TOP 5 labākās jaunās funkcijas REVIT 2020.2

03 Jan 2020

1. Internal origin marķējums

top5_funkcijas_revit

Populārs ir bloga raksts par Revit īpatnējo koordinātu sistēmu. Tajā ir aprakstīts punkts ar nosaukumu “slepenais neredzamais iekšējais punkts”. Nu, iekšējais punkta marķējums nav vairs slepens un nav vairs nemanāms. Krāsainu 3D bultas marķieri tagad var padarīt redzamu visos skatos.

top5_funkcijas_revit-2

Aktivizējiet Internal origin redzamību izvēlnē Visibility/Graphics

top5_funkcijas_revit-3

Marķieris ir redzams ne tikai plāna skatos, bet arī augstuma, šķērsgriezuma un pat 3D skatos. Zilā bultiņa apzīmē augstumu (z ass), sarkanā bultiņa apzīmē kreiso un labo pusi (x ass) un zaļā bultiņa apzīmē no apakšas uz augšu ejošo asi (y ass).

top5_funkcijas_revit-4

top5_funkcijas_revit-5

Neaizmirstiet: Internal origin nevar pārvietot. Sākot projektu, pārliecinieties, ka esat modelējis attiecībā pret šo marķieri. Parasti tam vajadzētu atrasties svarīgu režģu krustojumā.

2. Lidojuma režīms perspektīvas skatos

Revit vadības saskarne perspektīvajos skatos vienmēr ir bijusi briesmīga. Ja vēlaties izpētīt modeli, labākais risinājums ir eksportēt uz Enscape vai Lumion. Izmantojot W,A,S,D taustiņus, lai kustētos tāpat kā pirmās personas šaušanas spēlē, ir daudz labāk nekā izmantot Revit šausmīgo navigācijas riteni.

Ar 2020.2 tiek ieviests lidojuma režīms. To var aktivizēt perspektīvā skatā. Navigācijas joslā noklikšķiniet uz mazas papīra lidmašīnas ikonas.

top5_funkcijas_revit-6

Šīs funkcijas aktivizēšana radīs pieredzi, kas līdzīga Enscape un Lumion. Lai pārvietotos, varat izmantot W, A, S, D taustiņus. Q un E taustiņus var izmantot, lai pārvietotos uz augšu un uz leju. Izmantojiet taustiņu Shift + peles riteni, lai noregulētu vietas, pārvietojoties pa skatu. Vadība ir laba, taču būtu jauki, ja būtu iespēja pārslēgties starp iešanu un lidošanu, kā jūs varat Enscape. Zemāk redzamajā attēlā varat redzēt, kā rīks tiek izmantots projekta pārvietošanai.

navigate5

3. Līnijas ceļa un starpposma punktu pievienošana

Līnijas ceļš bija viena no visinteresantākajām Revit 2020 jaunajām funkcijām. Pēdējā 2020.1 atjauninājumā bija daži uzlabojumi. Aprēķinus veic automātiski, izvairoties no objektiem modelī.

Tagad jums ir iespēja manuāli pievienot starpposma punktus līnijas ceļā. Kad līnijas ceļš ir izvēlēts, konteksta cilnē parādīsies rīki Add Waypoint un Delete Waypoint.

top5_funkcijas_revit-7

Atlasiet rīku Add Waypoint un noklikšķiniet uz ceļa. Velciet punktu, lai pielāgotu. Līnijas ceļš tiks automātiski pielāgots.

top5_funkcijas_revit-8

Ja tu pārdomāji, vari punktu noņemt. Izvēlies Delete Waypoint un klikšķini uz punkta.

top5_funkcijas_revit-9

4. Tabulas augšdaļas sasaldēšana

Ja jums ir garš saraksts, kurā jums daudz jāritina uz leju, galvenes nebūs redzamas. Jaunajā atjauninājumā konteksta cilnē varat noklikšķināt uz Freeze Header. Augšdaļas tiks parādītas sarakstā pat tad, ja jūs ritināsit līdz galam.

top5_funkcijas_revit-10

5. Aktīvās rindas izcelšana tabulā

Nelielas, bet vērtīgas izmaiņas: izvēlētā rinda tagad tiks izcelta gaiši zilā krāsā.

top5_funkcijas_revit-11

 

Citas izmaiņas:

  • Ir izlaists Dynamo 2.3.
  • Jauni Dynamo mezgli tērauda savienojumiem.
  • Rediģējiet shēmas un paneļus tabulā.
  • Pilns ceļš BIM 360 saitēm.