Ieskats seminārā “Būvuzraudzība ar Bluebeam Revu”

Jaunumi
04 2018

Esam patiesi priecīgi par 3.jūlijā veiksmīgi aizvadīto semināru “Būvuzraudzība ar Bluebeam Revu”. Semināru vadīja Bluebeam Revu speciālists Toms Trigubs, bet akciju sabiedrības “LNK –Industries” pārstāvis Kārlis Pētersons dalījās savā pieredzē, kā viņš savā darba ikdienā izmanto Bluebeam Revu un kā programmatūra ir būtiski atvieglojusi un uzlabojusi darbplūsmu.

Šoreiz seminārā piedalījās 29 dalībnieki, lai uzzinātu, kā programmatūra palīdz uzlabot būvdarbu vadību un defektu fiksēšanu būvobjektā. Semināra dalībnieki, galvenokārt akcentēja to, ka programmatūras Bluebeam Revu funkcijas atvieglotu tādus būvuzraudzības un būvniecības darbus kā: defektu atzīmēšana uz vieta būvobjektā, apjomu iegūšana, aprēķināšana un pārbaude, kā arī rasējumu komentēšana un revīzija.

Akciju sabiedrības “LNK -Industries” pārstāvis Maksims Pikaļovs atklāja, ka datorprogrammu Bluebeam Revu jau kādu laiku izmanto savā ikdienā un uzsvēra, ka tā ļauj ātrāk un efektīvāk veikt tāmēšanas darbu. Savukārt, uzņēmuma “Forma 2” pārstāvis Valērijs Urbāns un Latvijas Lauksaimniecības Universitātes (LLU)  pārstāvis Emīls Matvejevs atzina, ka programmatūra ir ļoti funkcionāla un noderīga būvuzraudzībā.

Pateicamies par izrādīto interesi un laipni gaidām visus interesentus arī uz nākošajiem InfoEra Latvia rīkotajiem semināriem.

Bluebeam Revu ir projekta efektivitātes un sadarbības risinājums darbam ar PDF failiem būvprojekta izstrādes un būvniecības laikā.

Bluebeam Revu galvenās priekšrocības:

  • Viegla lietošana;
  • Ātra defektu fiksēšanas;
  • Efektīva rasējumu komentēšana;
  • Precīza apjomu iegūšana;
  • Konkurētspējīga cena.

IZMĒĢINĀT TRIAL VERSIJU
Lai iegūtu padziļinātas zināšanas par Bluebeam izmantošanu būvuzraudzībā, aicinām apmeklēt InfoEra Latvia rīkotās apmācības “Bluebeam apmācības būvuzraudzībai”.

Par kursu vairāk lasiet šeit:

REĢISTRĒTIES
 

Semināra iespaidi ir apkopoti galerijā: