Jaunais V-Ray NEXT ir klāt!

Jaunumi
01 Mar 2019

V-ray ir populārākais rīks fotoreālistisku vizualizāciju veidošanai. To izmanto kā arhitektūras, produktu dizaina, mediju un reklāmas jomas profesionāļi,  tā arī dažādu ilustratīvu materiālu izstrādes speciālisti.

Pirms neilga laika Chaos Group laida klajā jauno V-Ray NEXT versiju, kas paver jaunas renderēšanas iespējas un paātrina renderēšanas procesu!

Labākie V-Ray Next rīki un uzlabojumi

  • Render Nodes

Rīks Render Nodes paātrina renderēšanas procesu līdz pat 10x reizēm un ļauj turpināt strādāt pie citiem projektiem, kamēr notiek attēla renderēšana. Rīku iespējams iegādāties atsevišķi, lai uzlabotu renderēšanas procesu!

  • Jaunais rīks – Scene Intelligence

V-Ray Next Scene Intelligence nodrošina kvalitatīvāku un ātrāku gaismas staru izsekošanu un precīzāku attēla atviedojumu.

InfoEra Latvia V-Ray NEXT

 

  • Pielāgojama kupolu gaisma (Dome light)

 

Dome light jeb kupolu gaismas funkcija nodrošina kvalitatīvāku apgaismojumu un paātrina renderēšanas procesu pat līdz 7x reizēm.

InfoEra Latvia V-Ray NEXT

  • Jaunais rīks – NVIDIA AI DENOISER

Lai iegūtu skaidru attēlu, ir nepieciešams pievērst uzmanību gaismas staru kritumam. Bieži vein fotogrāfijās nav pietiekami daudz gaismas, līdz ar to attēls kļūst graudains. Pamatojoties uz NVIDIA izstrādāto AI Denoiser tehnoloģiju, tas automātiski noņem graudainību renderēšanas laikā.

InfoEra Latvia V-Ray NEXT

  • Augsti attīstīta gaismas staru izsekošana

Jaunā V-Ray Next ļauj renderēt profesionālākas kvalitātes un reālistiskākus attēlus un animācijas ar pielāgojamu gaismas staru izsekošanas tehnoloģiju.

InfoEra Latvia V-Ray NEXT

 

  • Apgaismojuma analīze

Apgaismojuma analīze (Lightening analysis) V-Ray Next palīdz izmērīt un analizēt apgaismojuma līmeņus izveidotajā skatā. Ar jauno funkciju Lighteneing analysis lietotājiem būs iespēja veidot mākslīgu krāsu efektu, siltuma kartes (Heat maps) vai datu pārklājumu, lai precīzāk noteiktu attēla spilgtumu un apgaismojumu.

InfoEra Latvia V-Ray NEXT

  • PROXY objekti

Pievieno augstas detalizācijas modeļus, kā zāli, kokus un mašīnas kā V-ray proxy objektus.

InfoEra Latvia V-Ray NEXT

  • Akurātas gaismas

Tagad iespējams renderēt dabīgo un mākslīgo apgaismojumu ar plašu gaismas ķermeņu un formu klāstu.

InfoEra Latvia V-Ray NEXT

  • Globālā iluminācija

Izmanto ātrus un spēcīgus globālās iluminācijas algoritmus lai radītu foto-reālistiskus interjerus.

InfoEra Latvia V-Ray NEXT

 

Jau tagad izmēģini jaunās V-Ray NEXT iespējas un uzlabojumus, lejuplādējot 30 dienu izmēģinājuma versiju! 

IZMĒĢINĀT TAGAD