7 ieteikumi kāpēc izvēlēties BIM 360

Jaunumi
01 Mar 2018

BIM 360 ir uz mākoņtehnoloģijām balstīts risinājums būvprojektu realizācijai, kurš dod iespēju piekļūt ar projektu saistītai informācijai jebkurā vietā un no jebkuras ierīces.

Vadošā Īrijas projektēšanas kompānija “JJ Rhatigan”, kura nozarē darbojas 65 gadus un nodarbina 380 darbiniekus, nu jau gadu lieto BIM 360, tāpēc ir nolēmusi dalīties ar pieredzi programmatūras ieviešanā un lietošanā ar citiem!

BIM nodaļas vadītājs Mičels Fahijs atklāj, ka lēmums par BIM 360 ieviešanu uzņēmumā bija balstīts uz to, lai iegūtu labāku un ciešāku sadarbību starp visiem projektā iesaistītajiem dalībniekiem, kā arī panāktu, lai projekts ir profesionālāks un efektīvāks. Tāpat Mičels Fahijs atzina, ka BIM 360 ieviešana uzņēmumā ir ietaupījusi līdz pat 75 % dažāda veida resursu, lai izstrādātu projektu.

Kompānijas BIM nodaļas vadītājs atklāj, kāpēc izvēlējās tieši BIM 360:

  • Programmatūra ir pielāgota 2D un 3D videi;
  • Integrācija visā projekta dzīves ciklā;
  • Ciešāka un labāka sadarbība starp projekta dalībniekiem;
  • Līdzīga lietošana ar citām Autodesk programmatūrām;
  • BIM 360 sadarbojas ne tikai ar jaunākajām tehnoloģijām, bet ir savietojams arī jau esošajām tehnoloģijām.

Ieteikumi, kāpēc izvēlēties BIM 360:

Labākas piezīmju veidošanas iespējas

Ar BIM 360 inženieri, konstruktori, būvnieki vai projektētāji var ērti piefiksēt un pievienot piezīmes attiecīgajiem dokumentiem no jebkuras ierīces.
Vienkāršāk un ērtāk izdarāmas piezīmes

Piezīmes ir iespējams veikt tieši rasējumos. Katra piezīme ir numurēta un par to nekavējoties tiek paziņots citiem projekta dalībniekiem, tāpēc atverot esošo failu katrs projektā iesaistītais pārstāvis var kārtot veiktās piezīmes pēc to svarīguma vai atbilstības.

Relatīvi maza kļūdu rašanās iespējamība

Saglabājot rasējumus, dokumentus un citu par projektu svarīgu informāciju BIM 360 pastāv mazāka kļūdu rašanās iespējamība katrā no projekta izstrādes fāzēm.

Izmantoto resursu optimizācija

Ieviešot BIM 360 programmatūru ir vērojama ciešāka un labāka komunikācija starp visiem projekta dalībniekiem, profesionālāka un skaidrāka rasējumu pārskatāmība, kā arī darba ražīguma palielināšanās. Tas viss palīdzēs ietaupīt laiku un arī naudas un citus resursus.

Lielāka pārliecība

Labāka projekta pārskatāmība un komunikācija dod lielāku pārliecību, ka izstrādātais projekts ir veikts profesionāli un precīzi.

Uzlabotāka darbplūsma

Katram no projekta dalībniekiem ir iespējams uzstādīt piekļuvi atsevišķām projekta daļām. Tāpat uzlabotās iespējas attiecībā uz piezīmju fiksēšanu ļauj ātrāk reaģēt uz projektā veiktajām izmaiņām un veikli tās izlabot.

Labāka sadarbība

BIM 360 mākoņpakalpojums tikai ar viena klikšķa palīdzību ļauj sadarboties visiem projekta dalībniekiem, tāpēc Īrijas kompānijai “JJR” ir izdevies novērst projekta vājos punktus, padarīt vienkāršāku projekta koordinēšanu un paātrināt tā izstrādi.