Realizē savas idejas ar Enscape 3.1

30 2021

Jaunā Enscape 3.1. versija ir klāt!

 

Kas jauns?

Realizējiet savas idejas, izmantojot programmu Enscape 3.1. Izveidojiet izcilus dizainus ar tādām funkcijām kā pavisam jauna Materiālu bibliotēka un Materiālu rediģēšanas iespēja.

Materiālu bibliotēka

Vienkāršs veids, kā uzlabot savu projektu reālismu, ir pareizo materiālu izmantošana. Izmantojot Enscape jauno materiālu bibliotēku, varat izvēlēties kādu no iepriekš definētiem augstas kvalitātes materiāliem, kas ir gatavi lietošanai jūsu projektos. Lai sāktu darbu, ir izveidoti vairāk nekā 200 materiāli, un bibliotēkai tiks pievienoti papildu materiāli ar turpmākajiem izlaidumiem.

 Jaunajā materiālu bibliotēkā ir atrodami tādi materiāli kā koks, audums, ķieģeļi un flīzes. Šos materiālus var importēt arī materiālu redaktorā, kur jūs varat rediģēt dažādus elementus, lai iegūtu nepieciešamo izskatu.

Šī jaunā funkcija ietaupīs jūsu laiku, meklējot un veidojot augstākās klases renderēšanas materiālus, kā arī ļaus viegli uzlabot vizualizāciju kvalitāti bez lielas piepūles.UI_MaterialLibrary_Wood copy

Materiālu rediģēšanas iespēja

Materiālu redaktorā Enscape 3.1 ir pieejams ne tikai jauns interfeiss, bet arī jaunas funkcijas un uzlabota funkcionalitāte.

Tagad materiālus ir ātrāk un vieglāk identificēt sarakstā, ar krāsu un materiāla veida indikatoru. Ir arī jauns pašizgaismots materiāla veids, jaunas ikonas, vadības ierīces un karšu cilnes, lai uzlabotu lietojamību.

Materiālu redaktorā varat arī importēt un eksportēt materiālu paketes. Tas ir īpaši noderīgi personām un komandām, kuras vēlas piekļūt noteiktiem iepriekš sagatavotiem materiāliem no citiem projektiem.

UI_MaterialEditor_Grass copy

Atbalsts NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling)

Enscape 3.1 ir aprīkots ar NVIDIA DLSS tehnoloģiju, kas automātiski uzlabo veiktspēju. Dziļās mācībās (Deep Learning) balstīta tehnika, nodrošina renderēšanu procesu pašā programmatūrā ar zemāku izšķirtspēju, bet nodrošina tīru un asu augstas izšķirtspējas attēlu gan augstas kvalitātes videoklipiem, gan augstas veiktspējas virtuālai realitātei tos eksportējot.

Ja ir iespējota NVIDIA DLSS, video renderēšanas laiks samazinās un kvalitāte uzlabojas. Jūs varat izbaudīt uzlabotu reāllaika veiktspēju un augstāku kadru ātrumu ar daudz zemākām GPU prasībām. Šī jaunākā tehnoloģija ir pieejama lietotājiem ar NVIDIA RTX grafisko karti.

Izmantojot Enscape un NVIDIA DLSS, izmantojiet jaunākās paaudzes – augstas izšķirtspējas VR brilles un baudiet augstākas kvalitātes virtuālās realitātes pieredzi.

Enscape_3.q_Release_Imagery_DLSS_RTX

Panorāmas Galerija

360 grādu panorāmas, kas izveidotas no Enscape, ir populārs veids, kā demonstrēt dizainu. Tie ļauj klientiem patstāvīgi orientēties projektā, izmantojot tīmekļa saiti vai pat QR kodu.

Lai ar šo funkcionalitāti spertu vēl vienu soli tālāk, Enscape ir ieviesuši Panorāmas galeriju – kas ir viena no visvairāk pieprasītajām funkcijām no Enscape lietotājiem.

Izmantojot jauno galeriju Panorama, varat vienlaikus grupēt un koplietot vairākas panorāmas – ideāli piemērotas vairāku istabu demonstrēšanai vai dažādu dizaina variantu salīdzināšanai. To var pārvaldīt, izmantojot Enscape licenču centra sadaļu Augšupielādes, un tas ļauj lietotājiem piekļūt vairāk nekā vienai panorāmai vienlaikus, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu.

PANO_InteriorCafe

Materiālu redaktors Revit programmatūrai

Lai palīdzētu uzlabot Revit un Enscape materiālu darbplūsmu, Enscape ir ieviesuši Revit pamata materiālu redaktoru.

Šis redaktors atbalstīs materiāla veidu “General”, ļaujot pašā Enscape izmantot video faktūras, pašizgaismojošus materiālus. Vairs nav nepieciešami citi risinājumi!
Šis ir tikai pirmais Revit Material Editor projekta posms. Enscape tagad strādā pie tā, lai nodrošinātu labāku pieejamību nākamajām Revit materiālu redaktora funkcijām.

Vienkārši objekti

Enscape ir pieejams aizraujošs Enscape Asset Library atjauninājums – Enscape ir izlaiduši vienkāršotu objektu klāstu, kas ir viegli (nepadara smagu projekta failu) un kuriem ir vienkāršs, balts izskats.

Šie objekti ir ideāli piemēroti izmantošanai agrīnās projektēšanas fāzēs, lai sniegtu klientiem un kolēģiem priekšstatu par jūsu redzējumu, neatraujot viņus no dizaina pamatelementiem. Tas ir ideāls variants konteksta sniegšanai, taču bez sarežģītības un specifikas.

Šajā sākotnējā vienkāršoto objektu izlaidumā ir cilvēki, ēkas, veģetācija, mēbeles un transportlīdzekļi.

SimplifiedAssets_03_FINAL copy

Ray-Traced Sun Shadows (Staru izsekotas saules ēnojums)

NVIDIA RTX staru izsekošanas tehnoloģija ir daļa no Enscape kopš 2019. gada 2.6.1. versijas. Tas lietotājiem nodrošina ātrus un precīzus apgaismojuma un atstarošanas aprēķinus.

Un tagad, izmantojot Enscape 3.1, jūs varat izbaudīt vēl kvalitatīvākus renderējumus  un reālismu ar jaunām staru izsekojamām saules ēnām.

Asākas un precīzākas ēnas uzlabos jūsu renderēšanas kvalitāti, un tās var baudīt jebkurā eksportētajā attēlā, panorāmas eksportā un vienkārši izstaigājot Jūsu modeli reāllaikā. 

Enscape_3.1_Release_Imagery_ray-traced-shadow

UZZINĀT VAIRĀK

Jau 25.augustā iespēja piedalīties izglītojošā seminārā par ainavu arhitektūras veidošanu, izmantojot Enscape un Revit! Turklāt par neticamu akcijas cenu – tikai 20 Eur+PVN!

Enscape_Revit_vasaras-akcija-augusts