SketchUp 2021 Studio: Uzlabojiet darbplūsmu

14 Apr 2021

SketchUp izstrādātāji ir pielikuši lielas pūles, lai  attīstītu SketchUp Studio piedāvājumu, tādā veidā  padarītu to vēl pievilcīgāku arhitektūras, inženierijas un celtniecības (AEC) profesionāļiem. Šodien mēs kā SketchUp izplatītāji Latvijā, esam gandarīti paziņot par divām zīmola jaunajām funkcijām, kas padarīs jūsu darbplūsmas iespējas lielākas un racionalizētākas nekā jebkad agrāk.

Laipni lūdzam Studio ģimenē, V-Ray un Scan Essentials!

2021-Studio-Launch-hero-social_Studio_1200

Punktu mākoņu datu importēšana, izmantojot Scan Essentials (tikai Windows)

Līdzīgi kā PreDesign un Add Location, arī Scan Essentials ir būtisks jau no paša procesa sākuma. Izmantojot rīkus, lai importētu, skatītu un modelētu tieši no punktu mākoņa datiem programmā SketchUp, kas kalpos kā pamats 3D modelim. Dažas funkcijas, kas palīdz atbalstīt jūsu darbplūsmu, ir punktu mākoņu importēšana no bezpilota lidaparātiem, zemes skenēšana, fotogrammetrija, lidar sensori un mobilā kartēšana; modelēšana tieši uz punktu mākoņiem, ņemot tos kā pamatu; salīdzināšanas funkcionalitāte, lai nodrošinātu, ka jūsu modelis atbilst punktu mākonim; dažādi skatu veidi; kā arī spēja tuvināt noteiktus elementus un mainīt krāsas un caurspīdīgumu. Kad esat pabeidzis savu 3D modeli, ir pienācis laiks pāriet uz 2D, izmantojot tiešo LayOut integrāciju. Ietaupiet modelēšanas laiku, eksportējot kontekstuālās skenēšanas datus tieši LayOut profesionālai dokumentācijai.

2021-Studio-Launch-hero-social_Scan-Essentials-1200

Punktu mākoņa vizuālie dati, ko tas sniedz visai jūsu darbplūsmai, ir nenovērtējami; piemēram, palielinot modelēšanas precizitāti un efektivitāti. Izmantojot Scan Essentials, jūs varat labāk integrēt projekta posmus, sākot no vietas apsekojuma, uzmērīšanas līdz projektēšanai un būvniecībai.

Uzziniet visu par Scan Essentials šeit.

Reāllaika un fotoreālistiska renderēšana ar V-Ray 5

2021-Studio-Launch-hero-social_VRAY-1200

Vizualizācija neapšaubāmi ir liela AEC profesionāļu darba plūsmas daļa – neatkarīgi no tā, vai tas notiek projekta pārskatu laikā ar savu komandu vai klientu, vai arī tad, kad jūs prezentējat savu projektu galīgajiem apstiprinājumiem. Izmantojot V-Ray 5 uz SketchUp platformas, jūs tagad varat savu projektu aizvest līdz fotoreālistiskam attēlam, pielāgojot apgaismojumu, pievienojot ēnas, izvēloties globālos apgaismojuma iestatījumus – un vēl daudz ko vairāk. Sāciet, izpētot Chaos Cosmos, V-Ray spēcīgo, viedo 3D satura bibliotēku. Lejupielādējiet renderēšanai gatavu saturu, piemēram, veģetāciju un cilvēkus, tieši savā SketchUp modelī – ietaupot laiku un savu enerģiju.

Uzziniet vairāk par to, kā V-Ray varat iekļaut savā darbplūsmā.

Uzmanību: SketchUp Studio ir tikai pieejams uz Windows OS, un tā abonementā ietverts V-Ray 5.