MagiCAD veiksmes stāsts "Mall of Scandinavia" būvniecībā

Jaunumi
30 Okt 2018

2012. gadā Somijas pilsētā Solnā tika uzsākta lielākā iepirkšanās centra “Mall of Scandinavia” būvniecība Ziemeļeiropā. Iepirkšanās centra inženiertīklu projektēšanu veica viena no lielākajām Ziemeļeiropas inženiertīklu projektēšanas kompānijām “INCOORD Installation Coordinator AB”. Kopš dibināšanas brīža (1983. gada) INCOORD Instalation Coordinator AB ir izstrādājusi inženiertīklu projektus slimnīcām, laboratorijām, viesnīcām, iepirkšanās centriem, u.c. iestādēm. Iepirkšanās centra “Mall of Scandinavia” projektēšanai INCOORD Installation Coordinator AB izmantoja MagiCAD produktus: MagiCAD Ventilation, MagiCAD Piping, MagiCAD Sprinkler Designer un MagiCAD System Designer.

 

InfoEra Latvia MagiCAD

 

Jau 2015. gadā tika pabeigta “Mall of Scandinavia” būvniecība. Tā kopējā platība sasniedza 300 000 m2, kuros tika ietverti 22 restorāni, 230 veikali un 100 000 m2 liela autostāvvieta.

INCOORD Installation Coordinator AB projektu vadītājs atzina: 

Jau kopš 1999. gada izmantojam MagiCAD produktus un esam konstatējuši, ka esam ievērojami samazinājuši laika patēriņu un uzlabojuši darba efektivitāti dažādām nozīmīgām, bet laikietilpīgām darbībām. Izmantojot MagiCAD produktus, vienlaicīgi varam modelēt vairākus cauruļvadus, automātiski ģenerēt paredzamo atvērumu vietas, vai aprēķināt izmantojamo materiālu apjomus un izmaksas.


 

mall_of_scandinavia_2_web_1024x683px-768x512

 

 

Lielākā MagiCAD priekšrocība ir tā, ka pieejamajiem MagiCAD bibliotēkas objektiem ir norādīta informācija par objektu tehniskajiem parametriem. Precīzi dati par katru no objektiem ir ļoti svarīgs aspekts, izstrādājot inženiertīklu projektus, lai iegūtu precīzus aprēķinus un uzbūvētu kvalitatīvu ēku. Turklāt, jo lielāka mēroga projekts jārealizē, jo svarīgāk ir veidot sadarbību starp visu projektēšanas disciplīnu dalībniekiem. Tieši šī iemesla dēļ izstrādātie 3D MEP modeļi programmatūrā MagiCAD var tikt eksportēti IFC un BCFzip formātos, līdz ar to tiek nodrošināta veiksmīga sadarbība visa projekta dzīves ciklā.

INCOORD Installation Coordinator AB BIM speciālists

mall_of_scandinavia_3_web_1024x585px-768x439