Kas jauns AutoCAD un AutoCAD LT 2018?

28 Mar 2017

Jaunākās AutoCAD un AutoCAD LT 2018 versijas ir gatavas pieņemt nākotnes izaicinājumus

Pasaulē iecienītā programmatūra AutoCAD tiek nemitīgi attīstīta, lai ar tās palīdzību projektētāji, inženieri un konstruktori spētu realizēt savas idejas visaugstākajā līmenī.

Datorprogrammā ir apvienoti mūsdienīgi rīki, kas nodrošina precīzas 2D dokumentācijas un rasējumu sagatavošanu. To iespējams ērti personalizēt, tādējādi nodrošinot speciālistus ar ērtāko rīku un funkciju izvietojumu uz darbvirsmas. Turklāt ir plašas iespējas papildināt darbvirsmu ar aplikācijām, kuras pieejamas vietnē Autodesk App Store.

Kādi ir ievērojamākie jaunumi?


PDF-SHX-Text-Recognition

Ātri konvertē importēto PDF ģeometriju par teksta objektiem.


External-Reference-enhancements

Vienkārši salabo kļūdainās saites uz ārējām referencēm.Offscreen-Selection

Droši atlasi un pārvieto objektus pat ārpus ekrāna. Atlasītie objekti paliks atlasē pat tad, ja jūs attālināsiet ekrānu.


Text-to-Mtext

Savieno teksta un Mtext objektus vienā Mtext objektā. Jaunais Combine text rīks ir viegli lietojams, jo jaunajā versijā gan text, gan Mtext objekti var tiks atlasīti vienlaikus. Raktszīmju kodi tiks precīzi pārtulkoti, saglabājot izvēlēto formatējumu. 

Kā ērti un ātri dalīties ar AutoCAD failiem?

Sadarbībā ar projekta komandu lieti noderēs integrētas darbvirsmas, mākoņtehnoloģiju un mobilās vietnes, kuras ļauj dalīties ar datiem, tos apskatīt un daudz vairāk.  Iegādājoties AutoCAD vai AutoCAD LT abonementu, ir iespēja izmantot AutoCAD mobile app bez papildus maksas. Tā ļaus izvairīties no drukātu rasējumu pārnēsāšanas, jo varēsiet:

  • apskatīt, rediģēt un kopīgot CAD rasējumus, izmantojot mobilo telefonu vai planšetdatoru;
  • veikt mērījumus, atzīmēt, pievienot komentārus, apsekojot objektu būvlaukumā;
  • ātri sagatavot jaunus rasējumus, ja nepieciešams.

Spied uz attēla un uzzini, kā saņemt izdevīgāko piedāvājumu efektīvai sadarbībai! 

autocad_autocad mobile app

UZZINĀT VAIRĀK