Ieskats seminārā "Nāc un iepazīsti Revit"

Jaunumi
03 Sep 2018

30. augustā tika veiksmīgi aizvadīta diena, kurā InfoEra Latvia BIM programmatūras speciālisti atklāja Revit plašās iespējas 46 semināra dalībniekiem.

Pirmajā semināra daļā BIM programmatūras tehniskā speciāliste Beāte Graudumniece iepazīstināja ar Revit visus tos semināra apmeklētājus, kuri savā ikdienā nav lietojuši šo programmatūru. Pirmās daļas dalībnieki uzzināja, kas ir BIM jēdziens, kāda ir Revit funkcionalitāte un kāpēc datorprogramma Revit var tikt uzskatīta par BIM rīku.

Semināra pirmās daļas apmeklētāji atzina, ka par Revit uzzināja daudz jaunas informācijas un atzīst, ka tas būtu noderīgs rīks viņu ikdienā. Tas palīdzētu vienlaicīgi veikt darbu pie vairākām projektēšanas disciplīnām un ērtāk pielāgoties jaunākajām tendencēm arhitektūras, būvkonstrukciju un inženierkomunikāciju projektēšanā, kā arī iegūt informāciju par projektu attīstību.

Otrajā semināra daļā uzstājās Revit speciālists un InfoEra Latvia mācību centra instruktors Edgars Mucenieks, BIM programmatūras speciāliste Beāte Graudumniece un Revit programmatūras instruktore Ieva Jurāne. Viņi sniedza jaunas zināšanas pieredzējušiem Revit lietotājiem. Semināra programmā bija ietverta informācija par jaunākās versijas Revit 2019 iespējām un rīkiem, kā arī noderīgiem padomiem, kuri paātrina un atvieglo ikdienas darbu.

Semināra noslēgumā dalībnieki neformālā gaisotnē dalījās savā pieredzē par Revit lietošanu ikdienā, kā arī apsprieda citas būvniecības nozarē aktuālas tēmas.

Pateicamies par izrādīto interesi un laipni gaidām visus interesentus arī uz nākošajiem InfoEra Latvia rīkotajiem semināriem!

Lai iegūtu pamatzināšanas Revit izmantošanā, aicinām apmeklēt InfoEra Latvia rīkotās apmācības “Revit Architecture pamatkurss”.*

PIETEIKTIES

Pieredzējušie Revit lietotāji noteikti iegūs jaunas un vērtīgas zināšanas, apmeklējot “Revit Architecture padziļināto kursu”.*

PIETEIKTIES

*Semināra dalībniekiem 10%  atlaide apmācībām!

Semināra iespaidi ir apkopoti galerijā: