ilgi gaidīts jaunums – MagiCAD 2021 ļauj projektēt un aprēķināt dabasgāzes sistēmas. MagiCAD Piping modulī ir pievienoti jauni produkti, ieskaitot gāzes skaitītājus un dažādus vārstus, kas sniedz iespēju projektēt apkures sistēmas, kurās tiek izmantota gāze.

Jaunajā versijā ir iekšējo gāzes sistēmu dimensionēšanas un spiediena zudumu aprēķinu iespēja. Aprēķina vadlīnijas, piemēram, spiediena zudumi veidgabalos un spiediena līmeņa ierobežojumi, atbilst CIBSE standartam. Lietotāji var noteikt jaudas un projektēto spiediena līmeni gāzes izvadiem, gāzes veidu un spiediena līmeni patērētāju punktos. 

mc-2021-revit-09

 • Jaunas maršrutēšanas iespējas sprinkleru savienojumiem
  Inline connection opcija sprinkleru savienojuma rīkā tagad atbalsta savienojumus ar izvēlētās caurules abām pusēm. Iepriekšējās versijās bija iespēja savienot tikai ar vienu caurules pusi.

mc-2021-revit-10

 • Atbalsts cauruļu skavas izmēra noteikšanai

MagiCAD cauruļu dimensionēšanas rīks tagad atbalsta cauruļu skavas. Skavas iekšējais diametrs tiek izvēlēts atbilstoši caurules ārējam diametram.

mc-2021-revit-11 (1)

 • Labāka radiatoru izvēle un uzstādīšana atbilstoši telpas datiem

aunais radiatoru izvēlnes rīks palīdz vieglāk un ātrāk izvēlēties un uzstādīt radiatorus. Rīks izmanto telpas datus, lai ieteiktu piemērotus radiatora izmērus un noteiktu pareizu radiatoru atrašanās vietu telpā. Kad esat apmierināts ar iestatīšanu, jūs varat vienkārši automātiski uzstādīt radiatorus, ietaupot ļoti daudz laika, salīdzinot ar līdzšinējo funkcionalitāti.

mc-2021-revit-12

 • Pilnveidots kanalizācijas cauruļu savienošanas rīks

Uzlabotais kanalizācijas cauruļu savienošanas rīks ļauj ievērojami palielināt ātrumu, elastību un precizitāti, modelējot sarežģītas kanalizācijas sistēmas. Tagad jūs varat iepriekš definēt atzaru un pagriezienu leņķus, ļaujot ātrāk uzmodelēt vēlamo cauruļu tīklu. Jūs varat pievienoties veidgabaliem no caurules vai ierīces, izmantojot veidgabala leņķi kā izejas leņķi. Tādējādi tiek iespējotas iepriekš nepieejamās maršrutēšanas iespējas.

Savienojumi ar stāvvadiem ir kļuvuši vieglāki, izmantojot jaunu opciju, kas ļauj izvēlēties, vai savienojumu izveidot ar līkumu uz atvērto caurules galu vai kā atzaru ar definējamu leņķi.

mc-2021-revit-13

 • Pārdomāta kanalizācijas lūku uzstādīšana

Jaunā Smart placement funkcija ievērojami atvieglo kanalizācijas lūku uzstādīšanu. Izmantojot Smart installation, lūkas apakšdaļa tiek automātiski pielāgota, lai tā atbilstu izvēlētās caurules apakšai. Lūkas augšdaļa ir pielāgota reljefam vai virsmai, un MagiCAD automātiski aprēķina nepieciešamo caurules garumu vai lūkas augstumu.

mc-2021-revit-14

 • Atbalsta ASHRAE un Ķīnas aprēķinu standartus

Tagad MagiCAD ventilācijas aprēķini atbalsta ASHRAE 2011 un Ķīnas aprēķinu standartos parasti izmantotos veidgabalus.

mc-2021-revit-15