Ieskats seminārā "Bluebeam Revu iespējas pašvaldībām"

Jaunumi
11 Okt 2018

10. oktobrī InfoEra Latvia birojā norisinājās seminārs “Bluebeam Revu iespējas pašvaldībām”. Seminārs tika organizēts ar mērķi pašvaldībām palīdzēt pielāgoties jaunajiem Ministru kabineta noteikumiem, kas nosaka, ka Būvniecības ieceres dokumentācija drīzumā būs jāiesniedz PDF formātā. Tieši tāpēc pašvaldību darbiniekus iepazīstinājām ar Bluebeam Revu, kas ir specializēts sadarbības risinājums darbam ar PDF failiem būvprojekta izstrādes un būvniecības laikā.


Šoreiz seminārā piedalījās dalībnieki no dažādām Latvijas pašvaldībām: Carnikavas, Krustpils, Lielvārdes, Siguldas, Ozolnieku un Ikšķiles. Pašvaldību darbinieki atzina, ka seminārā sniegtā informācija bija ļoti vērtīga, jo uzzināja, kā veiksmīgāk pielāgoties jaunajām izmaiņām un kā turpmāk padarīt savu ikdienas darbu efektīvāku un vieglāku.

 

Semināra dalībnieki atzina, ka darbā visvairāk noderētu tādas Bluebeam Revu funkcijas kā: 2 PDF failu salīdzināšana, dažādu lielumu mērīšana rasējumos, PDF rasējumu, Word, Excel failu rediģēšana un defektu uzskaite un fiksēšana.

Pateicamies par izrādīto interesi un laipni gaidām visus interesentus arī uz nākošajiem InfoEra Latvia rīkotajiem semināriem.

Semināra iespaidi ir apkopoti galerijā: