Pāreja no uzturēšanas plāna uz abonēšanu

24 Mar 2017

Vēlamies Jūs informēt par pārmaiņām, kurām gatavojas Autodesk. Drīzumā ir gaidāmas izmaiņas, kuras ietekmēs visus klientus, kuri lieto pastāvīgās licences ar aktīviem uzturēšanas plāniem.
Autodesk uzskata, ka abonēšana ir labākais veids, kā pilnvērtīgi izmantot iespējas, kas tiek piedāvātas programmatūras lietotājiem, savlaicīgi saņemot visus jaunākos uzlabojumus. Tieši tāpēc uzņēmums šobrīd ir ceļā uz statusu “uzņēmums, kurš piedāvā tikai abonēšanu”. Autodesk pilnībā investēs savus līdzekļus abonementu attīstīšanā, lai nodrošinātu datorprogrammu lietotājus ar visprogresīvākajām tehnoloģijām un rīkiem.

Jūsu ieguvumi:

 • Jaunākā un labākā funkcionalitāte
  Piekļūstiet Autodesk inovācijām, produktu uzlabojumiem, mākoņpakalpojumiem un citai papildus funkcionalitātei, kolīdz tā ir pieejama, nepiemaksājot papildus .
 • Piekļuve jaunajiem nozaru komplektiem (AEC Industry Collection, Product Design Industry Collection, Media & Entertainment Collection)
  Jaunie nozares komplekti ir lieliska iespēja iegūt savā rīcībā noderīgu rīku klāstu. Šis piedāvājums ir pieejams tikai kā abonements un tas noteikti būs izdevīgs gadījumā, kad nepieciešams strādāt ar vismaz 2 datorprogrammām.
 • Uzlabots atbalsts
  Izmantojiet iespēju saņemt ātrāku atbalstu vai rezervēt konkrētu telefonkonsultācijas laiku ar Autodesk tehniskā dienesta darbiniekiem.
 • Vienkāršota programmatūras administrēšana
  Piekļūstiet rīkiem, kuri palīdzēs administrēt un pārraudzīt Jums pieejamās licences un to lietošanas tiesības vienkāršāk.

Attīstot licenču abonēšanas iespējas, Autodesk ir nonācis pie secinājuma, ka administrēt 2 licenču biznesa modeļus (pastāvīgās licences ar uzturēšanas plāniem un abonementus) ir sarežģīti un dārgi. Tāpēc, sākot ar 2017. gada 7. maiju, uzturēšanas plānu atjaunošanas maksai tiks paaugstināta cena par 5%, 2018. gadā tā pieaugs par 10%, savukārt 2019. gadā – par 20%. Turklāt atjaunināt licenču uzturēšanas plānus turpmāk varēs tikai uz 1 gadu.

Autodesk augstu vērtē Jūsu lojalitāti un veiksmīgo sadarbību. Tagad, kad esat iepazīstināti ar gaidāmajām izmaiņām, “Autodesk” vēlas Jums piedāvāt īpašus nosacījumus, lai pievienotos klientiem, kuri izvēlas abonēšanas iespējas.

Sākot ar 2017. gada jūniju, Jums ir iespēja pāriet no savām pastāvīgajām licencēm ar aktīviem uzturēšanas plāniem uz abonementiem ar līdz pat 60% atlaidi no jauna abonementa cenas. To būs iespējams izdarīt arī turpmākajos gados, taču katru gadu atlaide pāriešanai samazināsies – attiecīgi 2018. gadā tā būs par 5% mazāka, bet 2019. gadā par 10% mazāka nekā šogad. Svarīgi, ka, pārejot uz abonementu, Jūs saglabāsiet iespēju pagarināt abonementu par īpaši Jums pielāgotu cenu, tikmēr, kamēr turpināsiet to pagarināt.

UZZINĀT VAIRĀK