Kas Jauns Autodesk Revit pasaulē?

autodesk Jaunumi
27 Dec 2017

Jaunākā Autodesk Revit 2018.2 versija ir gatava lietošanai!

Iznākusi jauna inženieru, arhitektu un būvprojektu vadītāju iecienītās programmatūras Autodesk Revit versija 2018.2, kura ir izstrādāta, balstoties uz Revit lietotāju idejām. Kurš gan cits, ja ne paši lietotāji, zina programmatūras priekšrocības un iespējas, kā to uzlabot, lai tā kļūtu pēc iespējas parocīgāka lietošanai.

Kādi ir lietotāju veiktie uzlabojumi?

 1. Uzlabojums jaunajā programmatūras Revit versijā redzams darbā ar projekta pārlūku (Project Browser), kur 2018.2 versijā ir paplašinātas iespējas organizēt skatus ar 4 funkcijām, proti, izvērst visu, izvērst izvēlēto, aizvērt visu, aizvērt izvēlēto (expend all, expand selected, collapse all, collapse selected).

  Project Browser
  Projekta pārlūks (Projec Browser)
 2. Uzlabojumi ir veikti arī darbā ar Section Box, kurā, salīdzinājumā ar Autodesk Revit 2018. versiju, ir vienkāršāk manipulēt ar griezuma plaknēm un to bīdīšanu, izvairoties no kļūdu pieļaušanas un nejaušas elementu pārbīdes.

Section Box
Griezuma sadaļas aile (Selection box)

 1.  Manāmi uzlabojumi ir redzami arī Tekstūrā jeb Fill Patern. Šajā sadaļā vecā izvēlne ir aizvietota ar jaunu izvēlni, kurā ievietots meklēšanas rīks (jaunas tekstūras meklēšanai). Ir iespējota arī vairāku iesvītrojumu izvēle, dzēšana un, pielāgojot tekstūru, vienkāršota tekstūru mērogošana bez pat. faila.

  Fill Pattern
  Tekstūra (Fill Patern)
 2. Jaunā versija Autodesk Revit 2018.2 spēj “atcerēties” pēdējo lokācijas vietu, no kuras tika ielādēts kāds saimju fails (Family file). Tādējādi nākamreiz, augšuplādējot jaunu failu, ir iespēja doties uz to mapi, kur atradās nepieciešamais saimju fails.

  Family file
  Saimju fails (Family file)

   

Arī jaunas iespējas var manīt jaunajā Revit 2018.2 versijā!

 1. Jaunajā Revit 2018.2 MEP sadaļā ir iespēja izveidot cauruļvadu 3D modeli, balstoties uz AutoCAD Plant 3D izveidoto principiālo shēmu (P & ID).

  Pid Modeler
  P & ID modelētājs
 2. Autodesk Revit 2018.2 versijā ir redzamas bultas, kuras norāda plūsmas virzienu. Šāda opcija sniedz iespēju precīzi saskatīt, ar kuru savienojumu var savienoties.
 3. Programmatūrā Autodesk Revit 2018.2. ir redzami arī jauna funkcija Visibility/Graphic Overrides Revit MEP. Tajā katras sistēmas elementi var tikt attēloti savā krāsā, strādājot ar skata filtriem, lai vieglāk tiktu atšķirta dažādu elementu redzamība skatos.

  Fabrication solid fill
  Izgataves krāsa (Fabrication solid fill)
 4. Revit 2018.2 versijā ir papildināta dzelzsbetona elementu bibliotēka, proti, tai pievienoti tādi elementi kā kolonnas, sijas, pārsegumi, pamati.

  Dzelzbetona elementu bibliotēka
  Dzelzbetona elementu bibliotēka