Seminārs "Iegūsti apjomus tieši no PDF"

notikumi Semināri
22 Feb 2018

21. februārī InfoEra birojā norisinājās tāmētājiem veltīts seminārs “Iegūsti apjomus tieši no PDF”. Tajā Bluebeam Revu programmatūras speciālists Toms Trigubs atklāja kā iegūt apjomus no PDF failiem, tos apkopot, ērti aizstāt “loga metodi” ar automātisku 2 rasējumu salīdzināšanu, kā arī demonstrēja citas noderīgas programmatūras iespējas.

Semināra dalībnieki bija pārsteigti, jo saskatīja, ka Bluebeam Revu tik tiešām spēj atvieglot un padarīt efektīvāku un precīzāku tāmēšanas darbu ikdienā. Galvenokārt semināra dalībnieki ir atzinuši, ka labākās programmatūras funkcijas ir apjomu iegūšana, apkopošana un aprēķināšana tieši no PDF failiem un 2 rasējumu salīdzināšana.

Kirils Bogdanovs, kurš pārstāv AS “Latvijas Tilti” atzina, ka Bluebeam Revu ir ļoti noderīga un vienkārša programmatūra, kas ietaupa laiku, bet Mārīte Bondare, uzņēmuma SIA “EMBO” pārstāve atzina, ka programmatūra ļoti noder, lai precīzi “nolasītu” un pārbaudītu projektu.

InfoEra komanda vēlas pateikties par semināra apmeklējumu un arī nākošajos rīkotajos semināros visi interesenti ir laipni gaidīti!

Semināra iespaidus apkopojām galerijā: