Ieskats seminārā "Komunikācijas platformas BIM projektu realizācijā"

Jaunumi
13 Mai 2019

9.maijā InfoEra Latvia birojā notika seminārs “Komunikācijas platformas BIM projektu realizācijā”. Tā mērķis bija informēt būvniecības nozares pārstāvjus par jaunākajiem un noderīgākajiem vienotas datu vides nodrošināšanas un sadarbības rīkiem veiksmīga būvprojekta izstrādē.

Seminārā piedalījās 20 dalībnieki, kuri iepazinās ar 3 dažādiem sadarbības rīkiem – BIM 360 Design, kas ir noderīgs liela mēroga BIM projektu izstrādē, BIM 360 Docs, kas nodrošina vienotu datu vidi dokumentu pārvaldībai. Savukārt, trešais rīks – Revizto – ir piemērots būvniecības darbu veiksmīgai organizēšanai un komunikācijai. Semināra dalībnieki atzina, ka prezentētie sadarbības risinājumi būtu ļoti noderīgi un spēcīgi rīki, īpaši izceļot Revizto sniegtās iespējas.

Būvniecības uzņēmuma “Silver Būve” pārstāvis Jānis Feldmanis atzina, ka platformas ir ārkārtīgi noderīgi un ērti rīki būvprojektu koodrinēšanā un spēj veiksmīgi nodrošināt failu apmaiņu starp projektā iesaistītajiem dalībniekiem. Savukārt, transportbūvju un infrastruktūras projektēšanas uzņēmuma “Projekts 3” pārstāve Lāsma Dzintare novērtēja reālo un praktisko pieredzi komunikācijas platformu izmantošanā.

Esam patiesi iepriecināti, ka seminārā piedalījās projektēšanas biroja  “Ludvigs” pārstāvis Nils Saprovskis un dalījās savā pieredzē, kā sadarbības rīks Revizto nodrošināja veiksmīgu būvniecības un projektēšanas darbu organizāciju pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” būvniecībā.starp visām iesaistītatajām pusēm, tostarp pasūtītājiem, arhitektiem un inženieriem. 

Semināra iespaidi apkopoti galerijā: