Kas jauns Revit 2022?

Jaunumi Revit
16 Apr 2021

Ilgi gaidītā Revit 2022 versija ir klāt! Ņemot vērā klientu atsauksmes un ieteikumus, projektēšanas un dokumentācijas darbplūsmas ir kļuvušas efektīvākas, uzlabota savietojamība projektu grupām visos projektēšanas posmos un virkne citu jaunu funkciju, kas paaugstinās darba kvalitāti, strādājot ar Revit.

Jūsu atsauksmes veicina programmatūras uzlabojumus.

Revit 2022 nodrošina modeļu koordinēšanu, projekta procesa paziņošanu un projektu dokumentēšanu daudz labākā veidā, kā līdz šim. Revit 2022 nav fokusēts tikai uz arhitektiem vai inženieriem, bet gan uz veidiem, kā strādāt vienotāk. Turpmāk ir norādītas galvenās jomas, kurās Revit 2022 funkcijas palīdzēs Jums BIM procesos.

Savienojiet Revit ar rīkiem, kurus izmantojat katru dienu.

Projektu komandas var strādāt ar Revit un citiem izvēlētajiem programmatūras rīkiem. Revit pašlaik ir vienīgā programmatūra, kuru ir sertificējuši buildingSMART International, lai lietotāji varētu eksportēt arhitektūras un konstrukciju daļas IFC4 formātā. Balstoties uz lietotāju prasībām, Autodesk ir uzlabojis veidu, kā komandas efektīvāk var sadarboties ar lietotājiem, kuri izmanto citas programmatūru platformas. Autodesk ir paziņojis, ka MEP nozare ir nākošā, kurai tiks veikta IFC4 sertifikācija. 

Jaunā Revit 2022 ir savietojama ar  Rhinoceros 3D. Ir ieviesta arī jauna round-trip  darbplūsma starp Revit un FormIt Pro. Abi uzlabojumi padara plūsmu no koncepta radīšanas līdz programmatūru definēšanai projekta izstrādē daudz vienkāršāku. Izmantojot Revit un Inventor Professional jaunās priekšrocības, ir iespējams savienot ražošanas procesus ar BIM. Inventor 2022 elementus var eksportēt kā .RVT faila formātus, nodrošinot tiešu sasaisti ar Revit projektiem.

TRial

Runājot par dokumentāciju, programmatūra Revit 2022 tiek instalēta ar plašu funkciju kopu, kas centrēta uz projekta rezultātu izstrādi. Veikti nozīmīgi uzlabojumi specifikācijās, anotācijās, marķējumos, kas padara projekta autorēšanu ātrāku un samazina kļūdu risku. Pagriezti marķējumi, revīziju numerācija, punktveida slīpumi un augstuma atzīmes, kā arī ass līniju attēlošana 3D skatos – viss ir pieejams Revit 2022.

Jaunajā Revit 2022 katrs atradīs kaut ko sev.

Jūs izmantojat Revit, lai izdarītu daudzas lietas. Uzlabojumi, kas dod labumu ikvienam, ir šīs versijas pamatā. Revit 2022 piedāvā konusveida sienas un slīpu sienu profila rediģēšanu, jaunas kategorijas, lai filtrētu dizaina elementus, kas iepriekš bija atrodams zem Generic Model, piemēram, pārtikas un medicīnas elementi. Tajā ir arī jaunākie atjauninājumi Generative Design un Route Analysis rīkiem, sniedzot labāku atbalstu ģeometrijai un informētāku lēmumu pieņemšanu par projektu.

Visu nozaru inženieri būs patīkami pārsteigti par dokumentācijas rīkiem. Konstrukciju inženieri saskatīs uzlabojumus tērauda un armatūru savienojumos. MEP inženieri un ražotāji gūs labumu no specifikāciju uzlabojumiem, kas atvieglos dokumentu izstrādi programmatūrā Revit. Rīks Design to Fabrication ir uzlabots, lai nodrošinātu vienmērīgāku darbplūsmu. Mehānisko sistēmu analīzē ir redzami būtiski pavērsieni, sākot ar spēju skatīt enerģijas analītiskos modeļus 3D skatos līdz detalizētas slodzes pārskatu noteikšanai Revit programmatūrā.

Revit uzlabojumus nodrošina lietotāju izteiktās vēlmes.

Katrs lietotājs var iesniegt savus ieteikumus  Revit Ideas un Revit Forum, un Autodesk tos noteikti ņems vērā.