Marķējumu pārvēršana izmērāmos datos un projekta pārskatā ar Bluebeam Revu

29 Jan 2020

Kamēr projekti ir pilni ar text-box marķējumu, norāžu un mērījumu atzīmju lappusēm un lapām, datu iegūšana un pārskats ne vienmēr iespējams. “Un kāpēc gan ne?” Jautā Turner Construction  būvinženiere Keitija Vuda. “Šie ir patiešām labi resursi, bet vai ir kāds veids, kā tos labāk automatizēt?”

Keitijas Vudas atbilde radās, apvienojot Bluebeam Revu Marķējumu saraksta (Markups List)  jaudu ar biznesa informācijas (BI) programmatūru, piemēram, Microsoft Power BI. “Inženieri un apakšuzņēmēji, viņi katru dienu atzīmē marķējumus, mainot informāciju, tāpēc mēs atrodam iespēju izveidot savienojumu ar datu avotiem, izveidot visaptverošus pārskatus un pēc tam iesaistīt mūsu komandas, lai pieņemtu lēmumus, kas virza šos pārskatus.”

Marķējumu metrizēšanas priekšrocības:

  • Ļauj ieinteresētajām personām viegli piekļūt pārskatiem, lai pieņemtu lēmumus
  • Mēra panākumus un veicina veiktspēju
  • Palielina izpratni par projekta jautājumiem
  • Uzlabo komandas atbildību

“Mēs visi esam kāda veida komandās, tāpēc jums ir jāveido pārskati, kas cilvēkiem palīdz pieņemt lēmumus.”

Turner Construction  būvinženiere Ketija Vuda

Kā tas darbojas

Marķējumu saraksts Revu lietotājiem ļauj ierakstīt statusus, uzticēt pienākumus, redzēt mērījumus un komentārus ciešā sadarbībā digitālajā telpā. Kā datu avots marķējumu sarakstā ir ietverta informācija, kas tiktu ievilkta BI programmatūrā, lai radītu ieskatu. Lietotāji var eksportēt simtiem un tūkstošiem marķējumu no marķējumu saraksta kā CSV, saglabāt šos datus failu pārvaldības galamērķī, piemēram, SharePoint, un ļaut atjaunot Power BI pārskata sākotnējos iestatījumus, lai atrastu šos datus.

Pārskatu var izplatīt visām komandām, sniedzot izpratni par projekta izpildi, materiāliem, uzstādīšanas izmaksām un gandrīz visu, kas vērtīgs procesa uzlabošanai. “Potenciāls ir neierobežots,” apstiprina Vuda. “Digitāli uztverot lauka koordināciju un progresu PDF failā, šīs informācijas arhīvs ir labāks. Jūs katru dienu saņemat datus no darba vietas, lai jūs varētu izmērīt un veikt uzlabojumus jebkurā jomā, kas ietekmē jūsu projekta izpildi. ”

 

 

Metricizing-Markups-inline1

 

Revu funkcionēšanas iespējas, bez kā Keitija Vuda nespēj iztikt:

  • Bluebeam Studio – Revu ietvaros projektu komandas vienlaicīgi var pārskatīt, iezīmēt, modificēt un atjaunināt tos pašus failus Studio mākonī. Tas ļauj ieinteresētajām personām dalīties ar apakšuzņēmējiem, dizaineriem un īpašniekiem ar Studio sesijām, un viņi var piedalīties un pievienot datus, kas tiek savākti marķējumu sarakstā.
  • Batch Summary – kad tiek pārtraukta eksportēšana no marķējumu saraksta, varat izmantot izvēlni Batch, lai eksportētu vairākus PDF failus un pēc tam tos palaist caur to pašu datu modeli savā BI programmatūrā. “Tas visu mainīja,” atceras Vuda. “Tas man ietaupīja daudz laika.”
  • Merge data – vairākas PDF veidlapas mapē var atsevišķi apstrādāt datu izmantošanai, izmantojot funkciju Merge data. “Jūs varat analizēt visas  atbildes, kuras saņēmāt, izmantojot šīs veidlapas, un apvienot tās vienkāršā izklājlapā,” piebilst Vuda.

Keitijai Vudai marķēšanas mērķis ir informācijas apmaiņa. “Mēs ne tikai palīdzam sev, bet arī palīdzam tirdzniecības partneriem un klientiem, ja vienmēr dalāmies ar informāciju par projektu.”