Jaunā Civil 3D 2020 versija ir klāt!

Jaunumi
16 Mai 2019

Civil 3D ir infrastruktūras BIM rīks, kas nodrošina ceļu, dzelzceļu, kā arī cauruļvadu tīklu projektēšanu. Turklāt, tas ir spēcīgs rīks darbam ar reljefa virsmām. 2019. gadā ir iznākusi jaunā Civil 3D versija, kurā pieejamas jaunas iespējas un uzlabojumi, kas spēj nodrošināt vēl kvalitatīvāku InfraBIM projektu izstrādi.

Jaunie uzlabojumi un iespējas:

Jaunais rīks – Dynamo for Civil 3D

Jaunā Civil 3D versija ir papildināta ar Dynamo for Civil 3D, kas atvieglo atkārtotu uzdevumu veikšanu un palīdz projektēt sarežģītus infrastruktūras objektus. Ar jauno Dynamo spraudni Civil 3D lietotāji varēs vienkāršot, automatizēt un iegūt labāko risinājumu sarežģītiem projektiem. Dynamo for Civil 3D spēj ievērojami samazināt laika resursu patēriņu un uzlabot projekta kvalitāti. Jūs varat uzsākt darbu ar Dynamo for Civil 3D, izmantojot jau gatavus skriptus, kas pieejami programmā, vai izstrādājot pielāgotus skriptus, izmantojot vizuālās prgrammēšanas vidi.

Uzlabota lietotāja saskarne jeb interfeiss

Papildus Dynamo for Civil 3D jaunajā versijā ir vērojami uzlabojumi lietotāja saskarnē. Tagad Civil 3D pieejama ērtāka un vieglāka navigācija, lai lietotājiem nodrošinātu vienotu saskarni un navigāciju starp citiem AEC industrijas kolekcijas produktiem. Jaunā funkcija The kicker, kas redzama uz Civil 3D ikonām, padara dažādu komandu un rīku darbību vēl skaidrāku un intuitīvāku.

Uzlabotais Storm and Sanitary Analysis rīks

Civil 2020 versijā ir veikti vairāki uzlabojumi arī Storm and Analysis rīkā. Analizējot vairākus vētru un sadursmju notikumus, tagad vienlaicīgi var analizēt arī ūdenskrātuvju noturību pret vētrām un sadursmēm.

Uzlabotais Gravity Network rīks

Uzlabotais rīks Gravity Network turpmāk vēl efektīvāk ļaus lietotājiem analizēt cauruļvadu tīklus un to hidrauliskās īpašības un pēc tam to pielietot modelī. Turklāt, jaunajā versijā rīks nav savienots ar rasējumu, līdz ar to analīze tiek veikta atsevišķā logā. Veikto analīzi pēc tam varat izmantot rasējumā.

Ir pieejami 3 dažādi analīzes veidi: cauruļvadu izmēru noteikšana, izplūdes analīze un hidrauliskās enerģijas noteikšanas rīks.

Izmēģini jauno Civil 3D versiju!

PIETEIKTIES