Vēl vairāk iespēju ar MagiCloud Connect

Jaunumi
01 Mar 2018

Laba ziņa visiem Autodesk Revit lietotājiem – tagad Jums ir iespēja lejuplādēt MagiCloud Connect produktu datubāzi un izvēlēties aptuveni 100 000 dažādu objektu un citu produktu saviem projektiem, kas izstrādāti programmatūrā Revit!

  • MagiCloud Connect pievienojumprogramma dod jaunas un plašas iespējas veidot inženiertīklu projektus!
  • Pievienojumprogramma dod piekļuvi MagiCloud’s tīmekļa rīkiem, lai Jūs varētu izvēlēties atjauninātos inžniertīklu (MEP) produktus!

MagiCloud Connect ir visaptveroša tiešsaistes programmatūra. Tā atvieglo inženiertīklu (MEP) projektētāju darbu pie BIM projektiem, piedāvājot plašu klāstu populāru ražotāju produktu modeļus un konfigurācijas rīkus, kā arī nodrošina uzlabotu MEP objektu meklēšanu.

Visi esošie MagiCloud 1000 000 BIM objekti MagiCAD lietotājiem ir pieejami viņu pašreizējā datorprogrammā, t.i., nav nepieciešams atsevišķi lejuplādēt MagiCloud Connect. Savukārt Autodesk Revit datorprogrammas lietotāji bezmaksas var lejuplādēt MagiCloud Connect pievienojumprogrammu un tiem būs pieejami aptuveni 10% no datubāzes objektiem.

MagiCAD jauno pievienojumprogrammu ir viegli un ērti lietot. Revit programmatūrā tā ir pieejama augšējā rīkjoslā, kurā var meklēt specifiskus un konkrētus rīkus vai objektus. Atrodot sev nepieciešamo produktu, to viegli var ievietot Revit RFA failu formātā, piespiežot “Install” pogu.

LEJUPLĀDĒT