Enscape for SketchUp

14 Sep 2021

Izmantojot Enscape, ir ļoti vienkārši izveidot SketchUp vizualizācijas

Enscape ir SketchUp reāllaika renderēšanas spraudnis, kas dažu sekunžu laikā ļauj jums izveidot skaistus, reālistiskus attēlus, izmantojot vienu no iecienītākajām modelēšanas programmatūrām – SketchUp.

Arhitektu, dizaineru un visā AEC nozarē izmantotais spraudnis – Enscape, tiek pievienots tieši SketchUp programmatūrā, lai Jūs varētu izveidot SketchUp vizualizāciju un apskatīt savu modeli virtuālajā realitātē bez nepieciešamības pārslēgties uz citu programmatūru vai eksportēt/importēt failus.

Enscape for SU_1

Kāpēc izmantot Enscape uz SketchUp bāzes?

Enscape renderēšanas spraudnis nodrošina iespēju vizualizēt, izstaigāt, izveidot animācijas un ar virtuālās realitātes palīdzību izjust savu modeli 3D formātā ar neticamu vienkāršību.

Ir viegli eksportēt savu modeli un ļaut citiem pārskatīt Jūsu izveidotu vizualizāciju, izmantojot kādu no Enscape piedāvātajiem risinājumiem, piemēram, 3D panorāmas, QR kodu vai tīmekļa saites funkciju. Šīs funkcijas Jums palīdzēs prezentēt Jūsu ideju un komentēt, kas dizainā ir panākts, jebkurā Jums vai klientam ērtā vietā.

Izmantojot Enscape kā savu SketchUp renderēšanas opciju, Jūs varat savu vizualizāciju padarīt reālistiskāku, jo Enscape programmatūrā ir iebūvēta bibliotēka ar vairāk kā 2000 augstas kvalitātes elementiem, kā, piemēram, cilvēkiem, veģetāciju, transportlīdzekļiem utt. Jāmin, ka Enscape ir pieejama arī materiālu bibliotēka un materiālu redaktors, kas aizstās Jūsu SketchUp materiālus, tādējādi, vizualizāciju padarot vēl reālistiskāku.

Enscape paver iespēju lietot vienu licenci uz vairākām bāzes programmatūrām – SketchUp, Revit, ArhiCAD.  Ja sākumā, piemēram, strādājat ar Sketchup un Enscape, pēc tam varat pārslēgties uz Revit vai ArhiCAD bāzes jeb Jums jāiegādājas tikai viena Enscape licence, lai varētu veidot augstas kvalitātes vizualizācijas katrā no šīm programmatūrām.