Kā Autodesk Vault Office un Professional ir palīdzējis MK Dizains atklāt procesu uzlabošanas iespējas

25 Okt 2023

MK Dizains ir uzticams uzņēmums ar divdesmit gadu pieredzi dažādu koka un metāla izstrādājumu projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā. MK Dizains projektē un izgatavo produktus, kas atbilst Eiropas standartiem, un, pēc klientu atsauksmēm, ir estētiski pievilcīgi un izturīgi.

MK Dizains, SIA produktu klāstā ietilpst:Screenshot 2023-10-25 at 12.16.35
•    Rotaļu laukumi;
•    Brīvdabas trenažieri;Screenshot 2023-10-25 at 12.11.56
•    Pilsētas un parka aprīkojums;
•    Mēbeles mājai un dārzam. (Vairāk par produktu piedāvājumu: https://mkdizains.lv/produktu-katalogs/)

Plānojot bērnu rotaļu laukumus un Screenshot 2023-10-25 at 12.08.37 āra fitnesa zonas, uzņēmums piedāvā klientiem lielisku iespēju – vizualizēt rotaļu laukuma idejas 3D realitātē, kas dod iespēju redzēt, kā izskatītos gatavais laukums.

MK Dizains piedāvā pilna cikla pakalpojumu – sākot ar plānošanu un projektēšanu, iekārtu izgatavošanu un beidzot ar iekārtu montāžu un uzturēšanas darbiem pēc tam.

Veicot vairākus pasūtījumus jeb izpildot būvprojekta prasības un piegādājot produktu, pēc kāda laika uzņēmums saprata, ka ir nepieciešama menedžmenta sistēma, kas būtu lietderīga visam produkta ciklam – sākot ar administratīvo lietu kārtošanu, ideju, projektēšanu, realizāciju un pēc tam arī produkta uzraudzību.

Mērķis:  Automatizēt saražotā produkta dzīves ciklu, kas ietver sevī arī visu dokumentāciju.

Ieguvums:

  • Visa produkta dokumentācija vienā vietā.
  • Ieguvums ir tendencēs, kas jāuzlabo ražošanas procesos, kur ir kļūdas kvalitātes vadībā, kur rodas neatbilstības, kas ir jāmaina;
  • Vault sistēma pieprasa uzlabot vispārējo darba organizāciju, darba kultūru, arī uzņēmuma mērķus.
  • Sistēmu nevar vērtēt viena projekta ietvaros, ir jāskatās un jāvērtē visi projekti. Lai finansiāli varētu novērtēt ieguvumu ir jāpaiet vismaz pieciem gadiem.

Autodesk Vault Office un Professional ir palīdzējis uzņēmumam MK Dizains, SIA atklāt procesu uzlabošanas iespējas, kas saistītas gan ar kvalitāti, darba kultūru un organizāciju, uzņēmuma mērķiem. Katrs ieguldījums programmatūrā spēj sniegt ieguvumus noteiktā laika posmā. Svarīgi ir uzņēmumam apzināt savas vajadzības, vēlmes un iespējas.

Screenshot 2023-10-25 at 10.19.38Screenshot 2023-10-25 at 12.07.44

 

 

 

 

 

 

 

Attēli iegūti no mkdizains.lv