Seminārs "CivilPoint Baltic Roadshow"

Jaunumi
25 Mai 2018

 

Ar prieku paziņojam, ka vakar, 24. maijā, Latvijā noslēdzās semināru cikls “CivilPoint Baltic Roadshow” viesnīcā “Riga Islande hotel”. Galvenie semināra organizētāji bija Somijas infrastruktūras projektēšanas nozares datorprogrammu izplatītājs un ražotājs CivilPoint OY un lielākais Autodesk partneris Baltijā – InfoEra grupa.

Seminārā Latvijā piedalījās 21 dalībnieks, lai gūtu jaunu pieredzi un zināšanas par veiksmīgiem un efektīviem BIM darbības principiem, datu pārvaldību dažādu infrastruktūras projektu izveidē un Autodesk datorprogrammu jaunumiem. Tāpat semināra dalībnieki iepazina un uzzināja jauno infrastruktūras projektēšanas risinājumu ceļiem – NovaPoint un Trimble Quadri funkcijas un iespējas.

Semināra dalībnieki atzina, ka semināru cikla “CivilPoint Baltic Roadshow” sniegtā informācija, kā arī datorprogrammu Novapoint un Trimble Quadri demonstrējumi bija ļoti noderīgi un iedvesmojoši, lai arī Latvijā efektīvāk tiktu attīstīta BIM darbplūsma un izstrādāti precīzāki infrastruktūras projekti, izmantojot jaunākos rīkus un programmas.

Uzņēmuma “PRO VIA” pārstāvis Mārtiņš Pētersons atzina, ka bija interesanti redzēt, kā veiksmīgi veidot ceļu krustojumus programmatūrā Trimble Quadri, bet uzņēmuma “Tomus” pārstāvis Valdis Polmanis uzsvēra, ka seminārā ieguva labāku izpratni par BIM pamatprincipiem un darbplūsmu infrastruktūras jomā.


Pateicamies par izrādīto interesi un lapini gaidīsim jūs arī nākošajos rīkotajos semināros!


Semināra iespaidus apkopojām galerijā: