Padomi AutoCAD lietošanā

Jaunumi
06 Apr 2018

22. martā datorprogrammu ražotājs Autodesk klajā laida jauno AutoCAD 2019 versiju. Reizē ar to ir iznākusi arī atjauninātā AutoCAD Web app versija, kā arī jaunā AutoCAD Mobile app.

Jaunā AutoCAD Web app versija nelīdzinās iepriekšējai AutoCAD interneta aplikācijai. Lietojot jaunākās pārlūkprogrammatūru iespējas, aplikācija ir pārveidota vēl modernāka.

AutoCAD tehnoloģijas

Ar jauno AutoCAD RealDWG un grafisko tehnoloģiju, kas pieejams AutoCAD Web app, Jūs iegūsiet precīzus, kvalitatīvus un augstas izšķirtspējas rasējumus lietojot interneta pārlūku, pat neizmantojot pašu AutoCAD programmatūru savā datorā. Jaunajā aplikācijā ir pieejamas AutoCAD pamata komandas un funkcijas, ļaujot bez papildus apmācības sākt lietot AutoCAD Web app.

Pieejams jebkurā laikā un vietā

Jaunā AutoCAD Web aplikācija ir pieejama bez atsevišķas instalēšanas, tāpēc šo aplikāciju var izmantot jebkurā vietā, kur pieejams interneta savienojums. AutoCAD Web app neaizstāj ierasto AutoCAD programmatūru, bet gan dod papildus iespēju turpināt darbu arī neatrodoties pie sava datora.

Arī, ja Jums nav pieejams dators, AutoCAD mobilā aplikācija piedāvā šīs pašas iespējas.  AutoCAD mobilā aplikācija pieejama App Store, Google Play un Windows Store.

Uzziniet vairāk noderīgu padomu, apmeklējot InfoEra Latvia veidoto semināru “AutoCAD padziļinātais kurss – 30 lietderīgas funkcijas!”

AUTOCAD PADZIĻINĀTAIS KURSS