Vai esi iepazinies ar Autodesk programmatūras lietošanas noteikumiem?

Jaunumi
10 Okt 2018

Autodesk informē, ka šobrīd Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs ir uzsākuši nopietnas licenču pārbaudes un sazināsies ar tiem programmatūras lietotājiem, kuri pārkāpj iegādātās Autodesk licences lietošanas noteikumus!

Svarīgi!

  • Programmatūras lietošanas noteikumu pārkāpuma gadījumā Autodesk sazināsies ar klientu elektroniski. Ja tiks konstatēti pārkāpumi licenču lietošanā, klients saņems elektronisku vēstuli ar tematu “Action Required: Autodesk Software License Review”.
  • Noteikumu pārkāpuma gadījumā Autodesk piedāvās labot radušos situāciju, iegādājoties trūkstošās 1, 2 vai 3 gadu abonementu licences;
  • Klienti, kuri ignorēs brīdinājumu un neigādāsies atbilstošo programmatūru 10 darba dienu laikā, saņems atkārtotu brīdinājumu un iespējamās soda sankcijas.

 

Kas jāzina programmatūras lietotājiem, saņemot šādu e-pastu no Autodesk?

Programmatūras ražotājs Autodesk uzrauga, kā iegādātā programmatūra tiek izmantota. Ja tiek identificēts, ka programmatūra tiek lietota uz vairākām ierīcēm vienlaikus, nekā tas noteikts līgumā, Autodesk izsūta brīdinājuma vēstuli ar nosacījumiem, kā labot radušos situāciju.

  • Lietotāja rīcība saņemot šādu e-pastu.

Ja tiek saņemta e-pasta vēstule no Autodesk par programmatūras lietošanas noteikumu pārkāpumu, viena no iespējām ir iegādāties atbilstošu skaitu trūkstošo datorprogrammu licenču. Otra – sazināties ar Autodesk, lai uzzinātu vairāk informācijas par identificēto pārkāpumu un veiktu licenču auditu.

  • Autodesk sprieduma apstrīdēšana

Ja programmatūras īpašnieks ir pārliecināts par licences lietošanas noteikumu ievērošanu, Autodesk veic datorprogrammu auditu. Tā laikā tiek pārbaudīts uzņēmuma tīkls un ierīces, lai noskaidrotu pārkāpuma lielumu.

Lai uzzinātu vairāk informācijas par programmatūru licenču auditu sazinieties ar license.review.uki@autodesk.com.

Ja vēlaties veikt programmatūru auditu savam uzņēmumam, sazinieties ar mums, zvanot pa tālr. 67298850 vai rakstot uz e-pastu infoera@infoera.lv.

  • Vairāku programmatūras versiju izmantošana vienlaikus, ja nav aktīva uzturēšanas plāna

Pēc uzturēšanas plāna beigām, programmatūras lietotājs ir tiesīgs izmantot tikai vienu aktīvu versiju, piemēram, AutoCAD 2018. Savukārt, citas versijas ir jānoņem. Pretējā gadījumā tiks pārkāpti programmatūras lietošanas noteikumi. Tādēļ ikviens lietotājs var iegādāties 1, 2 vai 3 gadu abonementa licences, lai izmantotu vairākas programmatūras versijas.

  • Trūkstošo licenču iegāde

Trūkstošās licences varat iegādāties InfoEra Latvia, rakstot uz e-pastu infoera@infoera.lv vai zvanot 67298850!