Semināra “Sadarbības rīki būvprojektu realizācijā” apskats

Jaunumi
02 Nov 2018

31. oktobrī InfoEra Latvia birojā notika seminārs “Sadarbības rīki būvprojektu realizācijā”. Tā mērķis bija informēt būvniecības nozares pārstāvjus par jaunākajiem un noderīgākajiem vienotas datu vides nodrošināšanas un sadarbības rīkiem veiksmīga būvprojekta izstrādē.

Seminārā piedalījās 23 dalībnieki, kuri iepazinās ar 3 dažādiem sadarbības rīkiem – BIM 360 Design, kas ir noderīgs liela mēroga BIM projektu izstrādē, BIM 360 Docs, kas nodrošina vienotu datu vidi dokumentu pārvaldībai. Savukārt, trešais rīks – Revizto – ir piemērots būvniecības darbu veiksmīgai organizēšanai un komunikācijai. Semināra dalībnieki atzina, ka prezentētie sadarbības risinājumi būtu ļoti noderīgi un spēcīgi rīki, īpaši izceļot BIM 360 Design sniegtās iespējas.

Esam patiesi iepriecināti, ka seminārā piedalījās būvniecības projektu vadības uzņēmuma “Būvkonsultants” pārstāvis Raivo Kalderauskis un dalījās savā pieredzē, kā sadarbības rīks Revizto nodrošināja veiksmīgu būvniecības organizāciju SWH biroju centra pārbūves procesā.

 

Semināra iespaidi apkopoti galerijā: