CivilPoint un InfoEra grupa ir noslēguši vienošanos par sadarbību

Jaunumi
18 Mai 2018

Projektēšanas programmatūras izplatītājs – uzņēmums “InfoEra”, ir parakstījis vienošanos par sadarbību ar Civilpoint OY, lai nodrošinātu efektīvus projektēšanas risinājumus Baltijas valstīs. Uzņēmuma InfoEra grupa Baltijā kopā ar Civilpoint OY, dalīsies pieredzē un papildinās zināšanas par dažādiem infrastruktūras projektiem Skandināvijas valstīs, izmantojot Trimble Quadri & Novapoint projektēšanas rīkus.

“Mēs esam patiesi priecīgi par noslēgto vienošanos ar Civilpoint, jo tas dod mums iespēju papildināt InfraBIM risinājumu piedāvājumu klāstu, kas sekmēs efektīvu infrastruktūras projektu izstrādi gan Lietuvā, gan Latvijā un Igaunijā, “ atzīst Lietuvas uzņēmuma InfoEra tehniskais direktors Leonas Jasevičius.

BIM (būves informācijas modelēšana), lieli datu apjomi, aprēķini mākoņlietotnēs un datu analīze būtiski maina infrastruktūras plānošanu, projektēšanu, celtniecību un pārvaldīšanu. Baltijas valstīs strauji pieaug pieprasījums attīstīt būves informācijas modeļus un to izmantošanu projekta izstrādei, konstrukcijām un projekta vadīšanai.

Uzņēmuma CivilPoint direktors Tuomas Hörkkö intervijā atzīst: “Mēs esam pārliecināti, ka sadarbība ar uzņēmumu InfoEra ir pareizs lēmums, lai sniegtu savas zināšanas un tehnoloģisko atbalstu Baltijas klientiem.” Tuomas Hörkkö arī uzsver, ka CivilPoint un InfoEra grupas uzņēmumu mērķi ir līdzīgi, proti, abi uzņēmumi mērķtiecīgi veido ilgtermiņa attiecības ar klientiem un sniedz nepieciešamo atbalstu Infra-BIM modelēšanā.

Trimble Quadri & Novapoint projektēšanas rīki infrastruktūras objektu izstrādei ļauj būvinženieriem efektīvi konstruēt ceļus, dzelzsceļa sliedes, tuneļus, tiltus, kā arī ūdens un kanalizācijas sistēmas. Jaunās programmatūras iespējas palīdzēs īstenot vēl veiksmīgākus projektus, lai radītu ilgtspējīgu infrastruktūru.

Uzņēmums InfoEra dibināts 1998. gadā Lietuvā. InfoEra grupas uzņēmums Baltijā ir AutoCAD un citas populāras projektēšanas programmatūras (MagiCAD, 3ds Max, V-ray u.c.) izplatītājs, kas ieguvis Autodesk Gold Partner statusu. Grupa darbojas visās 3 Baltijas valstīs – InfoEra Latvia (Latvijā) un AruCAD (Igaunijā).

Uzņēmums CivilPoint OY ir dažādu infrastruktūras nozares datorprogrammu izplatītājs, nodrošinot klientus ar labāko projektēšanas, būvniecības un datu analīzes programmatūru. Uzņēmums piedāvā arī apmācības un sniedz konsultācijas programmatūras lietošanā. CivilPoint OY ir dibināts Somijā, pilsētā Espo.

Piesakies semināram “CivilPoint Baltic Roadshow” un uzzini vairāk par piedāvātajiem CivilPoint infrastruktūras risinājumiem!

PIETEIKTIES