Enscape for Archicad

08 Sep 2021

Kāpēc izmantot Enscape uz Archicad bāzes?

Enscape ir lieliski piemērota renderēšanas programmatūra Archicad lietotājiem. Izmantojot Enscape spraudni, lietotāji varēs izjust savus projektus tā, it kā tie jau būtu uzbūvēti. Šo sajūtu panākot ar fotoreālistiskām vizualizācijām un iespēju modeli izstaigāt reāllaikā.

Enscape reāllaika renderēšanas spraudnis vienmērīgi integrējas ar Archicad, lai netraucētu projektēšanas darbplūsmu. Enscape ir lielisks rīks, lai veidotu vizualizācijas, kuras var izmantot, lai prezentētu Jūsu dizainu klientam vai izmantot tās iekšējiem projektēšanas procesiem.

Archicad izveidotos modeļus var izjust arī caur Enscape virtuālo realitāti. Tikai ar vienu klikšķi VR sāksies tieši no Jūsu projekta. Šī funkcija piedāvā vieglāku veidu, kā pārvietoties par savu modeli un nodrošināt visaptverošu 3D pieredzi ar savu dizainu, kuru Jums ir iespēja nodemonstrēt klientam.

Enscape for Archicad_1

 

Veidojiet perfektas vizualizācijas ar Enscape uz Archicad

Pēc spraudņa uzinstalēšanas Enscape izvēlnes opcija parādīsies Archicad augšējā cilnē un varēsiet to uzreiz sākt lietot. Alternatīvai varat arī izvēlēties Archicad rīkjoslas opciju, lai izveidotu Enscape cilni.

Izmaiņas, kas veiktas programmatūrā Archicad, Enscape uzreiz tiks attēlotas. Vienlaicīgi rediģējot un vizualizējot, visas projektā veiktās izmaiņas tiks parādītas nekavējoties, ļaujot plūstoši darboties pie Jūsu modeļiem.

Izmantojot Enscape kā savu Archicad renderēšanas opciju, Jūs varat savu vizualizāciju padarīt reālistiskāku, jo Enscape programmatūrā ir iebūvēta bibliotēka ar vairāk kā 2000 augstas kvalitātes elementiem, kā, piemēram, cilvēkiem, veģetāciju, transportlīdzekļiem utt. Jāmin, ka Enscape ir pieejama arī materiālu bibliotēka un materiālu redaktors, kas aizstās Jūsu SketchUp materiālus, tādējādi, vizualizāciju padarot vēl reālistiskāku.

Enscape paver iespēju lietot vienu licenci uz vairākām bāzes programmatūrām – SketchUp, Revit, ArhiCAD.  Ja sākumā, piemēram, strādājat ar Sketchup un Enscape, pēc tam varat pārslēgties uz Revit vai ArhiCAD bāzes jeb Jums jāiegādājas tikai viena Enscape licence, lai varētu veidot augstas kvalitātes vizualizācijas katrā no šīm programmatūrām.