Fusion 360 darbnīcas - lieliska pieredze

21 Mai 2021

No 12. līdz 15. aprīlim Mācību centrs InfoEra sadarbībā ar datorprogrammatūru ražotāju Autodesk organizēja Fusion 360 darbnīcu Latvijas skolu un tehnikumu skolotājiem.

Šīs praktiskās darbnīcas mērķis bija iepazīstināt tehnikumu, Dizaina un tehnoloģiju skolotājus ar iespēju viegli, ērti un ātri izstrādāt 3D projektus. 

Jau labu laiku no Latvijas skolām esam saņēmuši lūgumu pēc padoma, kā vienkāršā, taču efektīvā veidā iemācīt skolēnus darboties 3D vidē, sākot pat ar pamatskolas vecumu. 

Daudzās skolās jau šobrīd ikdienā aktīvi tiek strādāts ar Fusion 360 programmatūru, tāpēc mūsu mērķis bija praktiski darboties tieši ar tiem skolotājiem, kuriem šis rīks ir jaunatklājums. Rīkojot šo bezmaksas darbnīcu, ieskicējām plašo un radošo programmatūras Fusion 360 pielietojumu.  Darbnīcā tika apskatītas tādas tēmas kā: Fusion 360 rīkjoslas un darbvirsma, skiču veidošana un 3D detaļu modelēšana.

Fusion 360 darbnīcās veidotais putnu būrīša modelis
Fusion 360 darbnīcās veidotais putnu būrīša modelis

Skolotāji atzīst, ka nākotnē Fusion 360 ir milzīgs potenciāls skolās! Ļoti daudzi darbnīcas dalībnieki bija patīkami pārsteigti par šīs programmatūras plašajām un kvalitatīvajām iespējām modelēt, rasēt, apgūt telpisku priekšmetu izveidi, izstrādāt modeļus 3D drukāšanai. Šī programmatūra paver plašas iespējas ikdienā mācīt skolēnus patstāvīgi izstrādāt arvien tehnoloģiski sarežģītākus projektus. 

Galvenie ieguvumi darbā ar Fusion 360:

  • visas nepieciešamākās funkcijas vienā programmatūrā;
  • vienkāršs un ērti lietojams interfeiss;
  • vienlaicīga piekļuve failiem “mākonī”;
  • pārskatāmas un labojamas iepriekšējo failu versijas;
  • regulāri uzlabojumi;
  • nepieciešami minimāli datorresursi.

Tā kā ikviena Latvijas skola un tehnikums var bezmaksas lejupielādēt visas Autodesk programmatūras, aicinām to izmantot, izglītojot un attīstītot skolēnu intelektuālo potenciālu!

Fusion_darbnicas

Aicinām sekot InfoEra Latvia jaunumiem arī Jūs, lai būtu informēti par iespējām, ko nodrošinām sadarbībā ar pasaules vadošajiem programmatūru ražotājiem! 

Uzzināt jaunumus varat, piesakoties jaunumu vēstules saņemšanai vai sekojot mums sociālajos  tīklos!