Andra Šica veiksmes stāsts ar Autodesk Fusion 360

01 2021

Andris Šics, latviešu kamaniņu braucējs, startē divnieku sacensībās kopā ar savu brāli Juri Šicu.brali-sici_450
Triju ziemas olimpisko spēļu medaļu īpašnieks divniekos:

2006.gadā Turīnā (Torino)  – 7.vieta

2010.gadā Vankūverā (Vancouver) – 2.vieta

2014.gadā Sočos (Сочи)– 3. vieta

Par sasniegumiem Olimpiskajās spēlēs piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis.

 

Par sevi un savu pieredzi ar Fusion 360 Andris Šics stāsta šādi:

“Esmu sportists, profesionāli nodarbojos ar kamaniņu sportu, kas ir viens no tehniskākajiem Olimpiskajiem sporta veidiem, kur ļoti liela nozīme ir tieši mazām niansēm kamanu būvē. Manā sporta veidā, katram sportistam kamanas tiek būvētas individuāli, atbilstoši sportista auguma parametriem.

Līdz šim, sporta kamanu detaļas un to formas veidoju “ar rokām”, špaktelējot un slīpējot, līdz tiek iegūta vēlamā forma, bet, pateicoties InfoEra Latvia piedāvātajiem kursiem, kuros apguvu Autodesk Fusion360, visu detaļu sagatavošanas procesu varu veikt datorā 3D vidē- tas ir viegli, ērti un nav vairs jāuztraucas, ka kāda detaļa nebūs simetriska”.

shics_2

Andris Šics piebilst, ka “vēl viens pluss, strādājot ar šo programmu ir tas, ka, ja sezonas vidū man prātā ienāk ideja jaunam tehniskam risinājumam, es to varu uzreiz uzzīmēt datorā, izmantojot Autodesk Fusion 360, un tas tiek saglabāts “mākonī”, vēlākai realizācijai, lai varu izprintēt 3D versijā un pārbaudīt, vai mana ideja ir noderīga vai nē”.

shics_1

InfoEra Latvia mācību centrs (Autodesk sertificēts mācību centrs) piedāvā plašu mācību programmu, tai skaitā arī Autodesk Fusion 360 kursus. Regulāri notiek arī tiešsaistes semināri par dažādām tēmām, kā arī atvērtās nodarbības. Fusion 360 ir viens no TOP produktiem un interese par tā izmantošanas iespējām arvien pieaug.

 

Autodesk®  Fusion 360 piedāvā visus pamatmodelēšanas veidus: organiskas formas un cietķermeņu modelēšana, tajā skaitā, parametrisko izmēru veidošana un OBJ un STL failu formātu atbalsts importētai ģeometrijai. Visus izveidotos elementus turklāt var izmantot kā veidnes nākamajiem projektiem. Autodesk  Fusion 360 ietilpst Product Design Collection un to iespējams iegādāties arī atsevišķi.

shics_1a