Kā uzsākt ceļu BIM?

01 Feb 2018

Kā atrast labāko BIM stratēģiju savam uzņēmumam?

BIM ir daudz dažādu stratēģiju un uzdevumu, bet kuru no tām savā ikdienā izmantojat Jūs? Kā vislabāk izlemt, kura no BIM stratēģijām ir vispiemērotākā, lai sasniegtu izvirzītos mērķus?

Viena no BIM stratēģijām ir izprast, kāds ir Tavs galvenais pircējs, iepazīstot viņa mērķus, ikdienas darbības vai izaicinājumus, tāpēc Autodesk ir izveidojis darba semināru “Iepazīsti savu pircēju”. Savu pircēju izpētē ir svarīgi iesaistīt visa uzņēmuma darbiniekus, jo katrs no viņiem saskaras ar atškirīgiem nozares darba ikdienas aspektiem un grūtībām.

Semināra sākumā tiks individuāli analizēta Jūsu uzņēmuma BIM vīzija, atbildot uz tādiem jautājumiem kā:

  • Kādus ieguvumus Jūs vēlaties sasniegt?
  • Kādus rezultātus Jūs sagaidāt?
  • Kādas ir Jūsu prioritātes biznesa pārveidošanai?

Semināra turpinājumā tiks vērsta uzmanība tam, ar kādām grūtībām Jūs saskaraties, ieviešot BIM un vai ir redzami šķēršļi tā ieviešanā. Tāpat tiks veidots plāns, lai nodrošinātu veiksmīgu BIM ieviešanu Jūsu uzņēmumam.

Balstoties uz šo semināra daļu rezultātiem tiks izveidots speciāli Jums paredzēts darbību plāns, lai tiktu sasniegti izvirzītie mērķi.

Arī Latvijā nu jau trīs uzņēmumi ir izmantojuši iespēju piedalīties Autodesk darba seminārā un ir atraduši savu veiksmīgo ceļa sākumu BIM pasaulē.

UZZINĀT VAIRĀK